Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Az előző kettő is jó volt, ez is tetszik :C
mod: Jöhetne még :DDD

[Szerkesztve]

(#2) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jók az írásaid! :R

(#3) The DJ


The DJ
addikt

Az előző írások is nagyon jók voltak, ezek is tetszettek, mennyi ember, mennyi különböző jellem. Úgy látom sok ilyen ismerkedésen vagy túl és ez egyrészt izgalmas másrészt a sokadik sikertelen dolog után már elkeserítő lehet. Viszont öröm látni, hogy ebből is alakulhat ki komolyabb kapcsolat. Én is minden ilyen netes társkeresőre meg chat oldalra regisztrálva vagyok, de 1 esetet kivéve nem sikerült olyannal összeakadni, aki minden téren megfelelt volna (nem nagyok az igényeim pedig). Az az 1 eset viszont oltári nagy szerelem volt, amikor vége lett azt hittem meg se maradok...

Na mindegy, ha van még történet a tarsolyodban, akkor kíváncsian várom :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tényleg jó írás ,és sok igazság van benne.Pl én is voltam már ugy csajjal bezélgettünk msn en szimpi volt meg minden ,igaz nem küldött magárol képet, bár nem értem, hogy a mai világban még a kukásoknak is van digitális fényképező gépük,tehát nem akkora nagy cucc csinálni vhogy egy képet, aztán egy hét után lelépett.Aztán egyszer bejelentkezett és mondta hogy vki miatt nem jön fel msn re ,de velem semmi baja, nah azóta egy szót se hallotam felőle, ment a levesbe.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#5) crab válasza Jégkokó (#4) üzenetére


crab
senior tag

a kukásoknak jóval a minimálbér felett van a fizetésük, legalábbis felénk. ;)

(#6) Agyasima


Agyasima
senior tag

Én BB Évinek, Vinszinek és egy kis kólának jobban örülnék! :)

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#7) Peet210


Peet210
őstag

Nem semmi, de Te csinálod jól :)
Élni kell(telik az idő).

Today's record, is tomorrow's motivation

(#8) ^Bundi^


^Bundi^
senior tag

remek storyk ;)
az elsőt meg se tetted aznap este?...egyszer mindent ki kell próbálni :))
idővel jo móka lesz az egész ;)
az uccsó kicsit durva..
szerintem mindannyiunknak (kockák) van pár remek netes ismerkedős sztorija úgyhogy szivesen hallgatjuk ezeket;)
:R

Nos Omnes Una Manet

(#9) userZ


userZ
tag

Hát igen akinél pár éve ott figyel a szélessáv annak biztos vannak hasonló sztorijai... :)
jó írások!

Stop the Earth, I want to get off!

(#10) troland26


troland26
őstag

azért nem semmi , hogy veled mik történnek/történtek :D

(#11) Wolverine


Wolverine
félisten

:) Valahogy szinte éreztem mindegyiknél, mi is lesz a vége - hiába, én is láttam már egy s mást netes ismerkedő oldalakon...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#12) Renwick


Renwick
őstag

Én a net közvetítésével eddig egyetlen nővel jöttem csak össze, most ez a nő a nejem. Úgy látszik nekem mázlim volt... :P

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#13) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Én Gyaloglon meg egyéb helyeken a PH!-n kivül Danee21 néven futok és ebböl kifolyolag volt pár kavar is már. Az első és utolsó ilyen az egy Kecskeméti csajjal volt aki nem mellesleg 19éves /én akkor 16/ de kb 4. éjszakát MSN-eztük végig amikor képet küldött és kért.. én meg elküldtem. Ő ekkor 18évesnek itélt meg a kép alapján de megmondtam hogy 16. Ekkor már ugy igazán vissza ut nem volt / nem is kerestünk/ és pont ezidőtját volt Honda Prelude találkozó a balcsin. Az volt az első és eggyetlen találkozásunk hogy 3napig együtt voltunk. Azóta nem láttam és csak 4darab SMS-t kaptam töle. 1et a szülinapomon, 1et karácsonykor, 1et szilveszterkor, és 1et bálintnapon. A konkluziót azért levonta és elküldte emailbe. Összeségében pedig sokat tanultam és kezdem megérteni hogy a saját korosztályom miért nem köt le/mért nem tudom magam megértetni velük, stb. /amugy a csaj a GAMFon tanul:D valami programozó okosságot/.
Igazándibol nemtudom mit is akartam ebböl kihozni de tény hogy sok furcsaság van a neten, a másik majdnem hasonlo eset egy 12éves csajjal volt:D Abszolut nagylányosan dumált meg minden, annyi stikli volt hogy mindig Webcam meg kép kérésen volt, kb a 2. nap lelötte a poént ugy hogy megvicceltem webcam terén:D. A 12éves csaj óta nem iskerkedtem neten, és bár minden nap csetelek sose érdeklnek azóta az efajta dolgok. /bár cset találkozon ismertem meg az eggyik csajt akivel komolyabb is lehetett volna csak Veszprém megyéböl volt.

