Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lajo


lajo
senior tag

Bizony bizony és a külső kijelzője is jó. Ennyi pénzért nem nagyon találni jobbat.

(#2) Foxi


Foxi
senior tag

Rózsaszínéknál pre-paid módon a robbie williams editiont vesztegetik amiben még több törölhetetlen szemét van :D Persze ha valakinek ez kell. Ezzel 20 mega marad a belső memóriából.
A hangszóró meg sok mindenre jó, de zenélni nem nagyon pl itt az equalizer se működik és eléggé torzít is. Fülessel viszont elég jól szól :D (W300i)

(#3) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Blutooth nem Bluetooth...
De ez nem kötözködés, csak jószándékkal kijavítalak.
Jó szórakozást a telefonodhoz. ;)

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#4) Polacheck válasza Csapi007 (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Biztos vagy ebben? [link]

less qq more pewpew!

(#5) Daweee válasza Csapi007 (#3) üzenetére


Daweee
őstag

bluetooth-->blue=kék, tooth=fog, és mint sipi is leírta, kékfog a szó szerinti fordítása

(#6) Sipi16 válasza Daweee (#5) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezt a nincs kékfog hsz-t nme értem?!
Van benne és tökéletesen működik. tapasztalat :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7) slayer006 válasza Csapi007 (#3) üzenetére


slayer006
addikt

łoł :))

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#8) shev7 válasza Csapi007 (#3) üzenetére


shev7
veterán

sztem kevered a blu-ray-jel. Mert az tenyleg Blu-ray.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9) lorcsi


lorcsi
veterán

sosem értettem miért kell egy dolognak 2 nevet adni, vásárlóimegtévesztés vagy mi? :W

(#10) Sipi16 válasza lorcsi (#9) üzenetére


Sipi16
senior tag

Egy név csak ha valaki rosszul ejti ki útána a másik meg rosszul jegyzi meg.. blútút...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11) Csapi007 válasza shev7 (#8) üzenetére


Csapi007
veterán

Húúú, télleg. :B

"Csak úgy mondom"

(#12) Gallardo007


Gallardo007
tag

szerintem nem alsókategóriás,pl a moto l7 sem egy alsókategóriás teló,a w300i meg 5x annyit tud mint az l7 csak 160X120 a kijelzője,ennyi.

(#13) Aragox


Aragox
csendes tag

Rózsaszín szolgáltató, motorola V3 - 27k. Szerintem így nézve a w300i sem tekinthető alsókategóriásnak. A telerakott szemét ellenére csak ajánlani tudom, fél éve van ilyenem. A walkman üzemmód SE-hez méltóan nagyon jó, és az allumulátora nagyon sokáig bírja.

(#14) Sipi16 válasza Aragox (#13) üzenetére


Sipi16
senior tag

patent telcsi csak nagyon drága hozzá a füles

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15) hf


hf
csendes tag

szerintem is jó ez a teló, most keresek kihajthatósat a feleségemnek, de olyan rosszak a gombjai, hogy inkább beszerzek egy használt z520i-t.

(#16) Viktor0610 válasza Sipi16 (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért lenne drága a füles?
4-5 k-ért már lehet venni, ez sz.tem nem vészes -figyelembe véve, h. milyen hangja van...

Samsung Galaxy A54

(#17) blunt válasza Csapi007 (#3) üzenetére


blunt
aktív tag

:U

(#18) Sipi16 válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


Sipi16
senior tag

Végülis nem olyan vészes csak az a vicces hogy a samsung d500-ashoz a gyári vacsi új kerül 600Ft-ba :S ez meg 4-5 ezer... nekem ezért tűnik kicsit soknak 2-3k lenne már rég vettem volna...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#19) Foxi válasza Sipi16 (#18) üzenetére


Foxi
senior tag

Ami azt illeti bár minőségben gondolom egy sennheiser cx300 jobb, de mind kialakításban mind minőségben inkább affelé hajlik mint a samu headset felé. Az pedig még legolcsóbban is 7e Ft.

(#20) Sipi16 válasza Foxi (#19) üzenetére


Sipi16
senior tag

a d500-hoz? speedshopban vettem a csomagolás nélküli gyárit 600ért :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#21) Foxi válasza Sipi16 (#20) üzenetére


Foxi
senior tag

Nem a samu a sennheiser annyi. És ez a fülse inkább azt közelíti :P Vagy 600Ft-ért ilyet ad a samsung? ;]

(#22) tomazin


tomazin
veterán

Egy képet sztem nem ártana berakni...
rá tudok keresni szó se róla,csak hogy szebb legyen

(#23) emitter


emitter
őstag

lenne pár kérdésem:
-a kékeknél milyen tartozékok járnak hozzá?
-vmi spéci a füles-csatlakozója, vagy sima minijack?
-milyen kártyát kezel?
-az mp3-lejátszó megy a háttérben?
-a gombok elég kicsinek tűnnek, azért jól használható?

egyelőre ennyi jutott eszembe :)

(#24) Viktor0610 válasza emitter (#23) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, melyik készülékkel kapcsolatban érdeklődsz.

