Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andor80


andor80
senior tag

Vérciki tamagucsi.Ez se lesz sikertörténet ..Ennyiért meg pláne.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#2) Wajk


Wajk
addikt

nekem nagyon bejön, ha nem is most vagy nem ez a modell, de lesz egy ilyen az tuti :D tetszik a méret.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez mind oké, mármint hogy a kis kijelző nem fogyaszt és elég az akku, de aki megveszi, nem a zsebében fogja markolászni, hanem kinyitja és nyomkodja, ahogy ezt egy okos telefonnal szokták.Szóval az üzemidő eléggé gyatra lesz szerintem.
Arra, hogy a zsebembe legyen csak és hívásra használjam, ahhoz nem kell 1500$ -ros kinyitható telefon, arra elég egy kis nokia is.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#4) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon techdemó még ez is, de valahogy szimpatikusabb és életképesebb iránynak tűnik egyelőre, mint a konkurenciáé. Aztán hogy a későbbi generációk során ez hogy alakul, már egy másik kérdés. Azoknak is ki kell forrni.

Néhány gondom persze ezzel is akad. Fura nekem az a nagy "áll" az előlap alján, persze tudom hogy a Razr design része, de na.
Ennek egyik velejárója az is, hogy kinyitva iszonyú hosszú. Nekem legalábbis, lehet hogy másnak ez ideális méret.
Utolsó sorban pedig a külső kijelző nagyon alacsony felbontása, ami zavaró lehet. Persze legalább tényleg keveset fogyaszthat.

(#5) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Én azt mondom le a kalappal srácok ez baromi jó lett!
Igazi Motorola azt a korszakot idézi mikor a Motorola nagy név volt, és kuriózum, és eszméletlenül jól megcsinálták, nagyon adja.
Az hogy dárga? Itt tényleg a dizájnt fizeted meg, az hogy a telefon nem egy sablon szappan doboz. Jelen esetben nincs bajom az árával mert a külcsin, a megjelenés mindenért kárpótol.
Szerintem zseniális lett és várom a hands-on vidókat :D
:R

(#6) Wajk válasza F_Gergely (#5) üzenetére


Wajk
addikt

+1
van már egy halom, nézz a YT-ra. ;)
Persze hogy nagyon drága, mégis az ilyen hajtogatósok közül a legolcsóbb és szerintem a leg életképesebb. Természetesen nem rétegtermék, nem kellene annak venni.

és nekem azért is bejön mert összecsukva vállalható számomra a méret, kinyitva mégis egy 6"-os teló...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7) Ricardo


Ricardo
félisten

Jó lett. Persze van még mit rajta csiszolni, de szerintem jó az irány.

(#8) logitech1


logitech1
tag

Tetszetős.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#9) atike


atike
nagyúr

Kegyetlen jó lett a reklám... :)

...és bár továbbra sem kellene hajtogatós telefon - még mindig ez tetszik a legjobban... :)

(#10) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hamár hajtogatós, akkor nekem is ez jön be. Kicsire összecsukható, ha kell a nagy kijelző, akkor adott. Drága drága, de ha ezt a szegmenst nézzük, akkor sztem ez a leg életképesebb. Ha lesz normális áron, akkor lehet meglovagolhatja az előd sikerét.

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

Mennyivel szebb lett ez, mint a többi összehajtható telefon eddig! Kár a kis akkuért, de ilyen formába nem férhet nagyobb, ahogy az eredeti RAZR sem az akkuidejéről volt híres. Meg nyilván az ár húzós, de amúgy tetszik a design :K

(#12) XeeN


XeeN
senior tag

Simán zsebrevágnám...

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Fake vagy nem fake, jó üzemidő vagy rossz üzemidő, techdemo vagy nem techdemo...
végre valami új, végre valami friss. Valami egyedi.

(#14) F_Gergely válasza Wajk (#6) üzenetére


F_Gergely
őstag

Zseniális, engem megvettek.
Végre egy telefon amire ránézel és tudod hogy ez melyik gyártó melyik telefonja, nem tucat, maximálisan egyedi.
(ilyen szempontból is hiányzik a 90-es évek 2000-es évek eleje mert minden telefonról láttad melyik gyártó)

(#15) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Amit meg kell még említeni, hogy csak eSIM-et támogat a Razr.

