Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vamp


Vamp
senior tag

Grat az íráshoz, nagyon élveztem.


Árban hol van ez a jószág?

Valamiért engem idegesítene a 30 órás játékid, az én NW-E103-asom 70 órákat nyomul egy darab aaa elemmel:D

(#2) Dottore


Dottore
addikt

Grat a cikkhez!

Bár kicsit előbb is jöhetett volna mint, hogy megvettem a magam Sansa playerét. :D

(#3) rumos14 válasza Vamp (#1) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszönöm.
időközben eszembe jutott pár dolog, este kicsit kiegészítem a cikket.
hát én speciel 27k-ért vettem egy nem túl távoli helyen (reklámozni nem akarok, a kereső segíthet...), de boltban ennek a majdnem kétszerese tudtommal.
na az a 70 óra sem 70 a gyakorlatban, de az tény, hogy üzemidő tekintetében a sony nagyokat szokott alkotni.

(#4) rumos14 válasza Dottore (#2) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszike és bocsika :B

(#5) robekri válasza rumos14 (#4) üzenetére


robekri
addikt

Gratula az írományodhoz kolega! :DDD

így van 1.6os firmwarrel sem megy a street funkció! BT sem nagyon megy! :F

A firmware-ket linkeld PLS!

Mennyibe kerül a füles, amit írtál! (Sennheiser CX300)

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#6) rumos14 válasza robekri (#5) üzenetére


rumos14
nagyúr

a Street Mode funckió nekem ment minden fw-rel, csak értelmét nemigen látom.
BT-t milyen telefonnal próbáltad?
fw link: [link] lassan jön be a file, várni kell.

(#7) robekri válasza rumos14 (#6) üzenetére


robekri
addikt

Pana x701!

Street megy, csak nem a középsővel.

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#8) rumos14 válasza robekri (#7) üzenetére


rumos14
nagyúr

huh, ez sem egy gyakori telefon. ha jól látom, v1.1 a BT része. az a baj, hogy nemtom, hogy mik a követelmények teló oldalról ahhoz hogy menjen a párosítás.

az 1.27-es fw-nél kapcsolta be a középső gomb a street mode-ot, az újabbakban már nem.

(#9) dexter7891 válasza robekri (#5) üzenetére


dexter7891
csendes tag

''Mennyibe kerül a füles, amit írtál! (Sennheiser CX300)''

[link]

Jó teszt! :C

(#10) Dottore válasza rumos14 (#3) üzenetére


Dottore
addikt

Próbáltam rákeresni de enyiért amit írtál nem találtam. Írd meg légyszi hol vetted, ha más nem akkor privben.

Köszi.

(#11) robekri válasza Dottore (#10) üzenetére


robekri
addikt

höhö, ment a PÜ :DDD (bebaxott volna ha találsz;])

Mod.: Nem megy PÜ mert nincs már meg a totyik! :((

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#12) robekri válasza dexter7891 (#9) üzenetére


robekri
addikt

Igen megnéztem már, de thx! Marad egyenlőre az eredeti! :O[link]

Közben eltűnt a totyik! :(((

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#13) Dottore válasza robekri (#11) üzenetére


Dottore
addikt

Azé kösz...

(#14) s1ru2


s1ru2
senior tag

Igen bezártam. (létszámellenőrzés várható utána esetleg nyitás megint) Ugyanis történt 1-2 félreértés amiket minnél hamarabb korrigálni szeretnék, h mehessen tovább a topik. Nem kell félni lesz még Budán kutyavásár ! :B

Akit érdekel esetleg az emlegetet ''legendás'' ár arra kérem várjon 1-2 hetet aztán legyen figyelmes.
Így nem Rumosnak kell reklámoznia :)

Amúgy a BT nem tudom milen alapon dönti el hogy hajlnadó-e működni ebben a készülékben. Nekem egy 6680al azonnal sikerült kapcsolatot teremteni és jelzett a készülék ha hívtak. Egy haveromnak D600 is megy (D900al már nem).Szerintem valami szoftveres probléma lehet amit reményeim szerint Samsung orvosolni fog majd. Ugye ez azoknak lenne fontos akik használnák eme funkciót. (jelenleg ők elég aprócska réteg)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#15) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Olvasmányos, jól struktúrált, összeszedett cikk.. Tetszett!

