Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) lapa


lapa
veterán

Egyedül már nem tehetsz semmit.

de.

Hiába kapcsolod le a lámpát, ha kilépsz a szobából. Felépítenek egy új üzemet, létesítenek egy új szerverparkot, ami egy nap alatt több energiát fogyaszt, mint te egész életedben.

attól még lekapcsolom, ha nem kell.

Egyedül kevés vagy.

nemá. nem. sose.

Hiába dontöd el, hogy mostantól csak bio vegyszerekkel permetezel.

azzal se. eldöntöttem oszt mégis megérett a cseresznye is, a paprika is meg a paradicsom is. ma is jóféle parisali lett belőle.

Valakiknek csak egyetlen gombnyomásába telik, és atomsugárzásban halsz meg milliónyi társaddal együtt.

hűha. akkor felesleges volt lekapcsolnom a lámpát? ''a kutya bassza meg''.

Már sokan is kevesek vagytok.

mások szerint én egyedül is sokan vagyok néha.

Túl sok a túl erős cég, vállalat és állam. Nekik kellene ezt végiggondolni, mert ők azok, akik tehetnének valamit.

ahh tényleg, akkor bele is szarok gyorsan az egészbe. mindjárt dobok is a paradicsomra egy posztumusz vegyszer-antibio kezelést.

Mi ehhez porszemek vagyunk, és porszemekből nem építhetsz gátat, a sziklák pedig nem akarnak gátak lenni.

ezt én mohameddel ismerem asszem.

mindenesetre ejnye. nehogy megöngyilkold magad ilyen hülyeségek miatt. csak az számít, amit te művelsz. az, hogy fáj nem jelenti azt, hogy fel kell adni. azt meg pláne nem, hogy nagy közös sírósdit kell rendezni egy olyan helyen, ahol felelős vagy a leírtakért. mutass példát és attól tényleg jobb lesz. bocs ha kicsit cinikus volt a hangvétel.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.