Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) webdeejay


webdeejay
aktív tag

Lehet bírálni, kapjak hideget, meleget, el fogom viselni. :B

(#2) 3psilon


3psilon
aktív tag

Azért kicsit bővebben is írhattál volna, de köszi :)
Én speciel a büdös életbe nem regisztrálnék máshová mert minek? Az iwiw az alap, azon van mindenki. Monopólium rulaez :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3) 7


7
addikt

Jó, kezdjük:
- ezeket kapcsolati hálóknak hívjuk, esetleg közösségi portáloknak (ez utóbbi alfaja az előbbi, azaz pl. az iWiW, myVIP)
- ha mégis a cikkben említett kifejezést akarod használni, akkor írd egybe! Az ismerős kereső az annyit tesz, hogy számunkra ismerős a keresőprogram. Az ismerőskeresővel keresünk ismerősöket

- a pontokat egytől egyig sokkal bővebben kellett volna kifejtened, ha már címlapos írás, nem csupán érintőlegesen megemlíteni (ha már szóba hozod őket)
- beleraktam volna egy kis történelmet
- az oldalak elemzése sok kívánnivalót hagy maga után, túlságosan szubjektív, alig vannak szempontok, azokat sem fejted ki igazán, nem támasztod alá

Az ötlet maga ennek ellenére jó, csak sokkal jobban bele kéne másznod a témába, és, mivel úgy tűnik, annyira még nem látod át a nagy egészet, hogy érdemben tudj írni róla, érdemesebb lenne egy apróbb témát kiragadnod, és mondjuk a keresőmotorokat elemezhetnéd (milyen lehetőségek szerint lehet keresni, szortírozni, mi miért jó és rossz, hiányos adatok szerinti keresés sikerességi rátája, sok lehetőség esetén a találatok szűrésének további módjai, stabilitás, ilyesmik)

Ez ebben a formában nem való címlapos írásnak. Javíts rajta, mert ez így nem nyújt semmi újat.

(#4) 7 válasza 7 (#3) üzenetére


7
addikt

A jó pontokat nem írtam le: A fogalmazásod érthető, jól tagolsz, átlátható az íráskép, a helyesírásod is bőven megfelelő.

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Myvip-en nincs is reklám, Firefox + Adblock Plus + 1-2 beállítás és tadamm:)
Majd kifelejtettem, sehol sincs reklám:P

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) Szaszati


Szaszati
tag

Egyetértek yetike véleményével, igencsak lenne még mit írni a témában. És mivel mostanság elég sokfelé jelennek meg hasonló cikkek/írások, lehetne olyasmit írni bele, amivel más oldalakon nem igazán foglalkoztak (pl. össze lehetne vetni ezeket a magyar kezdeményezéseket a külföldi példákkal, olyan szinten, hogy miben maradnak el tőlük, vagy esetleg miben jobbak).

Szerintem érdemes lenne foglalkozni bővebben a témával, szóval hajrá!

Amúgy meg a cím elolvasása után én is egy Google/Yahoo! Search/MSN Live Search összehasonlításra számítottam :D

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#7) xEon1337


xEon1337
őstag

Nekem eppen azert tetszik az iwiw, mert egyszeru, könnyen attekintheto.
A myvip az en szememben undorito, összevisszasag van, azt sem tudom mit hol talalok. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#8) Zotya84 válasza Winner_hun (#5) üzenetére


Zotya84
őstag

Egy ideje már én sem látok jóformán sehol sem reklámot...

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#9) webdeejay válasza 7 (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

akkor töröljem? :(

(#10) 7 válasza webdeejay (#9) üzenetére


7
addikt

Szerintem maradhat, nem olyan tragikus. Csak legközelebb próbáld az itt leírtakat is megfogadva elkészíteni az írásod. :)

De akár még foltozgathatod ezt az írásodat is, elvégre szerkeszteni korlátlan ideig lehet.
Az "iserős kereső" hibát mindenképp javítsd ki!

[ Szerkesztve ]

(#11) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

En is egyetertek, ha mar kikerul cimlapra, massz bele jobban a temaba, ne csak a felszinet erinsd, amit mindenki ismer.
Es most ezzel nem megserteni akarlak, egyebkent jo az otlet.

Valami csoda fojtan en sem latok reklamokat mostanaban. :DD

Mod: a cim nem lett tul nyero.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sipi16


Sipi16
senior tag

Azt nem értem, hogy minek van egyszerre mindenki mind a három említett oldalon? Speciel én is fennt vagyok mindegyiken, de csak az iwiw ami fontos. A barátikört sms-re használtam, de minek ha ott van a mobil a zsebemben. Myvipen csak poénból vagyok fennt. Nem is keresek senkit. Ha valaki nagyon keres valamelyiken úgyis megtalál.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13) ipavlidu! válasza Sipi16 (#12) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hat pl. azert amiert te fonn vagy! :P

(#14) kata70


kata70
újonc

Sziasztok!
Talán tudtok segíteni! Egy régen eltűnt ismerőst szeretnék megkeresni aki nagy valószínűséggel külföldön(talán Kanadában) él. Hol próbálkozzak?
Köszi a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.