Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák II.

Hozzászólások

(#1) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Örülök, hogy jó lett a vége.
Kérdezni is akartam a táboros részt, de minent leírtál.
A nép úgy is dunántúlra szeretne menni táborozni, várjuk a helyszíneket:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Kívánok jó egészséget, teljes felépülést mihamarabb!


Amit írtál a korházról... Hát igen, ez Magyarország, EU, 2007. A felelősöket beutalnám mindenféle műtétre, és hetekig-hónapokig fektetném őket odabent. Édesanyámat az Árpád-korházba kísértem autóbalesete után (hála Istennek semmi komoly nem volt), amit ott láttam az több mint kiábrándító...

(#3) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Huh, nem semmi. Jobbulást! Egyébként kiderült, mi volt az a furcsa anyag? Vagy mitől nőtt a két réteg közt?

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#4) Batman válasza Winner_hun (#1) üzenetére


Batman
őstag

Én is örülök, majd meglátom mit tehetek a környéken, de én se sokat vagyok zegen :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#5) Batman válasza Dark Archon (#3) üzenetére


Batman
őstag

Annyit tudnak ,hogy miylen sejtekből állt, d ehogy mi okozta azt nem.

Gondolkodtam rajta, hogy fel kellen venni a kapcsolatot a protézis gyártójával, hogy felmerült egy ilyen eset, hátha kiváncsiak lennének rá , évek múltával mi történik a protéziseikkel.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Jajj Te drága, volt a matracomon hely. :) Gondoltam, hogy talán a strandolás is ennek köszönhetően maradt ki, de mondtam megyek amint tudok. ;)

Soirée...

(#7) mv


mv
aktív tag

Mielobbi felepulest es jo egeszseget kivanok!

[Szerkesztve]

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#8) Fáraó


Fáraó
őstag

Legjobbakat!

Ráth György-Kékgolyó utcában voltál?

VIGYORRRGAZMUS.....

(#9) Batman válasza Fáraó (#8) üzenetére


Batman
őstag

Nem Pesten voltam korházban, de a Kékgolyóban is voltam konzultáción.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#10) Batman válasza Loretto (#6) üzenetére


Batman
őstag

Igen ezért nem mentem vízbe!
Ok, de elötte ezért szólj ha tudsz! :)

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#11) daninet


daninet
veterán

Szeretnék elmondani egy kiseb történetet a rákkal kapcsolatban hátha érdekel.A családban esett meg saját szememmel láttam! Édesanyám unokatestvérének kialakult egy elég nagy tüdőrák az egyik tüdejének a felét ellepte ha jólemlékszem de ha hülyeséget mondok hogy ez lehetetlen ne kövezzetek meg. Folyamatosan köhögött de tényleg ugy mint aki a halálán van. Az orvosok mindenhol már csak anyit mondtak szinte hogy egy papot hivjunk lassan és gondolkodjunk az örökség szétosztásában mert nem adnak neki pár napnál töbet.. Ebből körülbelül el lehet képzelni milyen állapotban volt. Semilyen műtétet nem akart kérdéses volt egyáltalán van-e értelme ilyenbe beleölni az energiát egy ilyen szintű dolognál. Persze ilyenkor az ember már fűt fát megvesz mindenféle természetgyógyászoknak elhisz mindent. Ezzel olyan szintig eljutottak hogy a végén már jósnőhöz mentek aki valami földet talált valami esküvői ajándékok között egy étkészletben. Igy ebben a halál közeli állapotban töltött el fél évet (!!) majd egy németországban élő családtagunk küldött egy receptet (valami ismerősének szintén tüdőrákhoz bevált) mindenféle növényekből (legfőképp macskakarom) és rumból. És naponta 4 szem madulát is javasolt...Vesztenivaló nincs próba. Ameddig ezt a löttyöt itta és ette a mandulát elkezdett javulni az állapota, még mindig fekvőbeteg volt viszont felhagyott a napi ''kétmarék'' gyógyszer szedésével és csak ezt a lötyöt nyomatta mandulával.. A hatása az általad is említett burok lett, majd elkezdett zsugorodni. Most ott tart hogy teljesen kigyógyult és napi 8 órát dolgozik. Viszahízott, kipirosodott, mint akinek soha semmi baja nem volt. Ugy gondolom hogy nem az számít kinek hisz az ember meg az X-dik ismerőstől egy ''biztos bevált nagyonjó recept/módszer, seíteni fog!'' hanem hogy valami mellet elkötelezze magát és higyen benne hogy segít mert az orvostudomány mai állása szerint marad a borda darabolás ameddik megnep pusztul az ember mert valamiből a temetkeszési vállalkozóknak is meg kell élni!
Jobbulást!! :R :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) vazimódó


vazimódó
senior tag

Szia!
Örülök hogy jól alakulnak a dolgok.
Az előző irásaidat is nyomon követtem.További gyógyulást a teljes felépülésig és maradj mindíg ilyen jókedvű és vidám figura. :R :R

"Mar elegem van a sok belpolitikabol,szoval itt van ez hiszen en se vagyok fabol"

(#13) Batman válasza daninet (#11) üzenetére


Batman
őstag

Hello!

