Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) errorcode06


errorcode06
őstag

Az utolsó téli sport játék amivel játszottam az az X-Games Pro Boarder volt, kb 15 éve.

A videó alapján pedig biztosan állíthatom hogy nem ez lesz a következő.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#2) Ofanaht


Ofanaht
csendes tag

Most fáradt vagyok, vagy "egyenes" felületen gyorsult a snowboard-os...?

(#3) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Vették a Crew motorját, felhúztak benne pár hegyet, beleraktak pár új játékmechanikát és el is készült a STEEP.
Mivel egyszerűbb így elkészíteni,mint a semmiből megalkotni egy játékot, biztos vagyok benne, hogy legalább egy hasonlót fogunk még látni a 2017-es vagy 2018-as E3-on.
Tippre a hely óceánia valamelyik kis szigete vagy inkább Hawaii lesz, és ezek a sportok lesznek benne: downhill - szörf - kajak - ejtőernyőzés - longboard - jet ski

(#4) sirdenis


sirdenis
tag

Elèg lapos... Egy 1080° Snowboarding-hoz nem èr fel. :)

(#5) Ofanaht válasza Heavyrain (#3) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Vajon itt is működik a gyorsulásos bug? ;]

(#6) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Meglátták, hogy létezik a SNOW... ... aztán majd úgy adják ki, amolyan UBI-san..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#7) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

De most komolyan, hol van ez a videó ehhez képest? Fűt-fát beígérnek a látványos E3-as Trailer-el (pedig ez is valamilyen in-game engine lehet és nem prerender), erre most kijön ez a butított grafikás, darabos, bugos és természetellenes mozgásos unalomhalmaz?! Ez tendencia, vagy csak az UBI sajátossága mostanában? :F

(#8) Ofanaht válasza SunMount3r (#7) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Mivel mindenki savazta az uborkát, azt mutatták, amit kapsz. Láttad te azt az ótvar Wildlands-et? Mért épp ezen csalták volna el?

(A videó elején pedig azt írja, hogy a trailer a játék motorjával lett elkészítve. Lehet szidni az uborkát, én is megteszem, mert megérdemli, de ne aggassunk rá olyan inget, ami lehet nem az övé.)

(#9) SunMount3r válasza Ofanaht (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem igazán értelek?! :F Csak hasonlítsd össze a két videót hangulatilag/animációban/grafikában és mond, hogy ugyan azt nyújtják...

(#10) Ofanaht válasza SunMount3r (#9) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Ahogy írtam, nem hazudtak semmit. Az általad linkelt videó elején direkt kiemelik, hogy ez nem real-time, hanem a játék motorjával készített videó. Azaz annyi köze lesz a végleges játék kinézetéhez, mint bármelyik cinematic trailer-nek (semmi).

(#11) SunMount3r válasza Ofanaht (#10) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"Trailer made from game engine footage"->Ebben, hol emelik ki, vagy miért jelenteni azt, hogy "annyi köze lesz a végleges játék kinézetéhez, mint bármelyik cinematic trailer-nek (semmi)." :F In game engine esetén az ember elvárna, hogy a tényleges játékmenet és grafika, animáció legalább hasonlítson hozzá. Ez estben ez Makó és a föld középpontja távolság. Számtalan példát tudnék felhozni az eddigi AA-s címek közül, ahol ezzel nem trükköztek, sőt még az in-game scrip-tekkel egyetemeben a valós játékmenet is a Trailer-ek színvonalát hozta. Ez a STEEP esetében, csak megtévesztő beetetés, sőt szerintem a videó eleji mondat is, csak a megtévesztést erősíti még inkább...

De hagyjuk, annyira engem úgysem érint... :D :N

[ Szerkesztve ]

(#12) Ofanaht válasza SunMount3r (#11) üzenetére


Ofanaht
csendes tag

Én is hagyom már, viszont megemlítem, megválaszoltad saját magadat.

- "Trailer made from game engine footage"->Ebben, hol emelik ki, vagy miért jelenteni azt, hogy "annyi köze lesz a végleges játék kinézetéhez, mint bármelyik cinematic trailer-nek (semmi)." In game engine esetén az ember elvárna... -

Ez nem "In game engine", hanem sima "engine". Ha az lenne amit te mondasz, a szövegben is benne lenne, hogy "in" de nincs. Röviden, míg az in game engine az, amit eléd fognak rakni, az engine az, amit a motor tud.

De mondtam, nem akarom védeni az uborkát (vegye csak meg a Vivendi ;] ), viszont ne olyat kenjünk rá, ami nem az övék.

(#13) oneal1


oneal1
senior tag

kapott még valaki closed alpha hozzáférést?

holnap indul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.