Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Várjuk szeretettel, de azért megvárom az első véleményeket mert a 2. résszel, pontosabban a Deathinitive Edition-nel nem vagyok elégedett konzolon. Nem a tartalommal van bajom, mert azt PC-n nagyon bírtam, de valahogy nem fut rendesen pedig az első rész Warmastered meg igen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) oriic válasza Xaels (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én most letolom mindegyik részt mielőtt kijön a 3. Az első végén vagyok, szóval sietnem kell. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Xaels válasza oriic (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Az első szerintem zseniálisan jó. A második sem rossz, de War-t sokkal jobban bírtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) melega válasza Xaels (#3) üzenetére


melega
őstag

ÉN a 3. résszel kezdem, mivel idén már nem enged anyukám játékot annyit vett át így jövő februárban megveszem.

Később az 1, 2. részét is beszerzem.
Az első a legjobb.
A 2. nagyon emlékeztet a Prince of The Persiára.

(#5) b.


b.
félisten

na végre, nemsokára hentelek egyet. Grafikán kicsit még csiszolhattak volna, de azért nem rossz. :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.