örülök, hogy a rokonod meggyógyult. Én is hallottam rengeteg szerről, mindenki msát tanácsolt, volt amit ki is próbáltam. De minden rák másféle, míg egy lágy szövetes rákot lehet zsugorítani, addig egy csontrákot nem igazán.
Az orvostudomány mai állása szerint az én műtétem sajna elkerülhetetlen volt.


üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#14) eziskamu válasza Batman (#13) üzenetére


eziskamu
addikt

De miért kellett végül is eltávolítani azokat a szöveteket? Nyomta vagy nyomhatta volna a tüdőt vagy a szívet? Vagy csak simán bizonytalan volt az orvos, hogy a tippe ellenére mégis rákos sejtek vannak benne?

(#15) Batman válasza eziskamu (#14) üzenetére


Batman
őstag

Ha az előző műtétre gondolsz, akkor mitán felnyitottak utána derült ki ,hogy mekkora is a valós kiterjedése. Kívülről csak ki rész volt láthetó a bőr alatt, de feltárás után látható volt,hogy agresszívan szét van terjedve. És a szívburkot is veszélyeztett már.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#16) Bubu79


Bubu79
addikt

Üdv Batman :)

Örülök, hogy ilyen jó híreket olvashatok Felőled és kedvező eredménnyel zárult a műtéted :)
Kívánom, hogy a lehető leghamarabb légy a régi és ismét ki kell fejeznem csodálatomat a hozzáállásoddal kapcsolatban - nagyszerű Ember Vagy :)

Mielőbbi gyógyulást és a legjobbakat kívánom Neked :R

#17: Privátot küldtem ;)

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#17) Batman válasza Bubu79 (#16) üzenetére


Batman
őstag

Ha pesten jársz valamikor szivesen meginnek egy korsó sört! :U

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#18) ngabor2


ngabor2
nagyúr

''zengett a bezzeg, s a lett volna, ha...''

tudom, hogy hülyén hangzik, de ha ebből sejtettem volna valamit, akkor nem polifoamon kellett volna aludnod. így utólag jó közelítéssel mindegy. gyors felépülést!

(#19) Rossi


Rossi
addikt

Ismét csak annyit reagálnék, hogy tisztelem a kitartásodat, és remélem véget érnek a megpróbáltatások.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#20) Batman válasza ngabor2 (#18) üzenetére


Batman
őstag

ööö eltartott egy darabig mire a szűrőim értelmezni tudtak mit akar jelenteni amit írtál, bár még mindig bizonytalan vagyok... :B

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#21) ngabor2 válasza Batman (#20) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az első sor egy dalszövegrészlet. a többi meg az, hogy felfújható matracom volt, ami a földtől ~10cm-re tartott, és a 0. nap éjszaka se fáztam... pedig akkor nem volt meleg. ha tudom, hogy ilyen állapotban vagy, akkor odaadtam volna. no erre vonatkozott a dalszöveg-részlet :D

(#22) Gubro


Gubro
senior tag

Batman: Minden tiszteletem a Tiéd.
Mindezt átélve még van erőd, és legfőképpen humorérzéked...
Becsüllek, tisztellek, ennél többet nem tudok mondani.

(#23) menpee


menpee
aktív tag

Jó látni, hogy neked sikerült.
Sajnos az én családomban is előfordul a rák. Mamámat és nagynénémet nemrég vitte el, másik nagynéném is nyögi. Ez nálunk a női ágon települt meg...

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#24) Batman válasza Gubro (#22) üzenetére


Batman
őstag

legfőképpen humorérzéked...

Igen, ez nagyon fontos, tudjon nevetni és mosolyogni az ember mégha fáj is!

