Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sirarcheer válasza Viktor0610 (#50) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Ezek után, mi is. De őszig várni kell.

PSN: sirarcheer

(#52) ollie válasza Kalandor (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ja, valszeg nincs elég kapacitásuk. Viszont olcsó.

***

(#53) KrAt válasza ollie (#39) üzenetére


KrAt
veterán

Nálunk lehet ilyen (ettől jön a TV) és elgondolkoztam rajta..
2M/1M azért elég barátságos, nem? :U Főleg ennyiért..

Hehe ha aláírod 3 évre, akkro kapsz egy PC-t :D

[Szerkesztve]

(#54) f_sanyee


f_sanyee
senior tag

Nekem 2Mbit-es adsl-em van, február közepén énis néhány napig ''élvezhettem'' a sávszélesség örömeit. Nem volt teljesen felhőtlen az öröm mivel egyiknap rendesen ment minden, másnap pedig óránként 10-20x is megszakadt. Gondoltam várok pár napot hátha beállitják rendesen. Pár nap mulva felhivtam az internetszolgáltatóm és elmondtam mi a probléma, továbbitották a T-kom felé. Eltelt 2 nap és semmi nem változott. egy ideig minden rendben ment és töltöttem szépen 820kB/s-el, másnap pedig nem telt el 10perc hogy ne szakadt volna meg a kapcsolat. Ismét felhivtam az internetszolgáltatót, ahol azt mondták hogy a T-kom szerint port hiba volt és kijavitották, de ha nincs rendben minden akkor ujra szólnak nekik. Ok. Másnap (szombat) semmi gond nem volt a nettel, délelőtt felhivtak a T-kom-tól és kérdezték hogy mi is a gond, elmondtam, erre azt a a választ kaptam hogy megnézi mi van a központban és visszahiv. Nem telt el 5 perc és láttam hogy a modem ujraszinkronizál de most újra 2 megára mint régen. Délután 14h körül csengettek és akivel beszéltem telefonon a T-kom-tól az állt az ajtóban, hogy jött tesztelni meg megnézi mi van. Bejött ujrainditotta a modemet, közben mondtam neki hogy ujra 2megán van, erről ő persze nem tudott semmit. Elővette a notiját és kapcsolódott az adsl teszt szerverhez és megállapitotta hogy ez bizony tényleg 2mega, biztos ennyit bir a vonalam, majd összepakolt és elment. Azóta 2Mbit van.....

(#55) ByB


ByB
addikt

A szolgáltató: Enternet a történet pedig a következő: ma router resetelés után csináltam egy hivatalos T-Onliine sebességmérést: 3479/411 kbit/s lett, ami az eddigi kb 2 Mbit/s-nél ugyan több, de a szerződésemben 8 Mbit/s szerepel csillagok nélkül. Nem voltam rest, felhívtam az ügyfélszolgálatot, ahol az alábbi, már ismert válasz fogadott: minden a T-Com-on múlik! Talán csak egy apróság nem, jegyeztem meg, hogy ezt önök sehol sem tűntetik fel. Ezzel a fáradsággal, fizethetek alacsonyabb díjcsomagért is, ugyanis még azt sem éri el a növelés... :( Ez utóbbit viszont nem tudom megtenni, mert nem rég váltottam! A telefonos hangot láthatóan frusztrálta a hívásom, így közölte, hogy faxoljaim el az adataimat és meglátják mit tudnak tenni!

No comment Enternet, éljenek a profitorientált, ügyfél lehúzó, marketingmágus cégek! :W

ui.: Aki hozzám hasonlóan bosszús, nézze meg ezt a videót, nekem kicsit segített - [link] :D

(#56) Viktor0610 válasza ByB (#55) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olvasd át mégegyszer az összes vonatkozó írást, szabályzatot, mert nálam is azzal takaróztak (igaz, én T-Online-os vagyok még négy napig ;] ), h. akár 8 Mbps-sel fogok tudni letölteni a sávszélesség emelés után.

A linkelt zene nagyon jó, de én nem szeretem, mikor így, a tömegközlekesdési eszközökön énekelnek...