Nem rossz cucc, de nekem sose jött be a kihajtható telefon, viszont sokkal életképesebb ez a mutatvány, mint a hajtogatható tabletek. Szerintem 2020 karácsonyakor a német MM és Saturnban már 120-150 körül lesz akciózva. A videókat nézve a kinyitáskor a kijelző azért elemelkedik kicsit a mechanikától - ha oda beszorul valami apró szösz, por, kavics lehet nem lesz szép a történet.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#16) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon tetszik. Az meg hogy drága, az. De itt tényleg a technológiát fizeted meg nem a brandet. Ráadásul a mostani trendi flagship árhoz képest nem is annyira drága...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) Obyboy


Obyboy
addikt

Végre valaki újra tudott úgy tervezni egy legendás mobilt, hogy az megfelel a mai kor elvárásainak. A régi Razr is drága volt nekem és ez is az lett. Megvenni nem fogom de örülök, hogy megcsinálták és remélem a napi használatban is megállja majd a helyét.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez tényleg irtó "menő" lett... Ennél nagyobb hülyeséget keresve se találni jelenleg a mobiliparban. Egyszerűen béna és ideje múlt.

Megyen!

(#19) INGJOKE válasza Obyboy (#17) üzenetére


INGJOKE
veterán

A mai kor elvárása, hogy sd710 legyen benne és 2500-as aksi? :D

Nah ebben a korban nem szeretnék élni... :D

(#20) #88470784


#88470784
törölt tag

A motorolat is megvették a kínaiak?
Vagy ez nem fog veszélyt jelenteni a világbékére?

(#21) Obyboy válasza CptAdamica (#18) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerintem inkább előre mutató. Az összehajtható (esetleg feltekerhető) kijelzők sokkal tágabb felhasználási teret engednek az eszközöknek.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik ez az irány! :K

(#23) Noukoum válasza INGJOKE (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Lehet benne jobb 900ezerért.:(

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) Obyboy válasza INGJOKE (#19) üzenetére


Obyboy
addikt

Én inkább a formai kialakításra gondoltam. A SOC és az aksi nem túl izmos az tény, de nem is a gamer telefonnak tervezték szerintem. Viszont a 2x akkora alsó káva csúnya lett volna így beáldozták az aksit. Biztos lesz aki így is meg fogja venni.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25) BoB


BoB
veterán

Azonnal ide vele :Y

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#26) helixP


helixP
nagyúr

Úgy látom, egyedül vagyok, akinek nem tetszik :DDD

Én nem 6 collos telefont szeretnék kisebbre hajtani, hanem a 6 collosat nagyobbra. (7-8 collos tablet méretre)

Így is elfér a zsebemben a telefonom, a kisebb kijelző meg számomra haszontalan.

De mások vagyunk, más igényekkel, és örülök neki, hogy egyre többen dolgoznak a foldable ügyön :R

[ Szerkesztve ]

(#27) erahurka


erahurka
félisten

Egy egész bumszli van a telefon alján, de nem basszus, nocccccsot a kijelző tetejébe, az kell!

Amúgy szerintem semmi értelme az egész koncepciónak.

(#28) rzf


rzf
csendes tag

Inkább 2510 mAh lesz az a 2510 watt :)

(#29) ghiottone válasza erahurka (#27) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Demónak, prototípusnak jó, de ebből 130 millió nem lesz eladva. Egy ideig én tuti elkerülöm őket.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#30) Noukoum válasza ghiottone (#29) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem 1 millió is csoda lenne.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) Juhaszatti válasza #88470784 (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A Motorola már évek óta a Lenovoé. A Lenovo pedig nem fejleszt hálózati eszközöket. :P

