Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák II.

Hozzászólások

(#36) Batman


Batman
őstag

UPDATE

Az elmúlt napokban a sebem egyre rondább volt, végül tegnap elött éjjel kifakadt és elkezdett belőle folnyi valami ''cucc''.
Irány doki, kezelőben leültem egy székre. Nézegeti picit majd nekiállt. Fogot egy csipeszt belecsípett kicsit, feltépte a sebet, na ekkor már kezdtem izzadni és torzulni, de a legjobb csak ezután jött. Kis fagyiskanaá szerű cuccal aminek minden oldala éles volt elkezdte kapargatni. Na ez már izomból fájt. Feszítettem a széket ahogy bírtam, csoda hogy nem törött el. De ő csak kapargatta nagy buzgón , hihetetlen mennyiség jött ki belőle.
Eljátszott velem egy darabig, nem tarthatott sokáig de nekem annak tűnt.

Sajnos valamiért elfertőződött a sebem. :(

Ma megint voltam dokinal , most masik orvos kezelt, ő egész egyszerűen szikével felvágta egy részét és kinyitott a sebet , majd elkezdte takarítani ő is, és a végén nyitva hagyta az egészet.

Egy közös van a két kezelésben , nem kaptam érzéstelenítőt! Azt mondták nem használna gyullatd, fertőzött területen. Lehet tenyleg nem lett volna értelme , és az egész sem tartott olyan sokáig, de kemény volt. Pillanatok alatt kivert a víz , és a mait már nem is bírtam csönben , közben néha-néha káronkodtam párat, de szerintem ezt a doki is megértette ,hogy nem neki szolt, csak jol esett.

Azt hittem már lassan vége, de most megint hetekig tarto orvosi kezelés kell....... :(

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák II.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.