Samsung Galaxy A54

(#57) rocket válasza ollie (#39) üzenetére


rocket
nagyúr

2900ft es 4900ft, es nincs nagyobb csomagjuk.
Naluk is vannak erdekes dolgok [link] , ezt leszamitva a szolgaltatas minosegevel megvagyok elegedve.

HDSNET pozitivumai a feltoltesi sebesseg a tobbi szolgaltatohoz kepest, nincs husegszerzodes, ar/ertek aranyban jo helyen all a ket csomagjuk, viszont a csomagjaik mostmar csak alsokategoriasnak szamitanak letoltesi sebessegben.

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#58) ollie válasza rocket (#57) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akinek a 2 megabit elég, annak megfelelő. Nekem ráadásul csak 1 megabites csomagom van, egyenlőre nincs szükségem gyorsabbra.

***

(#59) ByB válasza Viktor0610 (#56) üzenetére


ByB
addikt

Az egészben tényleg az a legelkeserítőbb, hogy átolvastam minden anyagot az Enternet oldalán és egy szó sem esik a T-Com féle maxum 480 kbit/s garanciáról! A hozzám hasonló amatőrök, csak ennyit látnak - [link] - [link] :(((

(#60) golyani


golyani
addikt

na nekem is 2Mbites neten volt aztán emeltek.
az abban merül ki h ha reggel ki+bekapcsolom a modemet akkor felveszi 4Mbitre aztán mikor a srácok hazkjönneka suliból meg emerbek a munkából akkor olyan 4 óra körül megszakjad és szakadozik 6-ig leeseik 2,8-ra onnatól stabil többnyire.
de monjduk itt za is közre játszik ha faluba minden oszlopon meg van szakítva a 20 éves kábel...
modemem amúgy a forrófejű 360R :(((
de monjduk mi csak 4 ezret fizetünk a netért :D

(#61) shev7 válasza ByB (#59) üzenetére


shev7
veterán

Hat igen, ez mar csak ilyen. Erdemes az ASZF-t tanulmanyozni, bar a legfrissebbet nem nagyon talaltam, de azert a szolgaltatas minosegi garanciaja nem nagyon szokott valtozni. 2006. nov 20.-tol ervenyes ASZF-ben 6/512- hoz 512/256-ot garantalnak. Gondolom nincs ez mashogy a jelenlegi 8mbites csomagnal sem. Bar azert megerdemelnenek egy seggberugast, hogy a dokumentumok link nem mukodik az oldalukon, igy az ASZF-t is csak google keresessel talaltam meg. Nem tudom mit szolna ehhez egy felugyeleti szerv...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#62) eszgabor


eszgabor
aktív tag

Nem használsz véletlenül cfos-t vagy cfosspeed-et?
Ha igen, akor kalibráld újra, mert anélkül nem fog felgyorsulni!

Van élet a Dokumentumok mappán kívül is...

(#63) ByB


ByB
addikt

Több érdekes részlet is kiderült, hogy maga a sebességnövekedés nem csak a szolgáltatótól, hanem többek között a modem-től és router-től is függ, de egyéb más oka is lehet...! Valaki hozzáértő nem szeretné sorba szedni, hogy mire kell odafigyelni, az átálláskor? Lehet, hogy fortyogok itt a szolgáltató miatt, de én se tettem meg mindent, hogy gyorsulhassak! :R A router reset nekem hozott növekedést, de így is csak 3 mbit/s jön az ígért 8 helyett...

(#64) Loha válasza Kalandor (#40) üzenetére


Loha
veterán

Sztem senkinek sem lenne jó ha emelnének. Elötte bővítsék ki a hálózatukat úgy, hogy a mostani terhelést elviselje lassulás nélkül...

(#65) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Ezt a szívást :((( Ma rendeltem T online 512 DSL-t hogy hű milyen jó 5900/hó meg 1mbit lesz.. :((( ..szokott vki neten jáccani pl cs source-t..Mer én inkább erre használom a netet és a mostani 512-es netemmel 20-40 ping között szokott lenni de néha elég tré össze-vissza dobálja a pingeket mint az állat azt gondoltam átmegyek másova..vki tud vmi infót adni eröl :F

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#66) intelfan válasza Neck (#28) üzenetére


intelfan
aktív tag

Az lehet hogy a sávszélt megkapod viszont a szerződésben benne van hogy a UPC/chello számodra 250GB /hó adatforgalmat biztosít ilyen sebességen, emellet ha ezt egyszer is átléped a cégnek jogában van egyoldalúan felbontani a veled kötött szerződést !
[link]

jah igen, aki korrekt szolgáltatót akar annak tudom ajánlani a TVNET céget, 2 mbitről 6,5 mbitre emeltek, van iptv és iptelefonjuk is...

