Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sittes79


sittes79
addikt

Nincs már április 1 szóval nem értem :O :O :O

(#2) Scholes9 válasza sittes79 (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Sajnos ez nem áprilisi tréfa :O

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#3) chris0000 válasza Scholes9 (#2) üzenetére


chris0000
őstag

ha a játékiparban jöhet , egy kifogástalan sz@r hír, az EZ! csak ezt az egyet ne tolják el, gondoltam...sajnos ez van.
most néztem a wasteland 3 is aug 28-ra csúszott....meg még lesz pár tuti...
de érthető, sajnos ez a kurv@ korona szétver mindent.... :(((

(#4) hajbel


hajbel
addikt

De jó, hogy most, amikor egész nyáron a szobában kell majd dekkolni, nem lesz mivel játszani :O

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jöttek új képek legalább...

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

alt="" title=""

Live-Die-Respawn

(#6) Televan74 válasza oriic (#5) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ez kellett mint kutyának az oldalas! :D
Én együtt tudok érezni a játékra várókkal. Nekem is hasonlóan borús volt az ég mikor megtudtam hogy a Cyberpunk 2077 csúszik.Mondjuk ott legalább fix dátumot mondtak. ;)

Nagyon szép képek amúgy. Nem titkolt reményem,hogy ha ennyi tudnak kihozni a PS4 -ből,akkor milyen lehet majd egy játék a PS5/XBOX X tudásával. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) oriic válasza Televan74 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt is. :D Május 29-re volt kiírva.

Live-Die-Respawn

(#8) Imilenni


Imilenni
addikt

Kezd unalmas lenni, hogy mindenre ráhúzzák a vírust :U

A napokban egy másik játék fizikai verziója késik, de a digit nem.
Itt is lehetne ez, bár kétlem hogy valóban "logisztikai" problémákkal küzdenének :(((

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#9) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem a vírus tuti csak alibi. Store-ba feltennék szerintem sokan választanák inkább letölthető verziót. Akinek meg a lemez kell, az meg várna 1-2 hetet.

Megyen!

(#10) Imilenni válasza CptAdamica (#9) üzenetére


Imilenni
addikt

+1
Ezzel még talán is jobban járnának, nem lenne tele a használtpiac majd a játékkal :K

Press "F" to pay respects.

(#11) lmno


lmno
őstag

Így már egyszerűbb lenne, ha PS5-re jönne.

(#12) Wesder válasza CptAdamica (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor úgy làtszik nem csak nekem jutott ez az eszembe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) CsonkaImo válasza Imilenni (#8) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Pedig simán lehetséges. Főleg ha dolgoznak még a játékon. Naughty Dog-nál nagyobb vállalatokat is nehezen érint a járvány.

(#14) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Bohócok...

The Truth is out there...

(#15) #89309696


#89309696
törölt tag

Ez még mindig a 2013-as játék második része? Én azt hittem már rég kint van.
Hatalmas klasszikus, az embert elkapja a poszt apokaliptikus szartenger mikor eszébe jut a dallam.

(#16) toronyhaz válasza CptAdamica (#9) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Már csalódtam párszor új AA játékon is nem is egyszer. Megjelenéskor sem vagyok hajlandó kiadni érte huszonezreket. Nem tudom kijátszani egyik játékot sem 2-3 nap alatt és 2000 bukóval eladni. Csak 10 alatt veszek használt játékot vagy 3 éve. 2-3 hónap mire kipörgetek évente két játékot.Sajnos így van időm.És válogatós is vagyok játékok terén. És azért nem mindegy hogy 2 hónap alatt bukok 2000-et vagy már akkor mikor megvettem. Ja és Store-ban csak akkor ha piszkosul olcsó. Pl DOOM 3500. Így is idegel hogy onnan sem tudok semmit eladni ha már nem kell. Nem vagyok az a gyűjtögetős fajta.

(#17) szmörlock007 válasza Lackooo84 (#14) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Hát ezek a bohócok most 1-2 hónappal később hozzák ki az év játékát, nagy baj nem történik ;) :DDD

Amúgy lehet gonosz leszek, de én a sony helyett lehet betenném ps5 launchra, mint ms-nél a halo infinite, akkor jönne ki mindkét konzolra, akkor a ps5 kapásból nagyobb húzócímet kapna. Sony azzal a next-gennél biztos vinné az első pár hónapot :DDD
Főleg, hogy mind sony mind microsoft beszélt már arról előfordulhatnak csúszások a kezdőcímeknél is a vírus miatti home office miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18) Imilenni válasza szmörlock007 (#17) üzenetére


Imilenni
addikt

Jó lesz az 3-6 hónapnak is ;)

Press "F" to pay respects.

