Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shim


Shim
őstag

Ejjjjj...a végén földhöz vágódtam :R

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#2) [sabee]


[sabee]
újonc

csak azt ne mondd hogy vége... :(

(#3) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Wake up Bog :))

less qq more pewpew!

(#4) Retro11


Retro11
senior tag

Kéretik az egész történetet kiadatni:DDD!Ez nagyon ott van,1-2finomítás és kész a paródia ezzel lehet kivonúlni holívúdba:DD!
Köszönet és folytatás követeltetik:D!

[Szerkesztve]

(#5) moma


moma
őstag

:C Nagyon jóóó!
Mennyire van egyébként meg hogy mi következik? Részről részre alakul vagy van valami hosszabb távú terv? Pl sejted már mi lesz a vége?

we all deserve a bit of luck.

(#6) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Úristen, rájöttem. Bog, ha ez a Winston hasonlít Adam Sandlerre, és akkor tudom kinek a képzeletbeli kalandjairól szól a történet. :)) :C

less qq more pewpew!

(#7) burgatshow


burgatshow
veterán

Ilyenkor mi fáj Bog? Vagy egyáltalán voltál már orvosnál? És ha igen, akkor mit üzent? :W

Végén majdnem megfulladtam, anyám meg nem érti, hogy mi az istenen röhögök mint az állat. Életveszélyes vagy! :DD :C

De azért ne hagyd abba! :D

(#8) Wolverine válasza Polacheck (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Pola, láttad a Ponyvaregényt? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#9) Polacheck válasza Wolverine (#8) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Aha, de nem emlékszem erre a kijáratos szövegre abból :)

less qq more pewpew!

(#10) Wolverine válasza Polacheck (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Mert Winston jön onnan, a kijáratos duma a Mátrixból :U :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) lapa


lapa
veterán

bátortalanul jegyzem meg, hogy az egyébként igen feszített iramú műbe apró logikai hibák csúsztak. már az előző részben gyanús volt, hogy a szerelő franciakulcsát Winston azután adta be a hálós fiatalembernek, hogy felrakta őt a szekrény tetejére.

a hiba ahogy látom további mélységekbe gyűrűzik, miszerint a tisztázatlan körülmények között szekrénybe került eszköz mostanra villáskulccsá változott. mindezt persze csak a történeti hűség kedvéért írtam le, nincsenek kétségeim a történet valóságtartalmát illetően.

(#12) Bog válasza lapa (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezt nevezzük balladai homálynak.

Meg azt is, amikor két Zsiguli áll egymás mellett és a bal oldalira rátelepszik egy felhő.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.