Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdeklődve várom. Nekem elég is lenne. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) MiklosSaS válasza pusszycat (#1) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem sok mindenkinek az lenne.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3) jFox


jFox
őstag

Örömmel látom, hogy a Xiaomi nem tett le a tabletek fejlesztéséről. Bár jobban örülnék, ha lenne globa verzió is belőlük. Tudom, megoldható xiaomi.eu ROM stb. De mégis jó lenne ha lenne hivatalos is. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#4) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én a miui 12-t várom, hogy jövő héten már menjen fel belőle az új eu rom. :D

(#5) #16514048


#16514048
törölt tag

Komolyan vicc a 2020-as középkategóriás felhozatal kamera szempontjából.
Persze a 4 kamera ott virít mindnek a hátulján, de hogy abból az egyik egy nyomorult 50mm ekvivalens lencse legyen, az már nem megy egyik gyártónak sem. Pedig 3 éve még nem okozott gondot.

Itt is nagyon jól hangzik az 5x, csak az a baj, hogy az és a főkamera között (ami marha nagy tartomány) digitális nagyítás lesz, pont a leghasználhatóbb látószögek maradtak ki.

Egyszerűen nem tudok mondani 1 olyan telefont, amii elérhető árú és szívesen megvenném, pedig igencsak esedékes lenne már a csere.

(#6) vince válasza INGJOKE (#4) üzenetére


vince
őstag

Én is az új EU romot várom - már négy hete nem volt újraindítva a telefon, mert nincs új szoftver :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#7) pusszycat válasza pusszycat (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos az esőcsepp notch-t nem csipem. Így ez nem rúg labdába nálam. Az LG Velvet legalább fúrt kamerával jön csak azt meg középre fúrták azért nem kell. :(((

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.