[Szerkesztve]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#67) Viktor0610 válasza intelfan (#66) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A UPC-vel mi nem korrekt? :F

Azért a 250 GB-os korlátot még állandó 10 Mbps-sebességgel is elég nehéz elérni...

Samsung Galaxy A54

(#68) intelfan válasza Viktor0610 (#67) üzenetére


intelfan
aktív tag

hát....állandó 10mbit/s el óránként tudsz letölteni kb 3,5gb adatot, az mondjuk egy éjszaka alatt átlagosan 5 DVD (5*4,5Gb =22,5) ha ezt veszem alapúl akkor 2 hét és máris korlát
természetesen én abból tudok kiindúlni amit én müvelek (egy héten talán összesen 24 órát nem megy a net a gépen) akinek ennél jóval kisebb igényei vannak annak megérheti a UPC
elnézést ha elszámoltam valamit, sacc per kb ra írtam :R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#69) Viktor0610 válasza intelfan (#68) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerinted ez normális használat? :F

Minek töltesz/töltenél le ekkora adatmennyiséget? Mi az értelme? :U

Samsung Galaxy A54

(#70) intelfan válasza Viktor0610 (#69) üzenetére


intelfan
aktív tag

normális...hmm..inkább kihasználtnak nevezném :U
mi az értelme? :F ...hmmm erre pedig visszakérdeznék: minek a 10mbites net ha úgysem használod ki? mert abban 100%ig biztos vagyok hogy az a 3tized mp amivel gyorsabban fog bejönni a google kezdőlapja nem sokat számít
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#71) Lord Myn válasza Viktor0610 (#69) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Szerintem is f*szság, ez már Harpagon-effektus adatokkal... :Y

Én is Chello Extreme-s vagyok, maximálisan elégedett vagyok az új szolgáltatással és szerintem az életben nem fogok letölteni 250 gigát egy hónapban (max. ha elterjed majd a HD szabvány, de addigra már nem ez a Chello lesz SZVSZ). Általában a 30 giga/hó sem volt meg eddig (előző korlát), mégis van 1 csomó olyan cucc a gépemen, amit meg sem néztem eddig.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#72) Viktor0610 válasza intelfan (#70) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

intelfan:
Nem érted a problémámat...
Mit kezdesz ezzel a hatalmas adatmennyiséggel?

Egyébként a gyorsabb net nekem arra kell, h. mikor letöltök egy nagyobb adatmennyiséget (pl. videó, flash tartalom, PDF, stb...) gyorsabban jöjjön be.

Tehát?


Lord Myn:
Pont erről beszélek... Minek töltsem le, ha meg sem nézem? Csak azért, h. meglegyen?

Samsung Galaxy A54

(#73) Lord Myn válasza intelfan (#70) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Azért aközött, hogy valaki orrba-szájba tölt le és aközött, hogy csak netoldalakat néz, azért még van néhány fokozat... Egyébként meg nagyon jó dolog, hogy 1 CD-nyi adat pár perc alatt lejön és nem kell órákat várni rá.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#74) intelfan válasza Viktor0610 (#72) üzenetére


intelfan
aktív tag

az adatmennyiség igényéről no comment ha nem baj :D
én csak azt szerettem volna vázolni hogy amin szerintem nem időztél eleget hogy ha egyszer is átléped a korlátot felbontják egyoldalúan a szerződést, az pedig hogy ki mire használja a netet és mennyire használja ki az őt igencsak kihasználó szolgáltatóját szerintem mindenki szuverén joga hogy eldöntse, én nem kereskedek adatokkal vagy ilyesmi, az nekem túl macerás és veszéljes is lenne, nem vagyok az az ember aki erre a feladatra termet, viszont kifizetek havi 9k-t
de dobjuk is a témát, kinekez kinek az
a tvnetet pedig azért említettem mert egyrészt a lekorektebb ügyfélszolgálatuk van másrészt elég széles körű a szolgáltatási területük az országban, és az iptv szolgáltatásuk ellentétben a tonlineossal több tvre is alkalmas, illetve jó áraik vannak, szerintem és nálam egyáltalán nincs sávszél ingadozás mióta náluk vagyok max 5-10% ami elenyésző 6,5 mbitnél és betudható a 20 méter kábelnek a router előtt
részemről ennyi, nem kötöszködni akartam, csak írtam egy véleményt...
:R

