Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Biztosan beszerzem,de nem januárban. Kicsit erōsnek érzem a €60 árcédulát ahhoz képest,hogy olyan hosszú,mint egy cod/bf kampány (1 délután/estés móka). Van info róla,hogy esetleg növelték-e a tartalmat?

you must be the change you wish to see in the world

(#2) Zolik

Zolik
(senior tag)

Azt hittem fix kamerás külső nézetes lesz mint az eredeti.. :(

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) james001 válasza Zolik (#2) üzenetére

james001
(veterán)

Capcom szerint elvileg az is lesz benne,gondolom majd valami megnyitható bónuszként. De mivel ez remake,tehát az eredeti teljes újragondolása,nem lepődnék meg ha kimaradna belőle.

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#4) AxBattler válasza hombre[EU] (#1) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Nincs benne a két karakter külön A / B küldetése? Az már 4 végigjátszás, plusz jöhetnek a sorozatra jellemző bónusz küldetések, kihívások, extra nehézségi szintek, unlock-olható fegyók, skin-ek, stb.

Cable management is for the weak!

(#5) hombre[EU] válasza AxBattler (#4) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Az utolsó info amit olvastam: ...producer Yoshiaki Hirabayashi told us. "You could go through Leon Scenario A or Leon Scenario B, but it involved a lot of backtracking and was tedious for players. Now, we have two separate stories for Leon and Claire."
Én ezt úgy értelmezem,hogy 1 Leon+1Claire. Lehet rosszul értelmeztem.
A többi felsorolt dolog az nem content. Akkor mondhatjuk az összes játékra,hogy 50+ óra tartalom

[ Szerkesztve ]

(#6) AxBattler válasza hombre[EU] (#5) üzenetére

AxBattler
(nagyúr)

Uhh... kár. Pedig pont ez volt érdekes a 2. részben. :(

Cable management is for the weak!

(#7) hombre[EU] válasza AxBattler (#6) üzenetére

hombre[EU]
(senior tag)

Abban bízok,hogy kitöltik valamivel (új boss, intézmény stb.) és lesz 2x7-8óra kampány akkor arra még azt mondom okés,beosztom.

(#8) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Teljesen felcsigázott a videó, ugyanannyira várom, mint az új Elder Scrollst. Mivel megboldogult gyerekkorom egyik nagy PC élménye volt ez a game, így nem érdekel mennyibe kerül, ha látom a megjelenéskor a jutubereknél, hogy penge a játék, akkor veszem is egyből.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.