Gratulálok. :C (..és a lejátszóhoz is)!

(#16) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Szép cikk! :C

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) BusyChild


BusyChild
tag

jo kis player.bar firmware teren tenyleg nem az igazi.lehetne mindig csiszolni vmit rajta

Pixel 4a 5G

(#18) cherockee


cherockee
aktív tag

Jó a teszt, és rögtön kérdésem van:)...érdekelne hogy müxik ez a bt hívásjelzés lépésről lépésre...nem a beállítása, hanem a működése, jön a hívás, zene elhalkul, megáll, pause, vagy csak félerőre megy, netán állítható? Esetleg BT fülessel (írtad hogy nem volt kéznél, szóval csak elméletben-papiron-reklámdumaszerint) zenéről hívásra is lehet váltani?:)

(csak mert tervezem egy motorola S805 beszerzését, és tudni akarom, az ipar készült e rám...bár én noti és pda közt is váltogatni akarom, szóval...)

(#19) rumos14


rumos14
nagyúr

tegnap este kiegészítettem a tesztet + pár értelmetlen dolgot átírtam benne.

(#20) robekri válasza rumos14 (#6) üzenetére


robekri
addikt

Ez UMS-s 1.67?? Tehát a TotalCommanderes verzió?? :B

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#21) rumos14 válasza cherockee (#18) üzenetére


rumos14
nagyúr

nézd meg a rapidshare-re linkelt leírást, ebből pl. kiderül hogy nem kell BT füles ahhoz hogy működjön ez a funkció (miért is kéne?), megy hagyományos vezetékes fülessel is.

szóval ideális esetben úgy működne, hogy frankón párosítod a 2 eszközt egymással a linkelt file-ban leírtak szerint, majd ha gyün hívás, azt látod a kijelzőjén a lejátszónak (ill. gondolom/remélem valami hanghatás is kíséri ezt), zene pauzol, előveszed a lejátszót, fogadod a hívást, beszélsz a mic részébe, a füledben meg hallod a hívó felet. gondolom a hívást a végén be is tudod fejezni. sőt, lehet tárcsázni is a lejátszóról, a nyilakkal + középső gombbal beütöd a számokat. sajnos nálam mindez csak elmélet, egyelőre.

ezt szeretném legalább kideríteni, hogy mik a követelmények a telefon részéről, hogy működjön ez a funkció (tehát mittomén hányas BT kell), illetve Samuék fogják-e frissíteni a fw-t ez irányban.

(#22) rumos14 válasza robekri (#20) üzenetére


rumos14
nagyúr

igen, én is innen töltöttem le, ezt használom.

(#23) ixtom


ixtom
tag


''közepes mértékben vonzza az újlenyomatokat''
és a régieket? :DDD

Egyébként jó lett a teszt! :)

(#24) rumos14 válasza ixtom (#23) üzenetére


rumos14
nagyúr

ott a pont, sasszem :DDD

(#25) verser233


verser233
senior tag

szia! Gratulálok a teszthez! :C

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#26) gegee


gegee
csendes tag

Nagyon tetszett a teszt. Az igazat megvallva nem vagyok egy Samsung-os, de a Sennheisereket imádom. :) Lehet, hogy be is ruházok egy ilyenbe, mert nagyon tetszik. Van egy ára, de a SONY MDR-XD200-asom is 8 KHUF volt. :S
Különben iPodom van már csak a vicc kedvéért :) Egy second gen. shuffle. Imádom, igaz nem valami ''sokszínű'' a kijelzője, de nekem soha sem hiányzott, pedig 180 szám van rajt jelenleg, de nincs tele. (Sőt hogy mégnagyobb hatású legyen a poén, a SONY D-NE511-es CD-Walkman-em 80 órát játszogat le mp3-ban és Atrac3Plus-ban. :)
Jó gép lehet egy ilyen T9, egyre jobbakat hallok a Samsungokról, de még marad a shuffle és a D-NE.

