Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Nekem egy 24''-os wide tft-m lett kb egy hónapja. ami tudja a pivot-ot. Kipróbáltam. Tök jó lenne, ha ellátnék a monitor tetejéig, de elforgatva esélytelen. :( Így jelen körülmények között ezt sajnos nélkülöznöm kell. Amúgy baromira zavar, hogy böngészéssel mennyire nem lehet kihasználni szegényt.

\m/

(#2) Akheron


Akheron
senior tag

Az előző monitoromnak volt pivot funkciója: kábé kétszer próbáltam ki :B

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#3) dni


dni
őstag

Nem is tudtam, h a lassacskán egy éves monitor is bír evvel a funkcióval :DDD Nem rossz ez a téma, kényelmesebb így netezni, de a szememnek még szokni kell.

(#4) _seth_


_seth_
veterán

Ez tetszik :) Csak fárad a kezem... elfordítottam 90 fokkal a monitoromat csak éppen ez egy samu 913v ami nem támogatha ezt a fícsört ezért letettem a asztalra és a bal kezemmel tartom de netezni tényleg sokkal jobb :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5) björn válasza _seth_ (#4) üzenetére


björn
csendes tag

ha vannak rajta vesa-szabvány szerinti csavarhelyek hátul, az ergotront 2 perc alatt rá lehet applikálni. 10e ft-ból ekkora előrelépést nem is tom, mi más tud.. :DDD

[Szerkesztve]

u 'ill b buzzimilated.. :D

(#6) rudi


rudi
nagyúr

Hát, nemtom. Én, magamból kiindulva azt tapasztaltam, hogy bármilyen monitorom van, a képnek csak egy aránylag szűk tartományában szeretek/szoktam olvasni. A mostani 20''-os 1600x1200-as TFT-men ez függőlegesen valahol 5 cm-rel a felső perem alatt kezdődik és valamivel a monitor középvonala alatt ér véget. Ti - főként a pivotosok - hogy vagytok ezzel? ''faltól flaig'' olvastok és amikor elfogyott a hely, csak akkor görgettek? Amúgy nem kell ám tekergetni webes olvasgatás közben, lehet szóközt is nyomni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#7) _seth_ válasza björn (#5) üzenetére


_seth_
veterán

Van rajta, olvastam a cikket is, a szándék is meg van csak felesleges 10K-m nincs rá jelenleg.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#8) björn válasza rudi (#6) üzenetére


björn
csendes tag

ez a space-elés nagyon állat! :R ez nekem totál új volt! igen, tényleg nem olvas az (én-)ember padlótól plafonig, de sztem még így is értelmesebb setup, ha releváns részeket látni a monitoron (ugyelent..), még ha nem is olvasom ott helyben.. (van értelme sztem, ha tudod, h lefele meddig tart vmi pl.) a 4:3-as, meg wide cuccokkal normál esetben az a para, h ha a bill. fölé középpontozod a monitort, ahogyan normálisan teszi az ember imho, az ablakokat is be kell mozgatni középre (netezés közben), mert amúgy mindent balra zárva csinálsz. az pedig nem kóser. :F

[Szerkesztve]

u 'ill b buzzimilated.. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.