Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Úúú..ez nagyon odab...üt. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) Puma K


Puma K
veterán

Nem semmi lesz :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#3) xuldar


xuldar
őstag

Atomállat! Viszont egyik kép sem a gameplay videóból való, viszont több közülük már megjelent korábban, csak mintha azok kisebb felbontásúak lettek volna...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Extrém hangulatos és gyönyörű :C

sweetlou6.wordpress.com

(#5) Quiksilver válasza xuldar (#3) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Igen egy kicsit félreérthető amit írtam....szóval abból a történetből valók ami a gameplay videóban van... :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#6) cizoe


cizoe
őstag

Jó lesz ez. Remélem már végre bugok nélkül alkalmazzák a dx10.1-et és nem kell kivenni belőle.

(#7) twollah


twollah
nagyúr

Vegre tud uszni a fohos.

(#8) mate0217


mate0217
aktív tag

Ez is jó lesz :DDD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#9) Gerisz válasza twollah (#7) üzenetére


Gerisz
addikt

Csatlakozom!
Ezt butaság volt kihagyni az 1. részből is. mondjuk akkor nem lett volna "izgalmas" a cölöpökön ugrálni

(#10) #65755648


#65755648
törölt tag

Kövezzetek meg, de szerintem nem szebb mint az első rész. Na nem mintha az olyan csúnya lett volna :)

(#11) pete_21


pete_21
addikt

Húú, jó lesz ez nagyon, csak jönne már...
Jó lesz, hogy tud úszni, Velencében elengedhetetlen ;)
Első részben rossz volt úszás nélkül, bár nem volt azért benne nagyon sok víz, ami meg volt, ott meg ügyesen át kellett ugrani. :K

(#12) samfishR


samfishR
senior tag

Az első rész nagyon tetszett, de a videó után azt hiszem ez lesz az új kedvenc :K

(#13) Nunder


Nunder
őstag

Ez tényleg nagyon szép. Mondjuk látszik hogy van rajtuk nem kevés utómunka, de akkor is. Meg fogja közelíteni a mozgókép ezt a szintet az előzetesek alapján.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) Csab0


Csab0
csendes tag

Várom..várom..:D :C

(#15) Chosen


Chosen
addikt

Remélem olyan Robin Hood Legend of Sherwood szerű lesz , csak 3d ben :C

(#16) Prof01


Prof01
veterán

Uccsó kép nagyon jó! :)
Rem. ez már nem lesz olyan unalmas, mint az 1. rész.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#17) xuldar válasza cizoe (#6) üzenetére


xuldar
őstag

Én úgy tudom, semmi bug nem volt a dx10.1-gyel, az nvidia nyomására vették ki, volt is nagy felzúdulás miatta.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#18) samfishR válasza xuldar (#17) üzenetére


samfishR
senior tag

itt is volt egy teszt logouton, hogy dx10.1 alatt átvilágított a karakteren a fény, meg hasonlók.. érdekes.. nekem ugyan ez volt dx9-en is, szóval sztem ez a 10.1 bug csak belemagyarázás :U

(#19) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Röhögnék ha real-time graf ilyen lenne :D

Am videókon cuki hogy belevágsz a karddal, és mintha csak levegő lenne az ellenfél teste... n1ce. Egyébként tetszik :)

(#20) cizoe válasza xuldar (#17) üzenetére


cizoe
őstag

Távol álljon tőleg hogy NV fanboynak tűnjek. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Második kép mi kemény!
Vág egy fejet a csóka! :C
Részemről nagyon várós még mindig a játék aztán remélem az első részt űbereli is majd!

(#22) Lewzke


Lewzke
őstag

Egészen impozáns . ;)

(#23) Zin


Zin
senior tag

odavág rendessen :R

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#24) Gave


Gave
addikt

Minek egy bergyilkosnak gicscses , konnyen eszreveheto oltozek ?

(#25) Blizzard.9


Blizzard.9
tag

Tetszetős. Én is várom mert az első is jó lett volna ha nem mindig ugyan azt kellett volna megcsinálni minden városba. De az nagyon unalmassá tette szerintem. Reméljük itt már több kreativitás szorult a történet írókba.

(#26) Csab0


Csab0
csendes tag

Nekem az első rész grafikájától is elállt a szavam, meg alapból is jó játék, szal nagyon remélem,hogy hasonlóan jót alkotnak. :C

(#27) Tomate


Tomate
veterán

Jól néz ki, de a történetre is gyúrjanak rá. Ne legyen olyan egysíkú és monoton mint az első részben...

(#28) Taifa Díaz válasza Tomate (#27) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Bocsesz...de a történetnek melyik része volt egysíkú vagy monoton? Talán a játékvezetésnek néha, de a történetnek szerintem biztosan nem :N . Mondjuk én full english verziót túrtam le anno.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#29) breed30


breed30
tag

Hello valaki nem tudja mi lesz a rendszerkövetelmény ram vidkari proci ? :F
Mert az első jól megy a gépemen de nem tudom hogy a Assassin's Creed II-öhöz elég lesz e a gépem.
Amúgy ha kiadták volna az is késő lenne az egy nagyon tetszik. :C

[ Szerkesztve ]

(#30) fpeter07 válasza breed30 (#29) üzenetére


fpeter07
veterán

vmivel nagyobb lesz, ua a moci megy alatta

(#31) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Állat egy játék lesz az biztos!!!!Legalább 6x kifogom játszani.:))

(#32) xuldar válasza breed30 (#29) üzenetére


xuldar
őstag

Meg fogják adni időben, de még messze van a kiadás dátuma.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.