(#32) CptAdamica válasza Obyboy (#21) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem semmi előremutató nincs benne. Elővettek egy 8 éves koncepciót, beleraktak egy hajlítható kijelzőt és kész. Eddig a vékonyabb telefonok fel mentünk. Most megint ott járunk, hogy 1,4 centis mobil fogja nyomni a lábadat. A kijelző hajtásnak sem látom az értelmét, kinyitva ugyan úgy 6,2", tehát semmilyen problémát nem oldottunk meg vele, összehajtva meg bámulhatod a másodlagos béna kijelzőt. Amit cseré minden szírszar összekarcol.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#33) Noukoum válasza CptAdamica (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha kihajtod nem vastag.. Legalább ez belefog férni az összes zsebbe.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#34) domos


domos
senior tag

Menő, csak semmi értelme. Szerintem a hajtogatós telefon akkor jó, ha összehajtva telefon, kinyitva meg valami tabletszerű cucc. Nem pedig kis valami -> sima telefon.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#35) Juhaszatti válasza Noukoum (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Belefér, de valószínűleg sajnos elég kényelmetlenül. Az összecsukott állapotánál még a legelső okostelefonok is jóval vékonyabbak voltak, nem csak a mostani, vékonyítási trendeknek megfelelőek.
Jó eséllyel nagyon feszülni fog, még egy nem skinny, nem a manapság divatos szűkített, hanem normál farmerben is.

(#36) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Menő, csak ha már ott van alul az a buci, akkor nocs helyett kerülhetett volna inkább oda a kamera.

Minden szavam magánvélemény!

(#37) Griff55


Griff55
senior tag

"Noha az összehajtható kijelzős telefonok igazán csak a jövő évtől kezdődően válhatnak tömegtermékké"
Isten óvjon attól, hogy ezek tömegtermèkké váljanak. Valahogy a hideg kiráz ezektől a foldable screenektől.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#38) Obyboy válasza CptAdamica (#32) üzenetére


Obyboy
addikt

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Bár van amiben mégis megegyezünk: Egyikőnk sem tartozik a Razr célközönségébe, Te a kinézete én pedig az ára miatt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#39) Azie


Azie
őstag

mennyire király lenne egy ilyen telefon nem kinyitós verzióban, hanem az összecsukott méretben!!!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#40) moleculez


moleculez
veterán

Ti írtátok a HVG techre is a hírt?! Ettől az "írtó menő" szófordulattól majdnem falhoz baszkodtam a telót. Ha véltlen akkor ma lottózzatok😂

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41) Fancy-boy válasza ghiottone (#15) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"Amit meg kell még említeni, hogy csak eSIM-et támogat a Razr."

Egyelőre úgyis Verizon only.
Lehetséges lesz EU változata, más specifikációval.

[ Szerkesztve ]

(#42) petrson


petrson
senior tag

Hands on videókon is marha menő, a mindennapi használatban kíváncsi lennék, mennyire időtálló a kialakítás.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#43) Noukoum válasza Juhaszatti (#35) üzenetére


Noukoum
veterán

A pénztárcám vastagabb, mégis belefér:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) ghiottone válasza Fancy-boy (#41) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem, az EU verzió is esimes lesz, nincs fizikai sim egyik változatában sem jelenleg. Itt a német termékoldal is: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45) Juhaszatti válasza Noukoum (#43) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Persze hogy belefér, én is ezt írtam. De az hogy belefér, nem jelenti azt hogy kényelmes is. :)
Főleg ha ne adj Isten még le is akar ülni az ember.

(#46) Noukoum válasza Juhaszatti (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha leülök a mostanit is azonnal kiveszem, pedig manapság ennél nem nagyon van sokkal vékonyabb mobil (7,45mm)
Ahogy a tárcát is. Persze ízlések és pofonok.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#47) doooo


doooo
veterán

Hmm... egy kamera 1500 dollárért?

(#48) #88470784 válasza Juhaszatti (#31) üzenetére


#88470784
törölt tag

Oh köszi, amúgy az apple-n kívűl van még amerikai tulajdonú telefongyártó?

(#50) Noukoum válasza #94051840 (#49) üzenetére


Noukoum
veterán

Sokkal drágább.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.