Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Simán hozza a régen oly divatos gyerekes platformerek hangulatát, mint annak idején a Shrek, Ice Age és társai...én tuti teszek egy próbát vele :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Wesder válasza Sirandrish (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Most tolom a Super Lucky's Tale-t. Kedvet kaptam az ilyenekhez. Ez a Spongya is beszerzős lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) drotsztyuart válasza Wesder (#2) üzenetére


drotsztyuart
tag

A lucky's nagyon jopofa.
Nehol a mario odyssey lekoppintva csak nem olyan debil, hanem aranyos.

(#4) Wesder válasza drotsztyuart (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Banjo-Kazooie, Crash Bandicoot és Mario ihlette a jàtékot, szóval nem csoda. Az Odyssey mikori? Azt tudom hogy a Lucky One X nyitó cím volt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Sirandrish válasza drotsztyuart (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Debil? Az egyik legjobb platformer ever...nah nem baj :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) Sirandrish válasza Wesder (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

2017es

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Wesder válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szép szines. Jöhetne több platformer game.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Azért remélem a mozifilm is kap egy remake-et. XClassic/PS2-ön imàdtam. Mindkét gépen többször végigvittem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) ted_tris válasza Sirandrish (#5) üzenetére


ted_tris
tag

"Debil?"
Az.
Nagyon.
Uber gügye.
" Az egyik legjobb platformer ever"
Biztos.
Valamikor az volt.
Mint ahogy a nokia gyartja a legjobb mobilokat mert az ove volt az elso hasznalho megfizetheto telefon.
Tulhaladta a mariot mar mindenki.
Kismilioszor jobb platformerek vannak

#4:
Az meg szomorubb mert akkor nintendo furimuki cicakaki (vagy hogy hi'jak) ur lopott onnan.

"learatjuk a pálmát.."

(#11) Wesder válasza ted_tris (#10) üzenetére


Wesder
félisten

Azért debil, mert egy negyvenes, bajszos, pocakos, olasz, vízvezetékszerelővel kell begombàzvahaluzva megmenteni a hercegnőt a sàrkànytól.

A magyar verzióba mészàros pont beleillene. ;]

Odyssey miatt vettem Nintendudli SwitchSwatch-ot, ami holnap jön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Sirandrish válasza ted_tris (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem te valamit keversz, vagy nem tudom, mert netto butaság amit mondasz.
Milyen jobb platformerek? Mint a Lucky Tale? Oké..aranyos, de nem is említhető egy lapon a kettő. Elég megnézni az értékeléseiket, kb bárhol! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.