lord, mivel a munkám szorosan kapcsolódik a számítógépemhez így a gépem szinte nonstop megy, a bitcomet vagy dc++ esetleges futása a géperm procijának kb 5%át zavarná, természetesen én nem használok ilyen programokat :D
ha pedig tegyük fel hogy naponta letöltenék akárhonnan 2-3dvd filmet nem feltétlenűl nekem és most azonnal kell megnéznem, lehet hogy nem nézem meg soha mert anyámnak kellet vagy a hugomnak...feltételes módban

[Szerkesztve]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#75) ByB válasza Viktor0610 (#72) üzenetére


ByB
addikt

Mióta az ember gyors nettel éli együtt hétköznapjait, jóval türelmetlenebb. Mióta az ember nagy kapacitású merevlemezek birtokosa lehet, egyre több felesleges adatot tárol. Ha ezt a kettőt pedig ötvözzük, abból jó nem lehet... :(

(#76) erdoke válasza Viktor0610 (#67) üzenetére


erdoke
titán

''Azért a 250 GB-os korlátot még állandó 10 Mbps-sebességgel is elég nehéz elérni...''

Háát, 2 1/3 nap, azaz a hónap kevesebb mint 8 %-a alatt teljesíthető, és akkor még az esetleges feltöltést nem számoltam. Pl. torrentnél egy jó arányhoz hasonló feltöltés kell.

A legjobb aláírás a héten

(#77) Viktor0610 válasza intelfan (#74) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

intelfan:
Náluk nincs ez a ''gagyi'' 250GB-os korlát?


erdoke:
Tőled is megkérdezem. Sz.ted ez normális használat? :U

Samsung Galaxy A54

(#78) intelfan válasza Viktor0610 (#77) üzenetére


intelfan
aktív tag

a korlát nem gagyi, csak én nem szeretem ha korlátoznak akármiben is
nem nincs korlát mivel ADSL3G alapú szolgáltatásaik vannak, a név megtévesztő (tvnet)
azt pedig szögezzük már le hogy a normális szónak relatív értéke van, ergo mindenkinek mást jelent
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#79) Lord Myn válasza ByB (#75) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nagy igazság... A sógorom is nagy töltögető (p2p), annyi könyvet+zenét töltött már le, hogy rövid fejszámolás után kiderült, ha minden idejét olvasással és zenehallgatással tölti ki ezután (olyan banális dolgok kihagyásával, mint evés-ivás-alvás...), akkor olyan 90-100 év alatt végig tudja nézni/hallgatni amit letöltött... :DDD

"War does not determine who is right - only who is left."

(#80) Lord Myn válasza erdoke (#76) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Más kérdés, hogy találsz-e olyan szervert, amin van 250 gigányi olyan adat, ami téged érdekel és tudsz is letölteni folyamatosan ~1.2MB/s-vel...

"War does not determine who is right - only who is left."

(#81) intelfan válasza Lord Myn (#80) üzenetére


intelfan
aktív tag

aki keres az talál, nos én elmentem álmodni kicsit
jó éjt nektek is
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#82) Fütyesz


Fütyesz
aktív tag

Milyen a t-online adsl internet? Folyamatos kapcsolat vagy időnként be kell jelentkezni? Lehet routerrel osztani?

[Szerkesztve]

Olyn megfontolt vagyok, hogy az már fáj, de néha a legnagyobb baromságba is rögön beleugrok:(

(#83) tusi74


tusi74
őstag

Nekem az eredeti cikkről az a véleményem, hogy nem a T-Online a hibás, hanem a T-COM. A T-Online azt szolgáltatja feléd, amit a T-COM beállított.