(#19) Wesder válasza szmörlock007 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

A Halo az egy qrva nagy húzócím. Nagyobb rajongóbàzisa van, mint a Last of Us-nak. Egyedüli hàtrànya hogy nem kötekező Xboxot venned hogy jàtszhass vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) szmörlock007 válasza Wesder (#19) üzenetére


szmörlock007
aktív tag

Na igen, nem kötelező xbox-ot venni, amit én személy szerint eléggé elhibázottnak tartok, így nehéz lesz versenyre kellni a ps5-el. Igaz én nem játszok konzolon, de drukkolok, hogy mindkét cég kitűnő játékokat hozzon ki, az ms-nél ez az xbox 360 korszakban működött, a mostani genben kicsit eltévedtek ezen az úton, de a stúdióberuházásokkal reméljük az ms is rendbe szedi magát.

(#21) Wesder válasza szmörlock007 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Nem akarnak versenyre kellni, mert nem is tudjàk eladàsban utolérni a PS-t. Én örülök annak hogy én dönthetem el hogy min szeretnék jàtszani egy adott jàtékkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) AxBattler válasza oriic (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Komoly, nagyon ott lesz; nem bánom, hogy most váltottam Pro-ra... :K
Egyébként simán várok 1-2 hónapot pluszban, ha ugyanolyan korszakos cím lesz, mint az első rész.

(#19) wesder
Csak kár, hogy nem TPS... az új epizódban el tudnék képzelni egy Gears-es küldő nézetet!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#23) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Májusban még simán játszottam volna a játékkal PS4-en, de így sanszos, hogy inkább lemondom az előrendelést és a PS5-ös "karrieremet" ezzel a játékkal fogom indítani.

Sic Parvis Magna

(#24) ribizly


ribizly
veterán

Mindjárt sírva fakadok! :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#25) AxBattler válasza 30z.Samu (#23) üzenetére


AxBattler
félisten

Ha Special Edition-t rendeltél, arra vevő lennék... sajna mindenhol kifogyott előrendelésben, és úgy kell majd vadásznom. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#26) adamssss


adamssss
veterán

Szerintem gyorsan átírják a sztorit koronavírusosra... ;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#27) 30z.Samu válasza adamssss (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Jaja, meg a Death Stranding kap majd egy patch-et, hogy a baba nem a PV-ket észleli, hanem a koronát. ;]

Sic Parvis Magna

(#28) Imilenni válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


Imilenni
addikt

Csak óvatosan, PC-re biztos lesz valami ilyen mód, na meg a wc papíros is:C

Press "F" to pay respects.

(#29) ted_tris válasza hajbel (#4) üzenetére


ted_tris
tag

Az mondjuk szomorú ha az egész nyaradat ez töltötte volna ki. :U
Majd olvasol.

"learatjuk a pálmát.."

(#30) 30z.Samu válasza Imilenni (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

WC papír majd a Fortnite-ban lesz farmolható és többet fog érni, mint a jelenlegi nyersanyagok összesen. ;]

Sic Parvis Magna

(#31) AxBattler válasza oriic (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez mi a f*? Ellie a klónja ellen? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32) 30z.Samu válasza AxBattler (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lehet én vagyok a vak, de szerintem nem hasonlítanak. Hát nem látod, hogy a jobb oldali az Luka Modric? :D

Sic Parvis Magna

(#33) Wesder válasza AxBattler (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Biztos csak a belső vívódàst szimbolizàlja, vagy egy rémàlom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) AxBattler válasza Wesder (#33) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, valami olyasmi lehet... vagy Ellie valójában a kormány által kitenyésztett, a gombára immunis klónhadsereg egy szökött/hibás/fellázadt prototípusa, aki aztán a történet egy pontján találkozik a blablabla... :DDD

(#32) 30z.Samu
Luka Modric? Akkor megnyugodtam, Ellie őt simán elintézi. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35) Shepard válasza oriic (#5) üzenetére


Shepard
tag

Szép lesz (és biztos hangulatos is), az egyszer biztos, csak jönne már. :U

(#36) Wesder válasza AxBattler (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Az off rész még jobban érdekelne, mint a valódi történet. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) AxBattler válasza Wesder (#36) üzenetére


AxBattler
félisten

A Far Cry 5 Season Pass-ában tök jónak tűntek azok az alternatív sztorik, itt is lehetne valami hasonlót lépni... bár a FC-nak jóval könnyedebb a hangvétele, ide lehet nem férne bele.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#38) XCube válasza oriic (#5) üzenetére


XCube
tag

A képek minőségéről a kilencvenes évek elejének jpeg időszaka jutott eszembe :D .

"A lótrágya jól tüzelt, ám a ló népének még volt mit tanulnia a szellőztetésről, kezdve a szó jelentésével."