[Szerkesztve]

(#27) rumos14


rumos14
nagyúr

új firmware! 1,68-as számú, letölthető innen: [link]
ami még érdekesebb, a leírást kiegészítették többek között a BT funkciók részletes ismertetésével: [link]
eszerint a mobiltelós kapcsolódás szinte csak a D sorozatú Samsungokkal megy garantáltan :((( ez nagy fekete pont :((

(#28) robekri válasza rumos14 (#27) üzenetére


robekri
addikt

Főnököm nokia(valami faxább pontos típust nem tok:() telójával is ment! Egyből sasoltam memókártyáját stb...!

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#29) rumos14 válasza robekri (#28) üzenetére


rumos14
nagyúr

én nem a file másolgatásról beszélek, az megy az enyémmel is, hanem a telefonkezelés lehetőségéről (hívás felvétele, stb.) az írásomban a BT résznél lásd a 3. pontot.

(#30) rumos14


rumos14
nagyúr

időközben megtudtam, hogy a rádióból való felvétel csak az 1.27-es firmware-ben történik sztereó módon, az újabbakban már monoban vesz fel. gondolom valami jópofa jogvédő szervezet érte el :W

(#31) robekri


robekri
addikt


Nokia 6300 és pana x701el simán ment a BT teló+kütyü párosítás! :C

Üdv.: Robe

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#32) rumos14 válasza robekri (#31) üzenetére


rumos14
nagyúr

úgy érted, hogy tudsz hívást fogadni és kezdemányezni a T9-ről?

(#33) robekri válasza rumos14 (#32) üzenetére


robekri
addikt

Jaja!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#34) rumos14 válasza robekri (#33) üzenetére


rumos14
nagyúr

akkor egyrészt irigy vagyok rád, másrészt a kedves Samsung kiadhatna egy részletes listát, hogy milyen telókkal működik együtt a gép, vagy milyen követelményeknek kel megfelelnie.

(#35) robekri válasza rumos14 (#34) üzenetére


robekri
addikt

Elsőre jó lett a nokia is és az x701 is! :F

Neked mivel nem megy??

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#36) rumos14 válasza robekri (#35) üzenetére


rumos14
nagyúr

Qtek S110 okostelefon és Samsung Z230.

(#37) attila.86


attila.86
tag

Én is vettem egy ilyen szerkezetet.
Nagyon tetszik minden szempontból.
Hangminősége kifogástalan, és még a fülesen sem spóroltak, mint a legtöbb gyártó.
Bluetooth is működik Nokia 6300-val, mint már volt szó róla. :DD
Egy a bajom, hogy beszélgetés közben a másik fél szaggatottan hallja az én hangomat.
Ennek még van hova fejlődnie... Ezzel kapcsolatban valakinek valami tapasztalat?
Egyébként 1.68UMS FW-t használok, ebben is van már magyar nyelv, és gyorsabb vele a be és kikapcsolás.
Ja, és 1.27-es FW-től senki ne várja sem a BT-telefon, sem a BT-fájlátvitel üzemmódot.
Ennyi... :R

(#38) rumos14 válasza attila.86 (#37) üzenetére


rumos14
nagyúr

bakkermá jó lenne egy listát látni hogy mely telókkal hajlandó kooperálni.
arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan jelez bejövő hívás esetén a T9, kiad vmi csörgő hangot, megáll a zenelejátszás... ?

(#39) attila.86 válasza rumos14 (#38) üzenetére


attila.86
tag

Próbáltad, hogy párosítás után, a telefonban nyomtál rá a kapcsolódásra?
Nekem a teló helyből headset-logót tesz a T9 mellé, és a teló tud hozzá csatlakozni.
A T9 felől nem mindig lehetett csatlakozni, de a teló felől igen.
Bejövő hívás esetén a zene megáll, és a telefon csengőhangja szól a fülesekben.

