Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Szép munka!
Csak egy helyesírási hiba, szép képek gratula! :D

Egyébként az egész Walkman- szériából csak két egyed fogott meg: A legendás W800i, még mindig imádom, és a W850i, ez sem semmi. A W950i is tetszene, de a billentyűzettől borsódzik a hátam, tényleg ócska.

Üdv.
Mákos7észta

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#2) komizoli90


komizoli90
csendes tag

Köszi! :)
Holnap folytatni fogom! :) ;)

(#3) shark300


shark300
tag

Köszönjük az írást, minőségi, pontos munka!

Várjuk!

[Szerkesztve]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#4) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Remek írás!

Egy kicsit kiterjeszthetnéd talán a memóriakártyával bővíthető FM rádiós, MP3 lejátszós készülékekre is (Nokia 5300, 5200 stb...)

Remélem a következő részben azokról is olvas6ok majd! :R

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#5) Sipi16 válasza D4rkm4n (#4) üzenetére


Sipi16
senior tag

Látom nagyon szeretnél mp3-as nokiát. :) Jó az írás!

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#6) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

én majd a W960-ra gyűrok :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Ha jól emlékszem akkor a w950 nem volt akkora nagy durranás, elég solk kritika érte a billentyűzetét, hogy nehéz kezelni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#8) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Nekem W800-am van (igaz nem terveztem/tervezem leváltását) de a mai napig nem találok olyan walkman mobilt ami tetszene felülmúlná a mostanit mint dizájnban mint hibáiban (kevesebb). Mert ha újat vennék akkor az csakis azt foglalná magába hogy 3G-s nagyobb memó jobb kamera (3mp), nem netes rádió hanem hagyományos FM, de mégis kisebb nem okostelefon nem origami kialakítás hanem egyszerű letisztult könnyen kezelhető navigációval és gombokkal. És sajnos ilyet még nem adtak ki de reménykedem hogy egyszer eljön ennek is az ideje.

Amúgy ha valakit érdekel egy két negatívumot tudok csak említeni a W800ról. Az első az hogy a HPM70 füles (ami sztem a mobil fülesek királya) az illesztésnél szétvált kicsit igaz ez betudható annak is, hogy használtam 40 fokos melegben és -5 fokban is. A második pedig az hogy, a mobil csatlakozó érintkezője kicsit kikopott és muszály elötte mozgatni mind a füles mind az USB kábel csatlakozóját, hogy a mobil zökkenőmentesen kommunikáljon velük.

Remélem ezeket a hibákat tudják orvosolni vagy csak a túlzott használat miatt jöttek elő?
Amúgy most decemberben lesz 2 éves.

(#9) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

''2006. január 5.-én érkezett a W800i közvetlen utódja, a W810i lényegnyi újítás nélkül.'' - megjegyzésképpen: NINCS benne Joystick - ha jól tévedek, azóta sincs (na jó, W700) joy-os walkman...
Tehát ez már alapjaiban nem volt kis ''lépés''.. ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) Dark Archon válasza IIIstIII (#8) üzenetére


Dark Archon
addikt

Ezzel így vagyok én is, nekem is W800i-m van :) Egyedül az A2DP hiányzik kissé, az újabb telefonoknál hiába van, vagy az AF hiányzik vagy valami más. Ami bűnrossz, az tényleg a csatlakozó, igazán leválthatnák valami normálisra, túl kis felületen érintkezik. Egy kis por vagy valami és máris nem szól vagy csak félig vagy nem tölt, mozgatni kell összevissza, hogy érintkezzen és az enyém nincs 1 éves. A fülesemnek semmi baja, s nagyon jó képeket csinál. Egyedül a színe még a hátulütője :D

Viszont, most nézem a SE honlapját, ez a W960i igencsak királynak tűnik!

[Szerkesztve]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#11) bolondember válasza Dark Archon (#10) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor Neked nem volt régebbi Ericsson/SonyEricsson csatlakozós telefonod (T28tól K750ig - K750 MÁR nem)... NA AZ, az kilazult, a töltő se töltött egy idő után, satöbbi... Ez korrekt cucc. Ahhoz képest meg pláne!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#12) Dark Archon válasza bolondember (#11) üzenetére


Dark Archon
addikt

Eltaláltad, ez az első SE telefonom :) Akkor örülök a JÓ csatlakozónak :D

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13) Rexor!