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#25) Batman


Batman
őstag

Láttam egy filmet Terry Fox-ról ([link]).
Nagyon jól és reálisan mutatja be szerintem, mit érzünk és gondolunk és a környezetünk ,hogy éli meg a betegséget. Akinek van lehetősége nézze meg. [link]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#26) raczger


raczger
őstag

Gratulálok a türelmedhez, kitartásodhoz! Nem sok embernek lenne kitartása ilyenekhez, amiket te átéltél, legalábbis nekem nemhinném, hogy lenne. Én ilyen szempontból szerencsés vagyok ugyanis eddig korházat általában csa kívülről láttam, max beteglátogatásnál láttam a nyomort ami bent van:)
Mégcsak ma olvastam el mind2 írásodat, és hát ahogy az elején elkezdted elég reménytelennek tűnt a helyzet ahogy én olvastam, de végül minden jóra fordult, van még azért igazság az életben!

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#27) Detonator válasza daninet (#11) üzenetére


Detonator
aktív tag

A rokonod semmilyen más kezelést nem kapott? Hány éves volt? Bizonyos daganatok egyébként igen ritka esetben maguktól is ''visszahúzódhatnak''. Én nem hiszem, hogy a lötyitől gyógyult meg, hacsak nem valamelyik citosztatikumot tartalmazó növényből készült. Sok ilyen lötyesz sokkal többet árt, mint használ, ez saját tapasztalat.

[Szerkesztve]

Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine.

(#28) gorlin válasza Batman (#5) üzenetére


gorlin
őstag

Megint csak azt mondom hogy minden elismerésem.
Bár így sem tudom még csak megközelítőleg sem felfogni mennyit szenvedthettél,és mennyi kitartásod van ennek ellenére is.És a kétkedés,hogy azért minden nap megkérdezheti magától az ember hogy vajon most mi van?stagnál,eltűnik vagy esetleg újra kialakul a rák:(Félelmetes harc lehet!.
Még egyszer gratulálok a kitartásodhoz,példa értékű minden ember számára,és elgondolkodtató mennyire nagy kincs az egészség,és nagyon meg kell becsülni!!

Remélem ez volt az utolsó műtéted,és minnél hamarabb felépülsz teljesen!!


Üdv:gorlin

MOD:Ja igen,ez az elfogyott a gyógyszer a korházban rettentően felháborító.Főleg egy rákos betegnél műtét után óriási fájdalmak lehetnek,nem tudok mást mondani de felfoghatatlan hogy ilyen megtörténhet 2007ben.

[Szerkesztve]

(#29) dchard


dchard
veterán

Tudom, hogy rossz lehet visszaidézni, de lehet az is hasznos lenne, ha leírnád milyen tünetek jelentkeztek az elején. Lehet, hogy ritka ez a betegség, de ha csak egy ember életét megmenti, hogy az itt olvasottak alapján időben fordul orvoshoz, már megérte.

Gyógyulj meg!

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#30) Batman válasza dchard (#29) üzenetére


Batman
őstag

A legfontosabb tapasztalatom az egészben, ha van valami tüneted menj el dokihoz és egyből a legrosszabb lehetőséggel kezdjétek. Feleslegesen nem menj vizsgálatokra, az adott esetben a legsúlyosabb betegség kiszűrésével kezdjétek. Ha az negatív akkor már boldog lehet mindenki, de valszeg azon a vizsgálaton az is kiderül mi a bajod.

Nem azt akarom sugallni, hogy mindeni kis apróságra menjen ember dokihoz, de ha már van valami komoly tünete akkor nem árt.

Nekem elég alattomos volt, nem járt fájdalommal, nem volt rosszullét, nem volt rossz a közérzetem, szinte semmi tünetem nem volt, egyetlen pici bub a mellkasomon, de az bármitől lehetett volna. Régi ütéstől vagy csak pusztán ilyen stb..
A vége felé kezdett el kicsit fájni , de az is csak néhány mozdulatnál, nem volt állandó.

Az akkori orvosom , mondta ,hogy zárjuk ki a legrosszabbat utána már csak jobb lehet, na én az első szűrőn fent akadtam.

üdv

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#31) student válasza Batman (#30) üzenetére


student
őstag

nekem van vagy 2 éve egy puha fájdalmatlan borsónyi dudor a kulccsontom környékén a nyakamon mutatttam háziorvosnak azt mondta ne foglalkozzak vele . szted meg kéne mutatnom másik dokinak is? mert hát azért kicsit idegesít engem az a golyo minek van ott érted. mondjuk azota se változott megszoktam tapogatni havonta egyszer

(#32) Batman válasza student (#31) üzenetére


Batman
őstag

Rengeteg minden miatt lehet, figyeld folyamatosan, és időnként nem árt ha megnézi egy orvas, de nem kell pánikolni, mivel évek óta változatlan.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#33) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Rákból való kigyógyulás nagyban függ a páciens hozzáállásától. Akar e élni, vagy nem.
Hát én az előbbihez szeretnék gratulálni, csakis magadnak köszönheted.
Barátnőm nagynénje halt meg nemrég, tüdőrákban, 4 hónap alatt elvitte. A hiba ott volt hogy beletörődöt... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#34) Batman válasza Ferdzsoo (#33) üzenetére