(#40) rumos14 válasza attila.86 (#39) üzenetére


rumos14
nagyúr

próbáltam már mindenhogy. a Qtek handsfree-ként felismeri, amikor bekapcsolom a T9-et, megjelenik rajta a headset-es ikon, meg kiírja hogy connected, tehát papíron minden megy, csak éppen a bejövő hívással nem tud mit kezdeni, illetve a T9 mobile devices menüjében sem látszik.

(#41) attila.86 válasza rumos14 (#40) üzenetére


attila.86
tag

Nekem ugyanez volt a gondom az 1.27-es FW-el.
A T9 headsetként ismerte fel a telót.
Meg az újabb FW-el jártam úgy, hogy párosítottam a telót, de nem volt a telefonok között.
Ekkor töröltem minden párosítást, majd legelőször a telót párosítottam, és akkor bekerült a mobilok közé a Nokia. A T9-nek a BT-jelnél teló kell legyen, nem pedig headset...

[Szerkesztve]

(#42) rumos14 válasza attila.86 (#41) üzenetére


rumos14
nagyúr

''majd legelőször a telót párosítottam''

tehát a telóval ''ismertetted fel'' a T9-et? fordítva nem is lehet. vagy hogy is van ez?
amúgy meg több mint valószínű, hogy az általam próbált készülékeket eccerűen nem tudja kezelni a T9, akkor sem ha lemegyek hídba.

(#43) rumos14


rumos14
nagyúr

amúgy akinek van neadjisten T9-e, legyen szíves minél több, a közelében megtalálható telefonnal kipróbálni ezt a dolgot, tehát hogy hívűst fogadni/kezdeményezni lehet-e a T9-en keresztül.
köszi :R

(#44) attila.86 válasza rumos14 (#43) üzenetére


attila.86
tag

Próbáltam már több Nokiával, igaz csak S40-esekkel (6300,5200,6131), és minddel működött.
De gondolom megy a symbianos Nokiákkal is, meg valaki említette már pár hozzászólással előbb, asszem a 6630-at, az meg symbian.
Jövő héten ki fogom próbálni haverom E250-ével, bár csak kiegyezik egy samsung telóval a T9... :DD Majd beszámolok a fejleményekről. :R

[Szerkesztve]

(#45) rumos14


rumos14
nagyúr

ReZge fórumtárs segítségével 2 további telefon kapcsán szereztem tapasztalatokat.

Motorola V3 (rézör vagy mifene, gondolom mindenki ismeri): tökéletesen felismeri, hívást lehet kezdeményezni a T9-ről, kicsöng, stb.

Samsung D600: már nagyon siettünk, első próbálkozásra csak a hívásjelzés ment (azaz a T9 jelezte ha megcsörgettem a D600-at), felvettem, hallottam a T9-en a hívást, de a beszélni nem tudtam rajta keresztül. gondolom menne ez is, csak nem volt időnk ügyeskedni.

(#46) rumos14 válasza attila.86 (#44) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszi. okos és félokos Nokia-k ezexerint mennek.
Samsung Z230-cal nem ment, D600-zal féligmeddig, szóval a név nem kötelez.

(#47) robekri válasza attila.86 (#37) üzenetére


robekri
addikt

Na látom megvetted kütyüt! ;]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#48) attila.86 válasza robekri (#47) üzenetére


attila.86
tag

Igen, és nem bántam meg... :DD
Most látom, hogy van hivatalos teszt már prohardveren is, bár semmi extrát nem ír, csak hogy jó és szépen szól, nem fejtegették annyira, mint rumos kolléga.
Na meg persze kapott egy különösen ajánlott értékelést... :C
UP a lejátszónak... :R

(#49) JOTI


JOTI
tag

Nekem is ilyen van...nagyon szeretem :)
Most h olvastam acikket, gondoltam felrakom az 1.68-as förmet..de vhogy nem jött össze, hogyan is kellene?
Nekem nem volt egyértelmű :(

(#50) attila.86 válasza JOTI (#49) üzenetére


attila.86
tag

Felmásolod a 2 db fájlt, ami a zip-ben volt, a lejátszó főkönyvtárába.
Következő indításkor pedig a T9 már updatel is kérdés nélkül...
Ennyi :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.