Rexor!
csendes tag

Jó az írás, de nekem nem tetszik ez a Walkman széria... K750i rulez! :DD

(#14) komizoli90


komizoli90
csendes tag

A HPM-70es füles nekem nem bírta tovább fél évnél! :(
A csatlakozónál sztem megszakadhatotta vezeték, ráadásul a nyak mögötti rész is elég komoylan megkeményedett! De lehet csak rosszat fogtam ki! :)
''bolondember'' igazad van, nem említettem meg hoyg a W810iben már nincs joy, ez elkerülte a figyelmem! :B
''Rexor!'' én is K750ivel nyomom! :D
A cikk folytatása 5 nap múlva várható!
Köszönöm a hozzászólásokat, csak így tovább! :R :)

[Szerkesztve]

(#15) Racecam válasza komizoli90 (#14) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az volt az első széria (szörnyen elcseszett volt ez a része), már régen nem ilyen a kialakítása.
De ha már hozzászóltam, akkor elmondom, hogy az utóbbi 3 évben csak SonyEricsson telefonom volt. A K700i után a W800i következett, Majd a W810i, végül most egy W850i figyel itt mellettem. Ezen kívül a feleségem is K700i-vel kezdett, W800i, most W710i van a birtokában. A középső lányom örökölte az Ő W800i telefonját a legkisebbnek pedig W300i-je van. :D

u.i.: Nagyon meg lennék lepve, ha karácsonyra a nejemnek és nekem, nem W910i lenne a telefonunk. (Piros, fekete. :) )

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16) tildy


tildy
nagyúr

Tök fura az530i bár nem tipikusan walkman mobil, mitn a neve i mutatja, de ugyanúgy van benne mp3 lejátszó, és minőségre is egyezik, tán még picivel jobb is az anyagait tekintve mitn a w300i.
Páromnak előbbi , nekem az utóbbi van. Több év nokiáról váltottam át rá, azt hiszem soha többet nokia:U

viktot: na ja . Viszont kár, hogy nem az a jó kis gumiborítás került a walkmanosra. Szóval nekem valahogy pont amiatt a Z-s változat designosabbnak, puhábbnak néz ki.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#17) Viktor0610 válasza tildy (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, mert kiadtak egy telefont a walkman-rajongóknak, meg egyet a nem walkman-rajongóknak. ;)

Samsung Galaxy A54

(#18) bolondember válasza komizoli90 (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

fura - az enyém másfél éves, és mostanában kezdett el csak rakoncátlankodni (persze, miután sikeresen elhagytam az egyik közepes szilikondugót...).. :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#19) Racecam válasza Racecam (#15) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Esetleg W960i :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#20) bolondember válasza komizoli90 (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elnézést, dupla poszt...

[Szerkesztve]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) fourgee válasza Mákos7észta (#1) üzenetére


fourgee
csendes tag

''A W950i is tetszene, de a billentyűzettől borsódzik a hátam, tényleg ócska.''

Azért, mert a telefonokhoz vagy szokva... :) Nekem most egy PDA-m van amiben van GSM/UMTS (előtte nagyon sokáig szemeztem a 950i-vel, csak az nem tetszett hogy egy UMTS telefonból miért hagyják ki az előlapi kamerát, valamint nem tudtam hogy a régi UIQ programok hogyan mennek rajta), ezt telepakolták gombokkal, de mégsem használom azokat, hanem inkább élvezem azt amire már évek óta vártam, hogy mindent a kijelző bökdösésével elérhetek :D
Ezen a PDA-n is van olyan tekerő gomb, mint ami a Sony készülékeken, bal oldalon, a gombok közül ezt tartom hasznosnak, bár hasznát csak UIQ alatt láttam, ott olyan a menü, itt Windows alatt már nehézkesebb használni.

