Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Biztosan beszerzem,de nem januárban. Kicsit erōsnek érzem a €60 árcédulát ahhoz képest,hogy olyan hosszú,mint egy cod/bf kampány (1 délután/estés móka). Van info róla,hogy esetleg növelték-e a tartalmat?

Life, Uh, Finds A Way

(#2) Zolik


Zolik
senior tag

Azt hittem fix kamerás külső nézetes lesz mint az eredeti.. :(

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#3) james001 válasza Zolik (#2) üzenetére


james001
veterán

Capcom szerint elvileg az is lesz benne,gondolom majd valami megnyitható bónuszként. De mivel ez remake,tehát az eredeti teljes újragondolása,nem lepődnék meg ha kimaradna belőle.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4) AxBattler válasza hombre[EU] (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Nincs benne a két karakter külön A / B küldetése? Az már 4 végigjátszás, plusz jöhetnek a sorozatra jellemző bónusz küldetések, kihívások, extra nehézségi szintek, unlock-olható fegyók, skin-ek, stb.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) hombre[EU] válasza AxBattler (#4) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az utolsó info amit olvastam: ...producer Yoshiaki Hirabayashi told us. "You could go through Leon Scenario A or Leon Scenario B, but it involved a lot of backtracking and was tedious for players. Now, we have two separate stories for Leon and Claire."
Én ezt úgy értelmezem,hogy 1 Leon+1Claire. Lehet rosszul értelmeztem.
A többi felsorolt dolog az nem content. Akkor mondhatjuk az összes játékra,hogy 50+ óra tartalom

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#6) AxBattler válasza hombre[EU] (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Uhh... kár. Pedig pont ez volt érdekes a 2. részben. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) hombre[EU] válasza AxBattler (#6) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Abban bízok,hogy kitöltik valamivel (új boss, intézmény stb.) és lesz 2x7-8óra kampány akkor arra még azt mondom okés,beosztom.

Life, Uh, Finds A Way

(#8) VágniValó


VágniValó
addikt

Teljesen felcsigázott a videó, ugyanannyira várom, mint az új Elder Scrollst. Mivel megboldogult gyerekkorom egyik nagy PC élménye volt ez a game, így nem érdekel mennyibe kerül, ha látom a megjelenéskor a jutubereknél, hogy penge a játék, akkor veszem is egyből.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.