Batman
őstag

Fontos ,hogy akard, de az se minden, nagy adag szerencse is kell.
De ebből sose lehet kigyógyulni, ez csak illúzió..., mint írtam tünetmentes vagyok, de nekem már ez is elég, hogy boldog legyek.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#35) nRu3 válasza Ferdzsoo (#33) üzenetére


nRu3
addikt

mindenre van elenpélda, sok olyan ember meghalt sajnos aki küzdött és nem törödött bele de a betegség erősebb volt

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#36) Batman


Batman
őstag

UPDATE

Az elmúlt napokban a sebem egyre rondább volt, végül tegnap elött éjjel kifakadt és elkezdett belőle folnyi valami ''cucc''.
Irány doki, kezelőben leültem egy székre. Nézegeti picit majd nekiállt. Fogot egy csipeszt belecsípett kicsit, feltépte a sebet, na ekkor már kezdtem izzadni és torzulni, de a legjobb csak ezután jött. Kis fagyiskanaá szerű cuccal aminek minden oldala éles volt elkezdte kapargatni. Na ez már izomból fájt. Feszítettem a széket ahogy bírtam, csoda hogy nem törött el. De ő csak kapargatta nagy buzgón , hihetetlen mennyiség jött ki belőle.
Eljátszott velem egy darabig, nem tarthatott sokáig de nekem annak tűnt.

Sajnos valamiért elfertőződött a sebem. :(

Ma megint voltam dokinal , most masik orvos kezelt, ő egész egyszerűen szikével felvágta egy részét és kinyitott a sebet , majd elkezdte takarítani ő is, és a végén nyitva hagyta az egészet.

Egy közös van a két kezelésben , nem kaptam érzéstelenítőt! Azt mondták nem használna gyullatd, fertőzött területen. Lehet tenyleg nem lett volna értelme , és az egész sem tartott olyan sokáig, de kemény volt. Pillanatok alatt kivert a víz , és a mait már nem is bírtam csönben , közben néha-néha káronkodtam párat, de szerintem ezt a doki is megértette ,hogy nem neki szolt, csak jol esett.

Azt hittem már lassan vége, de most megint hetekig tarto orvosi kezelés kell....... :(

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#37) Bubu79 válasza Batman (#36) üzenetére


Bubu79
addikt

:(

Ha másért nem is, de legalább emberségből csak megpróbálhatta volna az érzéstelenítőt...

Privátot küldtem...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#38) Batman válasza Bubu79 (#37) üzenetére


Batman
őstag

Néha még jó is egy kis fájdalom , legalább tudod ,hogy még képes vagy érezni! ;]
De ez semmi nem volt ahoz képest amikor csontvelőt vette, ott pedig érzéstelenítettek még is üvőltöttem szinte.

Válaszoltam.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#39) Bubu79 válasza Batman (#38) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez az a hozzáállás, amit csodálok Benned :R

Azért ha lehet, inkább kevesebb fájdalmat - még a végén rászoksz és mazo leszel ;) :DDD

A fájdalom jó, mert jelzi, hogy valami nem stimmel - ha már fájdalmat sem érez az ember, akkor kezdődnek a gondok...

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#40) Batman válasza Bubu79 (#39) üzenetére


Batman
őstag

Nem kell engem csodálni, ugyan olyan vagyok mint bárki más. A legtöbb ember a komoly helyzetekben összeszedi magát és hihetetlen dolgokra képes.


A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#41) Bubu79 válasza Batman (#40) üzenetére


Bubu79
addikt

:R

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42) TBC válasza Batman (#40) üzenetére


TBC
tag

Szia!

Elolvastad amit küldtem? Legalább próbáld meg...

(#43) Batman válasza TBC (#42) üzenetére


Batman
őstag

A levelet és a csatolmányt olvastam, de ez nem az én világom és szemléletem. Majd egyszer talán...