Acer Timeline Ultra M3 / Core i5, Geforce GT640M, 4GB, 20SSD, 500HDD

(#22) AMD Power válasza Racecam (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Nagyot nőtél most a szememben! :DDD :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#23) Racecam válasza AMD Power (#22) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez tulajdonképpen nem, vagy nem elsősorban márkahűség. Egyszerűen ezek a telefonok azok, amelyek olyasmit tudnak, amire nekem szükségem van. (Walkman, rádió, stb.) Anyaghasználatuk, összeszerelésük, kinézetük és a kezelhetőségük (itt némi kompromiszummal) nekem tökéletesen megfelelnek.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#24) bolondember válasza Racecam (#23) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy kis érdeklődés:
milyen kompromisszumokra gondolsz? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#25) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Nekem az új Samsungok csatlakozója tetszik. Igaz azt még nem áltt módomban megtapasztalni de muternak a töltője olyan stabilan fekszik a telefonban hogy akár ráncigálni is lehetne nem jönne ki. Bár ott még kisebb érintkezők vannak nem tudom hosszabb távon hogy bírná. A joy még a sonynak a gyengepontja. Haver K508asán nem lehet lefele se ballra tologatni pedig az is csak 2 éves. Az enyémen néha nem érzékeli a lefelét és attól tartok csak romlani fog.

(#26) bolondember válasza IIIstIII (#25) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lenni van 2 év gari, spuri szervízbe, pár nap alatt megcsinálják. ingyé.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#27) Racecam válasza bolondember (#24) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Vannak a menüben olyan apróságok, amiket én másképpen oldottam volna meg.
(Riasztás, profilváltoztatás, billentyűzár, vonal bontása összecsukásra (választható), ilyesmi.)
Ezen kívül a W850i-ben a Walkman indító sárga csíkot még mindig sikerül néha lenyomnom, ha szétcsúsztatom a telefont.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#28) bolondember válasza Racecam (#27) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ahamm..
nem tudom, nekem ez a menü jön be a legjobban (Samu se rossz)... A w850hez meg csak annyit - megértem, amikor nézegettem kiállítva én is először véletlenül megnyomtam a gombot, aztán nézett miért üvölt a telefon a kezemben, én meg égtem, mint a reichstag..
Mondjuk, a testreszabhatóság terén van mit tanulni a Motoktól, de én tökéletesen meg vagyok elégedve velük, következő is az lesz (Anyám panaszkodik, h a K800ban akkora miliméterre pontosan a hívókép, mint a K750ben - csakhát, a kijelző ''pöppet'' nagyobb - SE üszije szerint nincs rá mód nagyítani; Párom is kiszúrta magának a telefont, így 3 helyen lesz 1-1 töltő, nem kell cipelni :DDD )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#29) Zewa


Zewa
senior tag

Én is szeretem a Sony Ericson Walkman seriajat nekem w810esem van. ~3/4éve van meg de még semmi érintkezési probléma.
Joy elég hamar elkopottt deh sztem nem vészes. Előző telom (k750) ban 2 szer cselétem joyt mert elhagytama gar levelet -2*1500Ft ennyi szeritnem még belefél a bő 2 év intenziv használatba :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#30) bolondember válasza Zewa (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

W810? Joy? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#31) menpee


menpee
aktív tag

K750i tulaj vagyok majdnem 4 hónapja, és meg vagyok elégedve! Már csak egy HPM-70-et kell szerválnom hozzá, és kész lesz. Egyébként a 70-es milyen zenét szeret? Csak a kopogós, 3kHz-s basszust, vagy a rockot is?

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#32) bolondember válasza menpee (#31) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szerintem amit Te is... a basszusok gyönyörűen átjönnek, de a többiben sem kell csalódni... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#33) Zewa válasza bolondember (#30) üzenetére


Zewa
senior tag

a Joy természetes az elötte lévő telomra vunatkozöott csak szarul fogalmaztam, bocs. :R


[Szerkesztve]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#34) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Gratula, nagyon jó cikk :) Annyi hozzáfűznivalóm lenne hogy a W700nál még egy visszalépés tapasztalható W800hoz képest mégpedig a memóriakártya kezelése. Míg a W800 a 4 gigásat is kezeli addig a W700 csak a 2 gigásat tudja max :S De ez részletkérdés akinek nem elég 2 giga az vegyen W960at :D Én is ezt fogom tenni ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.