Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Krike


Krike
aktív tag

Én "kemény" 6 USD-ért megvettem, és megkaptam utólag a DoW-t is :) Bőven megéri :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#2) .mf


.mf
veterán

Még egy játék, ami most már duplán lesz meg :))
De nem is ezért veszem a csomagot, hanem hogy a THQ felé a támogatást jelezzem.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#3) 01101010111


01101010111
csendes tag

4,5 millió soknak hangzik, de mennyi pénzre van szüksége a THQ-nak, hogy kimásszanak a gödörből?

(#4) ollie válasza 01101010111 (#3) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#5) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Dobják már hozzá a Red Faction: Guerrillát is :D

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#6) Lenry válasza Krike (#1) üzenetére


Lenry
félisten

hoppá, én is megkaptam utólag minden plusz játékot :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) sith7


sith7
nagyúr

warhammer space marine is jöhetne :B

(#8) cellpeti


cellpeti
veterán

csak beütök egy összeget és azért megkapom az egész pakkot?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9) DeFranco válasza sith7 (#7) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az legalább még nincs meg. (Meg az SR3 sem, de azon még egyelőre agyalok, hogy kell-e)

@cellpeti: a steam kódhoz minimum 1 USD-t kell adni, ezért járnak a lakatmentes játékok és a sor bal oldalán elkülönített "lákátos" játékokhoz pedig az átlag felett kell fizetni, ami jelenleg 5,68 USD

Aki már megvette régebben, az megkapta a "lákátosokat" is, az SR3 kivételével. De csak ha a bejelentésük előtt már megvette.

[ Szerkesztve ]

(#10) Wolverine válasza cellpeti (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha az átlag felett fizetsz, akkor igen. Ez valahol 5,7 dollár körül van, kb. 6 dollárral rendben leszel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) persil válasza ollie (#4) üzenetére


persil
nagyúr

És ilyen kiadók/fejlesztők kerülnek ebbe a helyzetbe... szégyen. A rohadék elektrónik arts meg köszöni jól van :(

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12) ollie válasza persil (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát igen, nehezen találni olyan THQ játékot, ami rossz.

***

(#13) DeFranco válasza ollie (#12) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kérdezd meg djculture-t :DDD Ő talál neked ;]

(#14) Krike válasza persil (#11) üzenetére


Krike
aktív tag

Ez ugyanolyan, mint itthon a kis boltok lassan csődbe mennek, míg a multi bevásárló központok vígan haladnak. Az embereknek meg kellene tanulniuk vásárolni, bizalmi alapon, szórakozva, nem gépiesen robotként :(

DeFranco: viszonyítási alap kérdése

[ Szerkesztve ]

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#15) Wolverine válasza Krike (#14) üzenetére


Wolverine
félisten

A vásárlással nincs probléma; csak épp minek menjen az ember 5 különböző üzletbe, ha egyetlen egyben is megveheti, amire szüksége van? :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#16) persil válasza ollie (#12) üzenetére


persil
nagyúr

De tényleg basszus... Lehet azt mondani, hogy "nekem X, vagy Y nem tetszik", de szar játék még nem jött tőlük, az hót ziher!
Mind minőségi, emlékezetes, ráadásul szinte minden műfajban van valami tőlük, ami átlagon felüli.

Iszonyatosan sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültek, pedig például egy titan quest 2-re 2-3 teljes játék árát kifizetném, akár már most is. Arról nem beszélve, hogy értékelhető(meg egyáltalán bármilyen... ) wh40k játék is csak az ő nevükhöz fűződik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17) sith7 válasza DeFranco (#9) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahogy én látom az SR3 -at, az egy GTA + humor keveréke ... nem kell véresen komolyan venni, és akkor szórakoztató

(#18) ollie válasza DeFranco (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Omg, az SR3 kötelező darab, ne tessék agyalni rajta. Bár ha nem szeretsz jól szórakozni... ;]

***

(#19) DeFranco válasza ollie (#18) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Mindenre ezt mondod :DDD Amúgy fene tudja, már lehet kinőttem belőle, hogy egy lila dildóval funoljak a városban órákon át... már a GTA-ban sem nagyon kínzom a lakosságot...

(#20) Krike válasza Wolverine (#15) üzenetére


Krike
aktív tag

Tudod, a vásárlásnak is élménynek kellene lennie, szórakozásnak. Legalábbis régen az volt :) Nekem az jelenti a pluszt, hogy beszélgetek az eladóval, és bizalmi kapcsolatot építek vele. Így tudom, nem fog szart rám sózni.

[ Szerkesztve ]

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#21) cellpeti


cellpeti
veterán

mikor és hol jön meg a kulcs? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#22) BigBlue69 válasza DeFranco (#9) üzenetére


BigBlue69
őstag

Neked kell-e az SR3? Neked "is" lett kitalálva..:D Szerintem elszórakoznál rajta..:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#23) DeFranco válasza BigBlue69 (#22) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Magam részére, igen...