Nagyábol ennyi:D

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14) keopsz válasza Renwick (#12) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

kivétel erősíti a szabályt. de télleg, ez a te arcocskád nem egy ujj-báb véletlenül? :DDD :DDD

cantante di sampietrini

(#15) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

húú, ez a 2-es számú csaj nem lehetett semmi. az életérzést amúgy vágom, amikor vki vmi tutiból kitekint, de még időben(..) visszakozik, mert azért tudja ő, h mit akar, csak néha elfelejti..

naésahármas. felkel, aszongya, elmúlt, és hív egy taxit. ez, baszki, terradurva.

cantante di sampietrini

(#16) Bog válasza keopsz (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekem mondod?

A hármas egyébként menthető lett volna, ha nem 21 éves. Nem volt vesztenivalója. Nekem igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#17) cherockee


cherockee
aktív tag

Az első vicces, alátámasztja az utcán sétálókról megfogalmazott téziseimet:), a második csak erős koppanás (volt már ilyenem, de hogy mennyire sz@r erre emlékezni:) - bittersweet), a harmadik olvasásába majdnem beledöglöttem, rettegve, hogy ilyent ne találjak...mármint akinek így elmúlik. A stílus tetszik, lehet olvasok még tőled:).

(#18) Versus82


Versus82
aktív tag

hát ez kész:DD melyik oldalon szedsz össze ilyen csajokat? privibe is jöhet:)

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#19) cherockee válasza Versus82 (#18) üzenetére


cherockee
aktív tag

szerintem egy külön cikket is megérne, manapság a társasági életem ezirányba terelődik, szóval érdekelne a jövőm...

(#20) Janoska26


Janoska26
addikt

Jó kis írás :C
Eszembejuttatja az Én élményeimet ezzel kapcsolatban. Én rottyon voltam rendesen amikor ilyen ismerkedési formát használtam, épp azután miután az exem 2 év együttélés után meglépett. Nekem a cél akkor csak 1 volt, hogy ne legyek egyedül, kicsit talán kétségbe is voltam esve.Éppen ezért akikkel találkoztam, szinte mindet megdöntöttem, ha hagyta magát, persze kinézettől függően megfelelő pia elfogyasztása után :D . Volt olyan is persze akit, mozi miegymás, és csak azt vártam már, hogy mikor köszönhetünk el egymástól, bár akkor józan voltam :DDD . Ez egészen addig tartott amíg egy ilyen oldalon nem találkoztam a kedvesemmel, érdekes vele kapcsolatban más volt minden, igaz nem is találkoztunk hamar, olyan 3 hónap teló és levelezgetés, meg msn kellett hozzá, és még azután is elég kemény dió volt, ennek lassan 11 hónapja, már együttélünk.... :) .Jövőre pedig esküvő :U .Természetesen akik előtte voltak mindet lapátra tettem, és ''megjavultam'' vagy inkább csak visszatértem a rendes kerékvágásba :)

(#21) Brekk


Brekk
addikt

remek irasok. :R

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#22) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Remélem ez a 3 eset nem egymás után következett! :D

De a történetek alapján nem sokat vesztettél...

(#23) Tüzi válasza Bog (#16) üzenetére

zsák a foltját... vagy folt a zsákját? mindegy, az a lényeg, egyszer csak, valahogy igen :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#24) andris1602


andris1602
aktív tag

az elsőn szakadtam. :DDD a 3. nagyon komoly.. :( de az tuti hogy jól írsz. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.