Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

Jézusom, már megint egy ilyen rettenet? Idegesítő zene, idegesítő effektek, semmitmondó, zavaros tartalom, tenyérbemászó "főhős" :D Az SE-nek ez nem nagyon megy...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) papi77


papi77
addikt

Szerintem a tartalom nem számít...az a fontos,h felkeltse az emberek érdeklődését... :)

Az első: NOKIA 1611

(#3) orbano válasza papi77 (#2) üzenetére


orbano
félisten

Akkor mutassanak többet a telefonból. Mindkét teleon egyszer szerepelt 3 másodpercre egy-egy tenyérben nyomkorászva...

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) fateless


fateless
veterán

Én nagyon lemaradtam...
Az érintőkijelzős telón kívül mi volt a másik?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5) (An)Dante válasza fateless (#4) üzenetére


(An)Dante
őstag

A szösszenet végén egy másik érintőkijelzős mobil látható. Legalábbis a gombai másképp vannak.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#6) copin


copin
őstag

Paris klón. Az is lehet hogy gyári fake. Egy kis csali hétköznapra. :)

(#7) Neró


Neró
őstag

Hát nagyon kiváncsivá tett ez a videó.

| www.diablohungary.hu

(#8) fateless válasza (An)Dante (#5) üzenetére


fateless
veterán

Aha, tényleg kicsit különbözik. Bár sztem ez csak abból adódik, hogy még maguk sem tudják, pontosan milyen lesz, azért nem is mutatják rendesen

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

azért jó hogy kikerülnek ilyenek, ez legalább életben tartja a reményt, hogy az SE nem süllyed el...
ha már reklám videó is van, akkor remélem hamarosan jön a bemutató is...

(#10) joey04


joey04
titán

Nem rossz az biztos!Bár én kételkedek benne hogy igazi, létező modellek lennének.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Szabi1987


Szabi1987
aktív tag

Nagyon jó a videó,és még a telefon se rossz,szép nagy kielző,végre ,h észbe kap már az SE..

Golden Brown - The Stranglers

(#12) Neró


Neró
őstag

Ha jól látom érintős lesz...

| www.diablohungary.hu

(#13) nemma válasza Szabi1987 (#11) üzenetére


nemma
addikt

Jó, és szerinted mikor kerülnek ezek piacra? :)

(#14) joey04 válasza nemma (#13) üzenetére


joey04
titán

Ha abból indulok ki, hogy ez az igencsak hasonló készülék mikor jelent meg (soha) akkor...
Egyébként szintén itt ezt a címet kapta a videó: Videón a Sony Ericsson iPhone-ja! holott ez inkább a fent linkelt koncepciónak a továbbgondolása, ami jóval régebbi mint az iPhone tehát tulajdonképpen az is egy régi Ericsson proto koppintása. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Ebből sok nem derűlt ki. De szerintem pár napon belűl okosabbak leszünk.

(#16) ZoZa™


ZoZa™
senior tag

Az iPhone lassan két éve került a tervezőasztalra

iPhone 11, Macbook Air 2019, Renault Megane Grandtour 1.33Tce

(#17) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Remélem valami fain telók lesznek :U

Z Fold 4

(#18) Neró


Neró
őstag

Na végre felébredt az SE, végre nem csak ilyen kis képernyős készülékei lesznek, végre.

| www.diablohungary.hu

(#19) Redchili


Redchili
tag

Ket dolog eszreveheto playstation-os ikonok, es iphone-os sms buborekok. varjuk.

Nem megmondtam?!

(#20) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Hát nem is tudom, de szerintem ez a videó, illetve az alatta futó zene kifejezetten ijesztő. Az eleje az még úgy oké, de várjátok ki a 51. másodpercet, amikor a gyereksikoly elhangzik. Eleve az egész videó, ahogy a fickó fotóz, rendezgeti a képeket kicsit olyan, mintha egy tömeggyilkos fejében járnánk, és minden kép valamilyen rettenetes pillanatot elevenítene fel. Itt is, amikor a sikítást hallatszik, elénk nyom egy képet, és még mosolyog is rajta. De menjünk tovább, 52-53 másodperc férfi hangaláfestése, vmi "oaahh", pont, mint egy elcseszett jelenet a az egyik Fűrész moziból... D:

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#21) Neró


Neró
őstag

Én kiváncsian várom.

| www.diablohungary.hu

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

A videó nagyon rossz, a telefonokat kíváncsian várom.

(#23) mrlujoak válasza Agostino (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nos, sokaknak nem tetszik a háttérben futó zene.
Mivel én sem tudom az előadót, ezért a telómhoz fordultam segítségért.
Szóval TrackID funkció, és voálá: Underworld - Jumbo.

A klip a JavaOne komferencián (is) volt látható.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.