(#24) Ndruu válasza cellpeti (#21) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha korábban már megvetted, akkor az e-mailben kapott urlre látogass vissza, ott lehet lekérni az új játékokhoz a kódokat. Ha most vetted meg, akkor az e-mailt még csak most fogod megkapni.
Érdemes egyébként beregisztrálni (azzal az e-maillel, amivel már vásároltál), mert akkor bejelentkezés után az összes Humble vásárlásod elérhető lesz egy helyen.

Harrrr!!!!

(#25) .mf válasza persil (#16) üzenetére


.mf
veterán

"de szar játék még nem jött tőlük, az hót ziher!"

Azért ezt így nem mondanám, s több nagy címet kiadott fejlesztőcsapat / cím is biztos okkal ment el tőlük (Stalker, Metro, MotoGP, stb).
De abban teljesen egyetértek, hogy a gondozásukban néhány elég nagy cím jelent meg, az utóbbi évek meghatározó játékai. A másik oldalon pedig az EA meg készíti az ikszedik rókabőrt és éri el az újabb rekord-nyereségét :U Úgy tűnik az EA-nál a pénzcsináláshoz értenek, nem a játékokhoz; a THQ tragédiája pedig, hogy a játékokhoz értenek, a pénzcsináláshoz nem...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#26) persil válasza .mf (#25) üzenetére


persil
nagyúr

Szomorú, de az utolsó mondatoddal egy az egyben egyet kell értsek...

Pedig éveként kiadni bitre pontosan ugyan azt, éppen csak átcimkézve, nem nagy tehetség... (battlefield, sims, sportjátékok, need for speed, stb stb)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#27) pylon


pylon
tag

hát meglepődtem, hogy újabb játékkal bővült a bundle, de egy Red Faction: Guerrillának jobban örültem volna
mondjuk gondolkoztam rajta mekkora roham lenne ha utolsó 24 órára betennének valamit még :))

(#28) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

1 dollárért ezt mind megkaptam!! WOW!

[ Szerkesztve ]

(#29) melkah


melkah
tag

Ha mar megvettem az 1 dollaros verziot de most megvennem a ~6$-os verziot is akkor megkaphatom valahogy a mar meglevo jatekokat gift-ben vagy hogy van ez ?

(#30) ollie válasza melkah (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Emelheted az adományod, és akkor minden extra hozzáadódik az előző rendelésedhez. De persze újra fizethetsz mondjuk 6 dollárt, és akkor kapsz egy új kulcsot az 1 dolláros játékokhoz is.

***

(#31) melkah válasza ollie (#30) üzenetére


melkah
tag

ok, de ha uj kulcsot kapok az egy db kulcs lesz, ha azt beaktivalom akkor a mar meglevo jatekaimat beteszi a gift inventorimba az uj kulcsbol ?

(#32) ollie válasza melkah (#31) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#33) zserrbo


zserrbo
aktív tag

A Dawn of War 40k-val játszik még valami multiban? Illetve hogy megy ez van egy szerver és azon játszunk vagy aki játékot akar kreálni magának hostol, mint a C&C3-ban, amit megvettem aztán annyit is ért, mert minden játékos pingjének jónak kell lennie és digi nettel is volt, hogy az én pingem se lett jó, rengeteg ideig tartott mire elkezdődött a játék. Szerintem az használhatatlan rendszer, kár volt megvennem is.

[ Szerkesztve ]

(#34) ollie válasza zserrbo (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sima alapjátékkal nem igazán multiznak. Kell az összes kieg (összesen 4 van!), hogy tudj rendesen multizni, mindegyik kieg ad +1-2 játszható fajt. De szerintem már csak a single rész miatt nagyon megéri, mert érdekes a sztori.

[ Szerkesztve ]

***

(#35) zserrbo válasza ollie (#34) üzenetére


zserrbo
aktív tag

Melyik a 4 kieg?
Soulstorm
Winter Assault
Dark Crusade
és melyik a negyedik?

Nem tudom akkor kell-e így, mert engem elsősorban a dow érdekelt volna, de most nem tudok belekezdeni az összes kieg felvásárlásába. Bár lehet megszaporodnának a sima játékok, így hogy most csomóan megveszik, nem?

(#36) ollie válasza zserrbo (#35) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazad van, csak 3 kieg van. Amúgy Soulstorm dobozos változatát lehet aktiválni Steam-en (az az egyetlen ilyen a kiegek közül).

Az utolsó kérdésed nyilván igaz, csak kérdés, hogy mennyien fognak a Humble Bundle vásárlók közül multizni vele. Persze lehet, hogy sokan.

***

(#37) Lenry válasza ollie (#36) üzenetére


Lenry
félisten

de a Game of the Year Editiont adják. az nem tartalmazza a kiegeket?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) HS 2142 válasza Lenry (#37) üzenetére


HS 2142
őstag

A wiki jól végigmegy rajta:
Game of the Year: Alapjáték + 4 pálya
Gold Edition: GOTY változat + Winter Assault
The Platinum Collection / Dawn of War Anthology: Dawn of War + Winter Assault + Dark Crusade
The Complete Collection: Dawn of War + Winter Assault + Dark Crusade + Soulstorm

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#39) Krike válasza HS 2142 (#38) üzenetére


Krike
aktív tag

Bocs, szar a STEAM oldala is

[ Szerkesztve ]

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.