Pl. én Invitel területen vagyok T-Online előfizető. Az Invitel most fog emelni. Nekem is az akár 8 megás járna, de hogy mennyit kapok, az az Invitel-től fog függeni, és nem a T-Online-tól.

Aki pedig a T-Online-t szidja, az nem volt még PR-TELECOM előfizető. ;]

Fütyesz! A Te kérdésedre válaszolva. 24 órás bontás van, routerrel lehet osztani. És az előző részemhez visszautalva a minősége olyan, amilyen a vonalad. A mi körzetünkben mindenkinek jó a netje, akár az Invitelnél fizet elő, akár a T-nél, mert jó a vonali minőség.

(#84) shev7 válasza intelfan (#66) üzenetére


shev7
veterán

''a UPC/chello számodra 250GB /hó adatforgalmat biztosít ilyen sebességen, emellet ha ezt egyszer is átléped a cégnek jogában van egyoldalúan felbontani a veled kötött szerződést !''

Gondolom az ASZF-t nem olvastad mielott leirtad ezt... Tehat a felreertesek elkerulese vegett az elso szankcio (letoltesi sebesseg 10%-ra csokkentese) akkor lep eletbe, ha 3 egymast koveto honap atlaga eleri a 250 gigat. Ezutan jon a figyelmeztetes/korlatozas... Ha a figyelmeztetes utan ujra sikerul ezt a ''szabaly''-t megszegned akkor van lehetosege a UPC-nek veled szerzodest bontania a jelenlegi ASZF szerint.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#85) erdoke válasza Viktor0610 (#77) üzenetére


erdoke
titán

Mások szerint az sem normális használat, ha valaki 8-10e km-t megy az autójával havonta. Kinek mi a normális használat. Mindkét esetben a nagy többség az átlag körül szór, viszont vannak olyan felhasználók, akiknek szűkre szabott a keret.
Én elfogadom azt is, ha valaki 6-8 GB-ot forgalmaz egy hónapban a 10 Mbites netjén, de azt is, ha 400 GB-ot a 4-5 Mbitesen. Más igények, más szolgáltatás jó nekik. Szerencsére lehet választani.
Ssemély szerint én bele tudnék férni a 250 GB-ba, de nem esne jól, hogy mindig figyelni kell. Elvagyok úgy, hogy egyik hónapban 150 GB a forgalmam, a másikban meg 300.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#86) Viktor0610 válasza erdoke (#85) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindegy, kiszállok. :U

Samsung Galaxy A54

(#87) intelfan válasza shev7 (#84) üzenetére


intelfan
aktív tag

sry, igazad van, ugyan elolvastam mert külömben nem linkeltem volna be, de átugrottam ezt a részt, tehát összességében akkor nem 1 hónap hanem min 4 hónap és bonthatják....
:R

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#88) #64791808


#64791808
törölt tag

Én bele fogok férni a 250 gigába, ergo a májusban lejáró hűségnyilatkozatomat a t-offline-nal nem újítom meg, hanem a hűség lejártának napján felmondom a telefont is meg az adsl-t is.

Mert ugye nem mindegy, hogy 15 ezer forint akár 8 megabitért és akár 512k feltöltésért (6000/220) vagy fix 10/1Mbit 9 ezerért...

(#89) erdoke válasza #64791808 (#88) üzenetére


erdoke
titán

Mennyi, 15e??? :Y Én 9300 Ft-ot fizetek az akár 8 Mbitért telefonostul.

A legjobb aláírás a héten

(#90) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez nálunk is hasonlo. Emeltek persze nem lett nagyon sok. 2mb-ről 3-ra. Örültem is mert feltöltés ment rendesen. Aztán visszatették 2mb-re. :Y Akkor kiakadtam. Azota hiába minden tcom szerint nincs semmi gáz. :((
Szal együttérzek. Mi viszont nagyon megszivtuk a szerződéssel mert épp januárban ujítottuk. :W :W :W :W

(#91) ez_meg_emaz válasza erdoke (#89) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Jah vhogy nálunk is igy van. 9k körül. Ne lepödj meg: T-online.... erre csak ennyit lehet mondani. Megérdemelné hogy 1 előfizetőjük se legyen se vezetékes telo se net. Pofátlanul sokat elkérnek. Bnőméknek is 1,5x annyiba kerül a fele olyan gyors net. :(

