Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Szívet melengető és nagyon fontos kezdeményezés, remélem, sok-sok adomány gyűlik össze. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) Major Lion válasza KaitouP (#1) üzenetére


Major Lion
senior tag

ah, azt hittem játékot lehet adományozni :)

Esetleg olyan kezdeményezésről nem tudtok?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#3) AxBattler válasza Major Lion (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem a Bátor Tábor nem sok mindent tud kezdeni konzoljátékokkal, annál inkább pénzzel. ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#4) Busterftw válasza AxBattler (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkor lehetne kevésbé félreérthető nevet választani az akciónak.

Mellesleg a gyerekeknek simán jó adomány konzol/videójáték is.

(#5) AxBattler válasza Busterftw (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

A Bátor Tábor szerintem arról szól, hogy súlyos beteg gyerekeket visznek a szabadba, táborozni, élményeket gyűjteni, visszaintegrálódni a hétköznapi életbe.

Egy konzol valóban jó ajándék, biztos örülnek a használt gépeknek/játékoknak, de Ők amúgy is sokszor bedrótozva, képernyők előtt tengetik/-ték az életüket, egy Xbox nem adna nekik túl sok pluszt. Szvsz.

Persze a még kórházban betegeskedő gyerekeknek biztos jól jön napi néhány óra játékos kikapcsolódás, ráadásul egy "balesetmentes" készülékkel, de az nem ez a felhívás lesz...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) Major Lion válasza AxBattler (#3) üzenetére


Major Lion
senior tag

Azt én értem, csak nekem ez ugrott be, ezért kattintottam ide.. így lehetett volna az is a címe, hogy konnektor adománygyűjtés a Bátor Tábornak.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#7) Major Lion válasza AxBattler (#5) üzenetére


Major Lion
senior tag

Na mondjuk ilyesmire gondoltam, hogy beteg gyerköcök akiknek korházban kell lenniük huzamosabb ideig, milyen jó lenne egy konzol, meg játékok. Konzol Karácsony.

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#8) Busterftw válasza Major Lion (#7) üzenetére


Busterftw
veterán

Pontosan.
Nem minden nap/idoben/allapotban lehet kint lovagoni stb.

(#9) AxBattler válasza Major Lion (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az okés, nagyon is... de az nem a Bátor Tábor. Szvsz.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#10) Major Lion válasza AxBattler (#9) üzenetére


Major Lion
senior tag

Azt meg hívhatnánk úgy, hogy Bátor Karácsony, aztán konzol játékokat adnánk a gyerekeknek :D

[ Szerkesztve ]

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#11) ldave válasza Major Lion (#7) üzenetére


ldave
félisten

Tavaly pontosan ez volt, a szegedi kórház gyermek osztálya kapott pár konzolt és hozzá játékokat a befolyt adományokból.

A Slime draws near! Command?

(#12) #78687232


#78687232
törölt tag

Nemrég voltunk adakozni, de a Bátor Tábort régóta követem és tudom mennyire nagy dolgokat visznek végbe, ezért januárban mindenképp ide is megpeóbálok egy nagyobb összeget eljuttatni. Még nem hallottam erről a kezdeményezésről, köszönöm hogy megosztottátok! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.