(#39) hajbel válasza ted_tris (#29) üzenetére


hajbel
addikt

Az a szomorú, hogy a tiédet nem! Én felelősségteljes ember vagyok, nem járkálok mindenfelé a tiltás ellenére. Apám is veszélyeztetett.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#40) ted_tris válasza hajbel (#39) üzenetére


ted_tris
tag

Ja, mar ertem miert nem palya jatek helyett az olvasas.
"Az mondjuk szomorú ha az egész nyaradat ez töltötte volna ki. :U
Majd olvasol." Erre reagaltal.
Igy felmerul az a teny, hogy ha irodalom/nyelvtan orarol kimaradtal es a bioszrol is, akkor nem csak a nyaraidat toltotted "video" jatek elott rohadva.. :C

A szomoru az, hogy azt hiszed kimaradsz belole.
Szal. az ami te vagy, nem az, hogy felelosegteljes. Egeszen mas.
Es tudod jobarat, valakinek dolgozni is kell.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#41) hajbel válasza ted_tris (#40) üzenetére


hajbel
addikt

"Igy felmerul az a teny, hogy ha irodalom/nyelvtan orarol kimaradtal es a bioszrol is" ... "felelosegteljes"
Köszönöm, nincs több kérdésem! :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#42) AND1 válasza toronyhaz (#16) üzenetére


AND1
őstag

Tényleg a legnagyobb jóindulattal írom, de ott mélyebb problémák vannak. Tegyük fel, hogy nem minimálbéren élsz (bízom benne). Miért kell idegeskedni, ha vettél valamit párezer forintért mert szórakozni akartál kicsit vagy megakartad lépni magadat és végül rajtad marad/megunod? Tök jó a tipped, hogy fölösleges venni 20-ért újat és 10 alatt vannak jó akciók. Osztom. Viszont nem értem, hogy miért nem tudnak emberek együtt élni a store-okkal. Tök kényelmes, hogy nincs lemez, nem rongálódik, stb. Előfordul minden téren, hogy az ember veszít valamit vagy kiad valamire, ami nem az év legjobb befektetése volt. Mi van akkor? (Nyilván ha nem tízezrekről/százezrekről van szó) Nem tudom megérteni az ilyen kicsinyességet, önsanyargatást, túlszabályozottságot és a kielégítetlenséget. Értem, hogy nem kell gyűjteni mindent, de merjen már az ember lazább lenni. Ezen tényleg nem múlik semmi. Kedvencem mikor kiakadnak csoportosan emberek, ha olyan havi ps plus játék jön ki adott hónapban, amit előtte vettek meg éppen. Mégis mit vártak? Pech, de köv hónapban meg lesz olyan, ami nincs meg. Mégegyszer mondom, hogy nem okoskodni/bántani akartam vagy kioktatni de ha tehetjük miért nem próbálunk meg kicsit “veszélyesebben“ élni néha. Egészségre is jobban hátha.

Egy régi PH-s.

(#43) 30z.Samu válasza AND1 (#42) üzenetére


30z.Samu
félisten

+1

Sic Parvis Magna

(#44) keIdor válasza 30z.Samu (#43) üzenetére


keIdor
titán

+1

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#45) rottenbull


rottenbull
senior tag

Szerintem egyszeruen kimutattak, hogy alig volt par honap crunch, ami teljesen elfogadhatatlan a szakmaban egy top studiotol. A reszvenyesek elkezdtek aggodni a minoseg miatt igy ratolnak meg par honap kenyszermunkat, hogy mindenki boldog legyen.

(#46) zozika84


zozika84
őstag

Akkor már legalább kiadhatnák azt a demo-t, amit kivittek volna a közönség elé....ha már azt is elhalasztották :)) :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#47) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Hát ez ku*vára szomorú !!!! :W :W :W :O

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#48) janeszgol válasza AND1 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

+1

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) csongi válasza CptAdamica (#9) üzenetére


csongi
veterán

Illetve a plusz 20-30% bevetel novekmeny sem utolso. :).
Ettol az eltolt megjelenestol nem lesz kevesebb vasarlo.
Pontosan tudjak elore. A rengeteg felmeres, elojegyzes, likok l...digitalis informacioval igen csak rudnak jatszani.
Sajnos nincs Ps-em. De ha jol sikerul a jatek, akkor beruhazok egyet a jatek idejere. :).
En is varom nagyon.

(#50) 30z.Samu válasza csongi (#49) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már csak az a kérdés, hogy PS4 vagy PS5 fog kelleni. ;] Igen, tudom, elvileg jön mindkettőre, de ha így kitolták, akkor személy szerint én már lehet inkább az 5-ön fogok játszani vele.

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.