Z530i:
- csak az akkumulátor és a töltő jár hozzá,
- a csatlakozója a SE-féle Fast-port, amihez vehetsz HPM-70-et, amihez már bármilyen fülest csatlakotathatsz,
- M2 (nem tartozék),
- nem tudom, de gondolom igen,
- sz.tem csak megszokás krdése.

W300i:
- akkumulátor, töltő, HPM-70 füles, adatkábel, 256 MB M2 kártya,
- ld. Z530i,
- M2 (egy 256 MB-os darab tartozék),
- nem tudom, de a Walkman mivoltából fakadóan valószínű, sőt, van repülő mód is (GSM-funkciók nélküli zenehallgatás),
- ld. Z530i.

Samsung Galaxy A54

(#25) Janesz válasza emitter (#23) üzenetére


Janesz
őstag

én is gondolkodtam ebben a készülékben (w300i) de lebeszéltem magam róla amint kézbe fogtam..
kinyitod és kotyog tök újonnan is az egész,a gombok benyomása szörnyű!! ha kicsit jobban kiállnának a telefon síkjából akkor jobb lenne,de így nem jó..a kijelző egy bohózat!

amúgy tudásra és árban nem rossz választás..

(#26) Yutani válasza Janesz (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

Kolléganőm hét elején vett egy ilyen telefont, de nekem aztán nem kéne. Ő persze el van ájulva tőle, hogy milyen klafa, milyen frankó, csicsereg, mint egy kisrigó.

És nem tudok kibékülni a logout-on megjelenő okádék írásokkal, amelyekről messzire ordít, hogy a ''szerzőnek'' vajmi kevés köze van a korrekt fogalmazáshoz, valamint a magyar helyesíráshoz. Vagy ez már nem divat, ósdi az, ki erre képes és oda akar odafigyelni? :U :O

#tarcsad

(#27) gbalint válasza lajo (#1) üzenetére


gbalint
csendes tag

És a w300 tudja az edge-t is. Aki akarja használni az úgyis tudja mi ez.

(#28) gbalint válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


gbalint
csendes tag

Hát mert pl a gyáir füles 10, az SE boltba, és a telcsi meg 25, és akkor az telcsi :)

Amúgy CX300 isten! Az ipodot is azzal használom

(#29) tildy


tildy
nagyúr

Nem tudom hol vették, de hogy szakadna ráájuk az ég (;] csak viccelek)
Dec 18 óta kajtatokegy ilyen teló után, 10-15 tmobile üzletben voltam, sehol semmi.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) tildy


tildy
nagyúr

Akia gyári fülesnél jobbat akar: ebayról most szermányoltam alig egy ezresést fastport- jack átalakítót:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) 3psilon


3psilon
aktív tag

A sennheiser cx300 jobb az mx500-nál? Mert olyanom van :B
Mennyibe kerül?

Ja amúgy a kék szolgáltatónál (''hungaro'' :DDD ) kapni ilyet kártyásban? Vagy csak előfizetés? Nem tudjátok, mennyi?

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#32) emitter válasza 3psilon (#31) üzenetére


emitter
őstag

tessék, 27k kártyásan: [link]

mod: ez az 530i-re vonatkozott..

[Szerkesztve]

(#33) tildy válasza emitter (#32) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha visz használt mobilt, akkor csak 22:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#34) tildy


tildy
nagyúr

Megérkezett hongkongból az átalakító:) 980 ft volt szállítással:) (Így néz ki kb [link])
Hog ymiért ez lett véve és nem komplett füles: párom saját fülesét akarta használni, ennyiért meg bőven megérte.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#35) gapfild


gapfild
csendes tag

erről nem tudok nyilatkozni mert nem ismerem ezt a telefont. sorry

(#36) emitter válasza gapfild (#35) üzenetére


emitter
őstag

:F miért, kérdezett valaki a telóról? Ha jól látom, ez az egyetlen hozzászólásod a fórumban - ennyi erővel minden topikba beírhatnál ilyeneket.. na mindegy :))

(#37) sziada5925


sziada5925
aktív tag

mod: rossz helyre írtam.. sry :B

[ Szerkesztve ]

Üdv: Ádám

(#38) dekoninck válasza Csapi007 (#3) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Blu-Ray,
de csak mert kíváncsi voltam, hogy sipi viccei vajh honnan erednek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.