Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

aha

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) mdraco


mdraco
őstag

Xiaomi hivatalos global oldalán szerepelnek a Poco eszközök: [link]

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is független vagyok, de az anyám fia. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) juuzer


juuzer
addikt

Mint középiskolában történelem órán, ahol minden órán megtanultuk, hogy a rendek évente megerősítették a jogaikat. Lol. :DDD

Vamos a la playa.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szerintem azért volt ez, mert nem is olyan régen volt egy kis bonyodalom a BBK-nál, ami pont hasonló téma...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) batai15


batai15
félisten

Ha önállóak akkor nem ártana egy másabb felület is .
Most ugyan a miui12vel nincs bajom , de szívesebben látnék egy aosp jellegű romot, mert így viszont nem sok értelme van az önálló brandnek .

(#7) mbotnd


mbotnd
tag

Lehet már ők se tudják mi, hogyan van? ;]

(#8) Soleco


Soleco
tag

"az F2 a Redmi K20 volt"
Nem a Redmi K30 pro-ból lett a Poco f2 pro? Vagy volt olyan régió, ahol a Mi 9T-t végül Poco f2 néven árulták?

[ Szerkesztve ]

(#9) Braddock


Braddock
őstag

Kínai és független. Értem.

(#10) Polarstar válasza Braddock (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Tisztelt esküdszék! Nincs több kérdésem! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) HarleyCustom válasza pusszycat (#3) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez jó :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#12) gusthy


gusthy
veterán

Meg az Index is független.

(#13) kikinda2 válasza gusthy (#12) üzenetére


kikinda2
tag

:DD

(#14) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Majd, ha a Xiaomi nem számolja bele a cégük értékesítési mennyiségébe a Poco telefonokat, akkor elhiszem, hogy független márka lett a Poco. Viszont ilyen nemigen lesz a közeljövőben, mert akkor a Xiaomi bukná az előkelő helyezését az értékesítési ranglistán :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#15) Graphics válasza Donki Hóte (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez változtat valamin amúgy?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Donki Hóte válasza Graphics (#15) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Igen, akkor a Xiaomi bukná a második helyét (a Samsung mögött) az értékesítési toplistán és a Poco eladásainak beszámítása nélkül a negyedik helyre esne vissza.

Szerintem se számít ez lófüttyöt sem, de a Sáomi fanok arca felére redukálódna :K

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#17) Graphics válasza Donki Hóte (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem igazán értem, miféle sztereotip összefüggést szeretnél erre ráerőltetni, de nem gondolom, hogy XYZ User arcát növeli vagy sem, hogy egy cég mennyit ad el belőle...

Ez max provokálásra jó... Csak felesleges.

Van egy kínai jól menő cég, attól még nem az én vagy GipszJakab arca fog nőni, hanem a befektetők pénztárcája és számlája fog hízni. Max nekik lehet nagy arcuk.

Én nem látok összefüggést.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) mbotnd válasza Graphics (#17) üzenetére


mbotnd
tag

+1

(#19) Donki Hóte válasza Graphics (#17) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Úgy legyen :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.