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#44) Blaise válasza Batman (#36) üzenetére


Blaise
veterán

Én 12 évesen elvágtam a lábam láncfűrésszel....ott is kellemes volt az összevarrás valamint a vagdosás

[Szerkesztve]

(#45) Batman válasza Blaise (#44) üzenetére


Batman
őstag

és mennyire sikerült belevágni, mélyen csontig vagy a felszínt?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#46) Blaise válasza Batman (#45) üzenetére


Blaise
veterán

Láttam a csontom.... :( Elektromos volt a fűrész, és leállt automatikusan. Azon a hétvégi napon szerencsére az osztályvezető főorvos volt ügyeletben nem valami ''hentes'', ő is mondta, hogy óriási mázlim volt hogy nem ért semmi fontos ideget. Durva volt amikor vagdosta ki a húsdarabokat :(

Még nagyobb OFF: Szeptembertől szaktársak leszünk :)


[Szerkesztve]

(#47) Batman válasza Blaise (#46) üzenetére


Batman
őstag

a nagy off-ra válasz: szegény még nem tudod mi vár rád...

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#48) Blaise válasza Batman (#47) üzenetére


Blaise
veterán

ha ráérsz esetleg priviben mesélhetnél :)

(#49) Batman


Batman
őstag

Amugy már kész ápolónő vagyok, olyan profin kötözöm magam ...
Fertőtlenítés , ilyen géz lap olyan cucc , kis ez-az, ragasztó és már kész is az új csili-vili kötésem.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#50) #47053824 válasza Batman (#49) üzenetére


#47053824
törölt tag

Újabb fejlemények veled kapcsolatban? :B

(#51) Dany007


Dany007
veterán

Köszönöm az írást. És köszönöm Péter 80-nak, hogy hsz-ével uppolta a topicot, különben sosem látom meg.

Örülök, hogy minden rendben van veled. Jó volt olvasni, hogy végülis egyenlőre happyend :)
Másrészt elszomorító volt, főként az egészségügyi helyzet.
Szerencsére régen voltam már kórházban, de hihetetlennek tűnik, hogy hagyják a műtött beteget szenvedni, 'ordítani a fájdalomtól' mert nincs gyógyszer, ill. az előírt mennyiség elfogyott. Eszméletlen =/
Viszont örömteli, hogy jól vagy! És hogy ilyen jó lelkiállapotban sikerült átvészelned az egészet! Ez azért nemsemmi!
Remélem soha többet nem tér vissza, max a tányérodon roston sütve :)

(#52) Xantomas válasza #47053824 (#50) üzenetére


Xantomas
őstag

:F "utolsó feltűnés 2008-08-14 16:01

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#53) Dany007 válasza Xantomas (#52) üzenetére


Dany007
veterán

Naja... ezt én is csak most néztem :s Tud valaki valami infot?

(#54) szumoo válasza Dany007 (#53) üzenetére


szumoo
senior tag

Ma gondoltam, h rákérdek az ON topikban, aztán elmaradt. Remélem minél hamarább viszont látjuk Batman kollegát! :K

A nyúlon túl?

(#55) lúzer


lúzer
veterán

Remélem jól van Batman!
Régóta nem volt itt!

Modik Ti tudtok valamit?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#56) Algieba válasza lúzer (#55) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

iwiw-re tavaly novemberben jelentkezett be utoljára. Ha jól tippeltem meg a személyazonosságát.
Február 21.én volt a születésnapja.

Remélem, jól van!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#57) lúzer válasza Algieba (#56) üzenetére


lúzer
veterán

nagyon köszönöm

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#58) lúzer


lúzer
veterán

Ma bejelentkezett!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#59) Batman


Batman
őstag

Szaisztok!

Hu banyek régen jártam itt és nem is gondoltam volna, hogy vannak akik érdeklődtek irántam, de ez most jól esett. Köszönöm! :B
Jelentem még élek! :U

Mióta ez az írásom megszületett egy újabb műtétem volt, de reméljük több már nem lesz, az utolsóról is készül egy blog bejegyzés akit érdekel hamarosan elolvashatja.

üdv
Batman

[ Szerkesztve ]

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#60) szumoo válasza Batman (#59) üzenetére


szumoo
senior tag

Öröm újra itt látni köztünk! :K

A nyúlon túl?

(#61) Dany007 válasza Batman (#59) üzenetére


Dany007
veterán

Na végre. Amikor Xantomas belinkelte az utsó bejelentkezésed idejét, akkor megijedtem egy csöppet...
Kiváncsi vagyok a story happy endes befejezésére :)
Addig is további jobbulást kívánok!!!

(#62) #47053824


#47053824
törölt tag

Újság? :B

(#63) FPéter válasza #47053824 (#62) üzenetére


FPéter
aktív tag

Megint eltűnt.

(#64) CriticalHit


CriticalHit
őstag

ne add fel, soha
ha lélekben rendben vagy, biztos az út a gyógyuláshoz

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#65) #47053824 válasza Batman (#59) üzenetére


#47053824
törölt tag

Any news? :U

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák II.
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.