Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák

Hozzászólások

(#15) nyávogi válasza Batman (#13) üzenetére


nyávogi
tag

Remek jó a hozzáállásod, gratulálok és továbbra is kitartást! hajrá!!! :)

tudom miről van szó, ha csak kívülállóként is, nagypapám májrákban, nagymamám limfomában, anyu méhnyakrákban halt meg, mindegyikükkel végig ott voltam... egy biztos, ameddig küzdeni, örülni tudsz, ezerszer jobbak az esélyeid akár a gyógyulásra is!
Ha jól értettem a nyitó hsz.-t, 2000 óta nem is tudjátok, miféle daganatról is van szó?
Csak sugárkezelést kaptál? kemo-t nem? nem is értem, miért akarnak felnyitni, még mielőtt ismét sugárral próbálkoznának...
Én anno addig ''ordítottam'', meg rugdostam a prof. ajtaját, ameddig nem kaptam konkrét választ a kérdéseimre, mi is a helyzet tul.képp a szeretteimmel.. nem tudom, téged hol kezelnek, én legutóbb a Kékgolyó utcai onkológián jártam, ott a lehetőségekhez képest elég korrekten elmondják, mi a helyzet.
alternatív, kiegészítő kezelésekkel próbálkoztál? Én úgy láttam, anyunak pl. sokat segítettek az avemar-os termékek és a homoktövis tabletták. A csökkentett deuterium mentes víz, szerintem nem befolyásolt semmit jelentősen. Ezeket sugárterápia mellé szedte. Őt már nem lehetett műteni, mikor kiderült, a kemot meg nem akarta...

Sok erőt kívánok neked!!! :) :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Rák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.