Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#76) föccer


föccer
nagyúr

Szia Bat.

Első sorban: Gratulálok ahoz, hogy nem vesztetted el azt ami az egyik kiutat jelenti a betegségből. Ez a bátorság és elszántság. Vannak az új egészségkultúrában olyan szemléletek, hogy a megbetegedések jelentős részét a mentális viselkedés váltja ki (hogy érzed magad). Erre a legjobb példát jóbarátom mesélte a barátnőjéről: Mikor az apjával beszél telefonon, annyira felhúzza magát idegileg, hogy 2 napig minden izülete fáj. Persze nem tudta pontosan, hogy miért, de amikor elmesélte nekem ezt a sztorit, akkor el tudtam neki mondani, hogy miért is van ez pontosan. Az ilyen problémákat a mai, klasszikus, orvoslás nem tud kezelni, nem tudja meggyógyítani. Sok ilyen ''betegség'' van, amival nem tud a mai orvostudomány mit kezdeni. Ilyen a rák is.

Az, hogy miért van így, pontosan lehet tudni. De ennek részletezésébe nem mennék bele. Maradjunk annyiban, hogy vannak a világon olyan érdekecsoportok, akik NEM akarják azt, hogy bizonyos betegsége (cukor, éc, rák, parkinzon kór etcetc) legyőzhetőek legyenek. Ha valakit érdekel ez a téma, szivesen ajánlok nagyon jó irodalamat.

Az előbb úgy fogalmaztam, hogy a mai orvostudomány nem tud legyőzni bizonyos betegségeket. Ebben természetesen benne van az is, hogy vannak olyan, a köztudatban ''alternatív gyógymódok'' néven elhíresült módszerek, eszközök, eljárások, ami sokkal jobb, látványosabb eredményeket (gyógyulásokat) eredményez mint amit a mai orvosok fel tudnak mutatni.

Egy példa: Fönökömhöz húsvét elött bejött egy búval bélelt faszi. Mint kiderült az apja áttételes rákos, és az orvosok 2-3 hónapot jósoltan neki. Az öregnek nagy fájdalmai, rossz közérzet, halálfélelemei voltak. Erre keresett valami megoldát. Így találkozott a főnökkel. Kapott 1 havi táplálékkiegészítőt (termék nevet, gyártót direkt nem írok). 4 nap fogyasztás után azt a visszajelzésst kapta, hogy az apjának csökkentek a jájdalmai, visszatért a jókedve.

Én is fogyasztom ugyanezt a táplálék kiegészítőt. Igaz nincsnek ''nagy'' betegségeim, viszont a napi munkám minden energiámat elhasználta nap mint nap. Egyre nehezebben ment a felkelés, nem voltam hatékony a munkában. Elkezdtem enni (pontosabba inni kell :) ezt a terméket. 1,5 hét után 9-10 óráról 6-7 órára csökkent az alvásigényem. Reggel mindig megelőzőm az órát, én ébredek előbb. A bal vádlimban viszér kezdett kialakulni. Ez mára szépen visszahúzodott. Egy megeröltetőbb nap után sem látom azt zuhany köznem, hogy a vádlimban a hajszálerek nem birták a mai napot, és elpattantak. Ilyenkor minden este kék-zöld volt a vádlim. Pont mintha jól megverték volna. Mindkét lábfejemen irritácoók voltak. Nem bírják a cipőt. Most is ugyanaz a cipő van rajtam, de a viszkető vörös foltok nincsnek.

Bocsánat, hogy ilyen hosszúra nyúlt a poszt, de ezzel a két példával azt szerettem volna neked (nektek) demonstrálni, hogy igenis szabad (sőt, kell is) az ''alternatív gyógymódokban hinni. Legyen az akár új egészségkultúrának, új biológiának, vagy akár milyen szemléletnek is nevezve.

Batman: Ha mégis úgy gondolod, hogy érdemes megnézni az eddigi eredményeket, amit a táplálékkiegészítők produkáltak, akkor keress meg akár telefonon, akár privátban, és küldök neked egy-két anyagot, hogy miként lehet akár a rákra is nézni más szemmel mint az az orvosok teszik.


Üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.