Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Megjelenés utàn toltam két hetet, aztàn mikor kijött az első DLC azt még letoltam, de valahogy nem adja annyira mint az előző részek, pedig jó irànyba fejlődött maga a jàték. Lehet adok neki még egy esélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) Daelion


Daelion
őstag

Elég bugos volt ez a update illetve a Mayhem 2.0 vitatható hogy nem e 'szarabb' mint az előző verzió.
Legtöbb mayhem tulajdonság nem,hogy szórakoztató de inkább idegesítő meg van olyan ami konkrétan használhatatlanná teszi a karimat/buildemet. 'Elemental Amara'
Easy részen a Lootsplosion az jó mondjuk,badassok fejlövéssel megölve szorják a legendaryt rendesen.

Szerencsére Q gomb 'PC' nyomkodásával lehet resetelni de ma is vagy 5 percig nyomkodtam mire beadott egy olyan kombinációt ami vállalható és nem kapok agybajt tőle. :U 'még jó hogy magától nem resetel utána'

M10-en játszom,bossokat leszámítva egész jól viszi a kari így M10-es fegyverekkel meg van 1-2 új fegyver ami elég OP. 'Cartel eventes Atlas Assault Rifle meg a COV rakéta vető'

Összességében nem tudom,hogy hova tegyem ezt az updatet.
Most kb ugyan az mint eddig volt csak nagyobb számokkal mert M10-en +12.500% ellenség HP van,fegyverek kb 2.5x lettek erősebbek mint egy M4-es.
És akkor még a mayhem tulajdonságokkal is többet kell buherálni,hogy játszható legyen.

[ Szerkesztve ]

(#3) GuineaPigMan válasza Wesder (#1) üzenetére


GuineaPigMan
tag

Egy nagyon megfáradt sorozat, amelyre még az is tesz egy lapáttal, hogy elég béna játékfejlesztő cég a Gearbox. Első két részt nagyon szerettem, viszont a Pre-Sequel is dögunalmas volt már, és sajnos ebből a harmadik rész sem tudott kilábalni.

Mivel megjelenéskor a Gold Edition lett beszerezve, így nyilván végigvisszük a kiegészítőket, de már-már kínszenvedés tud lenni, pedig a legutóbbi DLC-ben még ötletek terén sem volt hiány, csak sajnos a játék alapja miatt sokat nem javít a helyzeten. :(

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#4) ProEvoFan válasza Wesder (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Első részt imádtam. 200+ órát beleraktunk.
A második részt is megvettem steamen, és....1 órát játszottam vele.
PS+ban ugye volt a második rész fullosan.Belekezdtünk osztott képernyőn local cooban abba is, de félbemaradt.Egyszer majd folytatni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#5) Wesder válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig a màsodik rész bőven felülmúlja az elsőt. A harmadik sem rossz, csak valami hiànyzik belőle, amit nem tudok megmondani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) ProEvoFan válasza Wesder (#5) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet csak az online coop társ hiányzik.Osztott képernyőn nem a legjobb.Kellene hozzá egy 65 colos tévé.

(#7) Daelion


Daelion
őstag

Nekem is eddig az első részben van a legtöbb bele fektetett óra.
BL 2-t meg már a BL 3 is túlszárnyalta nálam,BL 2-be az end game rész nagyon nem jött be nekem meg egyéb gondom is volt vele aztán hamar le is tettem.

BL 3 meg olyan amilyen,összességében én szeretek játszani vele időnként de azért vannak vele gondok viszont mindenképp jobban leköt mint a BL 2.

(#8) vitaro


vitaro
senior tag

Számomra a BL2 a sorozat csúcspontja, szerintem abba a játékba öltem a legtöbb órát életem során. A harmadik rész nem lenne rossz, gameplay tekintetében kifejezetten nagyot lépett előre, csak a story lett olyan szörnyű, hogy többször ne akarjak belevágni. A 2. DLC viszont nagyon jól sikerült, azóta határozottan élvezem a játékot. Azaz élveztem, mert jött a Mayhem 2.0 és úgy vágta haza az egészet az idióta módosítóival, ahogy azt illik.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9) saelin válasza Daelion (#2) üzenetére


saelin
veterán

Ez a mayhem rendszer akkora egy szar... Miért nem úgy oldották meg mint a diablo-ban? Bebasznak 16-1000000 nehézséget és azokhoz kapcsolják a különféle módosításokat. Emlékszem amikor játszottam volt hogy tök jól ment minden, míg ha olyan "debuffokat" kaptam, vagy az enemy kapott valami piszok jót, akkor még party-ban is kínszenvedés volt ott bármit is megölni. Én el is engedtem a szériát szerintem, mert kb heroltom van a bulletsponge ellenfelektől.

Nem tudom mennyi órám lehet benne (100 közelébe tippelem), de az első dlc után engem már nem érdekelt. Sőt, már azt sem vittük végig a coop társammal.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Daelion válasza saelin (#9) üzenetére


Daelion
őstag

Én se vagyok nagy híve a mayhem rendszernek,nekem a nehézség/játszhatóság terén még mindig az első rész volt a legjobb. 'BL 2 OP szinteket meg egyenesen utáltam,egyik ok amiért otthagytam meg a slag is csak nyűg volt magasabb szinteken'

Első rész pont eltalálta szerintem ezt,nem tudom miért nem tudnak úgy skálázni azóta.'end game/max szintre gondolok'

Most amúgy kiadta saját magának melót GBX mert M10-en legtöbb régi jónak számító fegyver szinte haszontalan,alig maradt egy marék fegyver aminek van értelme és elég erős M10-re 'az újakat leszámítva mert azok köröket vernek mindenre'.
Nekem most ez a legnagyobb gondom így update után játszva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.