[Szerkesztve]

(#92) Jégkokó válasza ez_meg_emaz (#91) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egyszerű a megoldás, nem kell asdl t kötettni a t-online al, ez ilyen egyszerű.Rajtuk kívűl van még kismillió szolgáltató, csak ezt reklámozzák a tv be ,és az egyszerű emberek nem tudják, hogy van ennél olcsóbb és jobb is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#93) ez_meg_emaz válasza Jégkokó (#92) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Bnőmék azért választották a t-online-t mert a másik szolgáltato(már nemtom meik volt) 1 honap után se kötötte be a netet. Azt még mindig nem értem miért pont tonline de ha nekik ez kell..

[Szerkesztve]

(#94) Andie


Andie
őstag

Nekem sajna nem alternativa a Chello, itt ahol lakom. Csak parabolás tv van, és örülünk, hogy egyáltalán telefon ki van húzva :)
Úgyhogy szivok a tonlánnyal, holott korábban a feneketlen-tónál nagyon meg voltam elégedve a chello kábeltévével (telefon nem is volt).
Most itt sajna kényetelen vagyok kidobálni 3600 ft-ot az ablakon a telefonért, amit fel sem vettem mióta vehozták, valahol benn van a készülék a könyvek mögött. Elvileg letelefonálhatnám a felét, de kinek? hova? Amit napközben intézek telefont, azt intézem innen a cégtöl. Ami este aktuális (család, haverok, stb), azt meg skypeon, msn-en lenyomom.

Szóval nekem 2 megabites csomagom van, Interware-en keresztül, de ugye valójában a Tonline szolgáltatja. Ez most a ''hatalmas'' emelés következtében 2.5 megabites lett, még csak véletlenül sem 6 vagy 8.
Jelenleg 9500 ft-ot fizetek érte, plusz a telefon 3600 ft.
Azt nézem http://www.interware.hu/index.php?gpmid=143[link] , hogy simán visszalépek az ADSL4 csomagra, ez is sokkal több elvileg, mint amit a vonalam elbir, de legalább ''csak'' 7800 ft...

Szerintetek? :F

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#95) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Tegnap beszéltem egyik ügyfélközpontossal, mert nem volt net.
Megkérdeztem ezt a bővítést, és az új időpont márc 20.
Addig lesz kész bővítés.
Remélem sikerül megoldaniuk!!

PSN: sirarcheer

(#96) parandroid válasza erdoke (#89) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én kilencet, hogy a nyavalya törje ki, de ha december elején nem 3, hanem 2 megabitre kötök szerződést, akkor most csak hétezerötszázat fizetnék az akárnyolc megabitért. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#97) Flashcash válasza Viktor0610 (#69) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ha a T-online az adsl internet szolgáltatód is akkor adatforgalmi korlátban semmit nem vesztesz az upc-re váltással. A T-Online adatforgalmi korlátja maximum átlag 150GB/hó a 3 legforgalmasabb hónapodban az adott évben, ugyanez a UPC-nél most maximum 250GB/hó 3 hónapos átlagban.

(#98) erdoke válasza parandroid (#96) üzenetére


erdoke
titán

Én vártam 3 hetet a hűségváltással, és 2 Mbitre kötöttem február 1-től. Havi 6e Ft-tal fizetek kevesebbet a gyakorlati 5-6 Mbitért, mint az elmúlt egy évben a 3 Mbitért. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#99) erdoke válasza Andie (#94) üzenetére


erdoke
titán

Az a gond a 4 Mbittel, hogy a feltöltésed viszont vissza fog esni kb. 60 %-ára. :( Ha ez nem gond, akkor mindenképpen lépj, de előtte fuss pár kört a T-Comnál, hogy milyen rossz a vonalad, biztosan beázott.

A legjobb aláírás a héten

(#100) Viktor0610 válasza Flashcash (#97) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A forgalmikorlátok nem érdekelnek, mert eddig is megvoltunk bőven 20 GB alatt, ezután sem hiszem, h. nagyon megugrana a forgalmunk. :)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.