Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) divot


divot
veterán

Hát igen, pénteken megyünk mi is, gondolom akkor még rosszabb lesz a helyzet.
Szintén tiszteletjegy, így nem leszek igazából mérges a népre, főként, hogy Párizsban már láttam a művész életművét, és ott órákig lehetett ácsorogni egyedül egy kép előtt, mivel minden suttyó a szomszéd múzeumban, a Mona Lisa-nál fényképezkedett. :DDD

(#2) DArchAngel


DArchAngel
tag

Ez egy ilyen dolog. Iszonyatos pénzbe került idehozni a kiállítást, és ezt vagy legalábbis ennek egy részét ki kell termelni. Nincs kecmec. Ezért engedik be folyamatosan a népet. A nép meg csak megy, mert hogy a Van Gogh, húúú! az micsoda jó lesz. Amikor Szeged Chagall - kiállítás volt, akkor is elment mindenki, mert azt hitte, hogy mindent láthat. Hát nem. Láthatott egy halom rézkarcot és néhány kisebb festményt. Ennyi. Nem hiszem, hogy egy átlagembernek (értsd: nem művész, műkedvelő) különösebben sokat mondtak volna. De elmentek, mert hát benne volt a tévében, és el tudták mondani, hogy ÉN aztán megnéztem, olyan volt, fúúú...
Csak lehet, hogy egy kép címére sem emlékezett. Részletkérdés, hisz ott volt...

''Hand of fate is moving, and the finger points to You...''

(#3) Ramirex


Ramirex
csendes tag

SupaCow: Ne haragudj de szerintem te veled valami nagyon nincs rendben, minden írásodban kitérsz az öregek viselkedésére, abszolut nincs benned semmi empátia irántuk. És álltalában olyan dolgokon akadsz fent ami nevetséges, remélem amikor eléred azt a bizonyos öregkort téged se fognak sza*ba se nézni. Már miért ne mehetne oda és nézhetné meg azt a hülye képet ha érdekli őt, 5 perc és elmegy onnan. Kérlek legyél egy kicsit türelmesebb az emberek iránt, hidd el sokkal jobban éreznéd magad ha csak egy kicsit is nyugodtabb lennél!

(#4) SupaCow válasza Ramirex (#3) üzenetére


SupaCow
tag

Hm. nem gondolom hogy baj van velem.
Ha öreg leszek biztos engem is utálni fognak ha nem ugy viselkedem ahogy kéne.

Vitatkozni nincs kedvem.

Menj el a Van Gogh- ra és érezd magad jól. :)

f: @geboleather

(#5) #97544192


#97544192
törölt tag

Nos... Én is voltam a múzeumba, és marhaaa uncsi volt... Többet nem is megyek... Szép képek voltak, meg minden, de szvsz unalmas, mint állat. Viszont voltam Munkácsy Mihály képeket nézni, és sokkal jobb volt! Sokkal!... Ha Van Gogh-ról van szó, én takarodok... Bye... :U

Egyébként jó írás, grat!

(#6) SupaCow válasza #97544192 (#5) üzenetére


SupaCow
tag

Munkácsy tetszett nekem is. Vagy 3 órát néztem a képeit

f: @geboleather

(#7) Rhywo!


Rhywo!
csendes tag

Eddig két írás is szólt.. hát többé-kevésbé a Van Gogh kiállításról. Mindettő teljesen negatív. D4rkm4n felháborodását megértem, én is felb@szódtam volna, ha velem történik mindez, nade akkor is, minek kell egy ekkora cikket írni erről... nem értem. SupaCow: téged sem értelek, ne haragudj. Ramirexnek igaza van.. minek fennakadni ilyeneken, csak magadat húzod fel mégjobban. Egyszer te is megöregszel, és elég valószínű, hogy neked sem lesz túl jó szemed addigra. Legyen picit több tisztelet benned az öregek iránt. Ami viszont a legjobban zavar, hogy senki egy jó szót nem mond a kiállításról magáról, ehelyett arról ír, hogy milyen tömeg volt, ki és hogyan lökte föl és, hogy pofátlanul viselkedtek vele az öreg nénik. Én pár napja voltam, szerintem gyönyörű volt, csodálatos élmény volt látni Van Gogh eredeti képeit. Számomra elvarázsló volt. Tömeg volt(megjegyezném, hogy utálom a tömeget én is), de nem törődtem vele, minden képhez oda lehett jutni viszonylag gyorsan. Élveztem.
Legyetek már kicsit pozitłvabbak.

Üdv,

Rhywo

szerk: egyébként én is több festményre számítottam.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.