Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Íme a mai adag... :) Jó olvasást!

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Parci válasza Vikthor (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az utolsó bekezdés már olyasmit vetít előre, amit nagyon nem szeretnék látni... előre szólok, hogy tartsd tiszteletben az alapelveket.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) Vikthor válasza Parci (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Szia Parci!

Leszűrtem a dolgokat az előző írásom óta, úgyhogy ezzel nem lesznek gondok sztem. Ezt nem én találtam ki, hanem több mint 1000 éve van ez így. Ha nem hiszed, akkor olvass utána, és meglátod, nem hazudok. :)

De szívesen fogadok a témával kapcsolatos hozzászólásokat is, amit meg tudunk beszélni, mert így elég rossz, hogy ne csináld ezt, meg ne csináld azt...

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#4) Ijk válasza Vikthor (#3) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mostmár értem Hitler miért erőltette az északi mitológiákat.

Sztem nem kell ezen nagyon botránkozni, a Bibliában is megvan a ''kiválasztott nép'' ennyi.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#5) Vikthor válasza Ijk (#4) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Megint rossz példa. Azért, mert ő felhasználta a saját érdekei eléréséhez, az nem vonja maga után azt, hogy rosszak lennének ezek az egyébként messze tanulságos történetek. Itt nem arról van szó, hogy mit használt fel Hitler, meg mit nem, azt egy politikai oldal fórumán lehet vitatni, de nem itt. Megint megkérném a fórumozókat, hogy inkább a témához írjon és ne jöjjetek itt nekem mindenféle dolgokkal, hogy miként húzzunk párhuzamot a szélsőséggel, és hogyan szúrjunk ki velem. Azt viszont jól írod, hogy nem kell ezen botránkozni, mert elvégre más kultúrákban is vannak kiválasztott népek. Ennyi. Én azért írom ezeket a történeteket, mert érdekesnek és tanulságosnak találom. Csak a buta ember fogja fel úgy, hogy ez fúj nácis, rasszista bunkóság. Ez kérem nevetséges. És ezzel minden normális értelmes ember egyetért velem.

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) brownus


brownus
veterán

úgy tudtam odin hadisten volt

(#7) Vikthor válasza brownus (#6) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Az Tyr volt, írok róla később is...

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#8) ^Bundi^ válasza brownus (#6) üzenetére


^Bundi^
senior tag

odin az istenek ''istene'' volt mint pl zeus a görögöknél;)

Nos Omnes Una Manet

(#9) Vikthor válasza ^Bundi^ (#8) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen vmi ilyesmi.. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) Parci válasza Vikthor (#3) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

tisztában vagyok a mitológia szó jelentésével - nincs is gond, csak azért szóltam, mert tudom, hogy mik a nézeteid, és az utolsó bekezdést remekül át lehet kötni konkrét rasszizmusba. ezt akartam csak megelőzni, de ígérem, nem szólok többször fölöslegesen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#11) EchoNorbi


EchoNorbi
tag

Sry, de az írásokat hol lehet megtekinteni?

Nyugtával dicsérd a papot.

(#12) Vikthor válasza EchoNorbi (#11) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Itt: [link]

Üdv,
Vikthor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#13) cousin333 válasza EchoNorbi (#11) üzenetére


cousin333
addikt

Bal felső sarok, a Logout.hu link alatt pirossal: Eredeti írás. Vagy a címapról...

"We spared no expense"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.