Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

"remélhetőleg a Conan: Exiles jóval maradandóbb alkotás lesz mint elődje"
Nem,szerintem nem lesz...:( tudom nem minden a grafika,de állítom xbox 360on a skyrim ennél kidolgozottabb volt.Remélem nem lesz igazam.

(#2) goku_sama válasza Medocsabi (#1) üzenetére


goku_sama
tag

+1
Csatlakoznék az előttem szólóhoz.
A grafika és a fizikai motor (a mozgások, épületszétesés) 2017-ben inkább tűnik középszerűnek, inkább gyengének, semminthogy maradandónak :))

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Pedig az ötlet nem rossz.De a megvalósítás eléggé középszerű. Majd kiderül mennyire harapnak rá a népek. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

Ez is olyan játék amit egy névvel akarnak eladni aztán semmi köze sincs Conanhoz, főleg úgy hogy egy épitgetős, gyűjtögetős baromságról van szó amiben még a mozgás is valami pocsék. Van ott pár ember a fejlesztőknél akik jobb ha másik szakmát választanak mert kurvára nem értenek hozzá

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#5) okibots


okibots
aktív tag

Messze nem szokásom mások munkáját leszólni ,de a legutóbbi gameplay videók alapján, nem is értem, hogy nem égő vörös arccal beszélnek a játékról ebben a videóban, pofámról leégne a bőr ha egy "ilyen" játékról ekkora lelkesedéssel kellene beszélnem. Mondjuk ha neki tetszik, akkor nem szóltam :B

Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

(#6) Luck Dragon

Valahogy a megvalósítása egy 2005-6-os játékra emlékezett , ami nem feltétlen baj, de már maradi.
Az árnyékok, és a textúra "számomra" borzalmas, a mozgás kivitelezése is fúra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Romvr


Romvr
őstag

Akkor január 31-ig van esélyük még licenselni valami normális grafikus motort, hozzá egy fizikai motort, ha már pusztítani akarnak, felvenni a karakterek mozgását MoCap-al és keríteni olyan fejlesztőket és csapatvezetőket akik tudják is mit kell mindezzel kezdeni. Azt meg sem említem hogy az üsd-vágd harcrendszer már lerágott csont, főleg ilyen mozgásokkal amit ebben mutattak.
Mert az alapötlet tetszik, noha nem mondható egyedinek, de a kivitelezés a videó alapján csapnivaló.

Azért elképzeltem a beszélgetést a vezetőség és az imént látott lelkesen beszélő emberek között:
- Te Bélám, állj ki és mond bele a kamerába hogy ez milyen fantasztikus játék lesz.
- Hát nézzétek már meg milyen ez! Ezt dicsérjem? Ez kudarcra van ítélve! Felmondok még most inkább!
- Meg kapod a fizetésed háromszorosát...
- Abba a kamerába? Kezdhetem is?

[ Szerkesztve ]

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#8) Luck Dragon válasza Romvr (#7) üzenetére

És végén Béla nem kapja meg a háromszoros fizetést,és még hazudott is a világnak a játékról.... Szegény fejlesztők. Én meg azt hittem hogy a Crytech dolgozói számára van rossz sorsuk. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) VTom


VTom
veterán

Hát, ez elég csömölletes lett.. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.