Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Az ördög bibliája. Nyomjátok csak, nyomottak! Ezen valaki büdös módon megszedi ám magát...

(#2) lamadou válasza TompapaTM (#1) üzenetére


lamadou
senior tag

Mondd csak! Én ezen mit veszthetek? Azt a pénzt amit nem fizetek be, nem is veszthetem el ;)

(#3) concret_hp


concret_hp
addikt

azér ne csináljunk mán' ingyenreklámot a partynak :U :(((
egyébként van PHóker topic a fáradt gőzben

vagy fullba vagy sehogy :D

(#4) Daneey


Daneey
tag

PKR.com [link] -- ha Sims stílusú 3D-s pókert szeretnél játszani... Nagy élmény...

(#5) lamadou válasza concret_hp (#3) üzenetére


lamadou
senior tag

bocs, ha Így jön le, nem annak szántam.

(#6) concret_hp


concret_hp
addikt

btw onlinepokerhu.com-on sokkal több okosság van :U
pl pókersuli limites játékhoz kezdőknek

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7) Chieftec


Chieftec
őstag

Nem ertem miert kell mindenhova bebofogni valamit, plane olyannak akit teljesen hidegen hagy a tema..

(#8) bpx válasza Daneey (#4) üzenetére


bpx
őstag

pkr-ben vmi hihetetlen élmény, mikor haverokkal játszol, jó nagy már a pot, vmi ótvar lappal all-int mondasz, mind bedobja, majd megmutatod, hogy mid volt és a végén nyomsz egy 'Chicken'-t :D

(#9) centrum válasza TompapaTM (#1) üzenetére


centrum
csendes tag

Gratulálok! Neked amúgy fingod nincs a pókerről mi? Csak gondoltad idejössz megmondani a frankót. Kinek hogyan kellene élni, hogy olyan jófejek legyünk mint te.
Ördög bibliája..... ekkora faszt :W
Először talán a saját gondjaiddal kéne foglalkozni nem (úgylátom van elég)?

(#10) rvR-- válasza TompapaTM (#1) üzenetére


rvR--
csendes tag

Sztem a játékpénzes pokeren nem szedi meg magát senki, csak a real money-s on abból is a tournament nevezés idíjakból és mindenki saját döntése, hogy ezeken játszik-e vagy sem!
Független attól, hogy melyik onlinepoker szolgáltatást választja a 10en vhányból (de több is van), vkinél a befizetett tagságikból mocsok nagy pénzek gyűlnek össze, ezen kár irigykedni meg nyomottnak titulálni a közönséget aki szereti...
Nemtom miért nyomott, ha valaki pokerezik világszerte embertelen népszerűségnek örvend a hold'em.

Főleg, hogy a szolgáltatás amit nyújt még játékpénzzel is egész szórakoztató! Real-money ba meg így a monitor előtt is egy rosszabb beosztásnál egy ''sorsdontő'' körben olyan ideg\para fog el, ami kevés játékhoz fogható szerintem. Előbe meg pokerarccal behívni egy 0 lapra olyat, hogy mindenki inkább dob, mert nem mer kockáéztatni és viszed a legnagyobb ív :DDD

Ha tudnál vmit a játékról sztem nem ilyen hozzászólásal indítottad volna a topicot :(

(#11) rvR-- válasza bpx (#8) üzenetére


rvR--
csendes tag

pkr-en haverokkal bementünk egy üres no-limit asztalra play money-n,
flop előtt összegyűlt egy 11000-es pot, nálam volt egy káró 2 és káró4, feltettem az utsó 2000-met all-in :DD

flop-ba lejött egy káróQ, egy káróK és egy káró8.

körbementek az emelések, amikor a river után letettem a flush-t (több káró nem jött) és senkinek nem volt meg, csak nekem, többieknek 1-2 pár; szinte láttam ahogy haveromék elfehérednek a monitor túloldalán, amikor bezsebeltem a 19k-t, hiába csak játékpénz, ezen senki nem gazdagodott meg mégis nagy élmény; és nem az ördög bibliája :DDD :D

legjobb ilyenkor egy loser!-t vagy egy laughing my *** off-t elejteni nekik:D
legalább volt min röhögni az esti ser mellett :)

(#12) Hunterevil


Hunterevil
tag

''Újonnan szerzett pénzünket akár rögtön ki is fizettethetjük, vagy ha egy kis játékkedvet is érzünk magunkban, akkor elkezdhetünk játszani a pénzzel!'' Ez azt jelenti ha nem játszok 1 kört sem akkor is kiszedhetek a rendszerből 50$ valódi lóvét? (ez kinek hol miért hogyan mikor miért éri meg? -és télleg lehet? ;]

the fun is in knowing...

(#13) rvR-- válasza Hunterevil (#12) üzenetére


rvR--
csendes tag

Hali

Ezt melyiken láttad?
Ez nem ilyen refer a friend-es cucc? Everest pokeren volt ilyen, hogy ha a te ajánlásoddal behivtál egy ismerőst akkor 50$-t kaptál utána, de akkor azt csak akkor szedhetted ki, ha játszottál a pénzzel asszem, vagy vmi időlimit volt, hogy 6hétig aktív accot kellett tartani, amin egyszer se mentél 0ára abból a pénzből (ha csak az volt rajta) és akkor ugy vehetted ki.
De ez sztem honlaponként változik.

Egyébként sztem teljesen lehetséges, de honnan lenne akkor ingyen az az 50$-t?Ezt nem értem :B
Nekik megéri mert a 200$-os nevezéses 2-3napos, 1500-2000 playeres tournamentekböl ami jön nekik abból ez az 50$ szebpénz... főleg, hogy több fut párhuzamosan és van ahova sokkal magasabb nevezési díjak vannak és mind tele van megélhetési pokeressel :DDD

(#14) lamadou válasza Hunterevil (#12) üzenetére


lamadou
senior tag

Így van. Nem kell feltenned egy centet se, rögtön kivehet, ahogy megkaptad. Azért éri meg nekik, mert 100ból csak egy ember fogja rögtön kivenni. A maradék 99ből, mondjuk 50 miután elvesztette az egészet, nem foglalkozik többet vele. A maradékból lesz pár aki nem veszÍti el a pénzt, és a maradék elveszÍti, majd újra befizeti, ezúttal a saját pénzét, mert kell neki a maradék 100$. És itt kezdi el megérni nekik...

(#15) Hunterevil válasza rvR-- (#13) üzenetére


Hunterevil
tag

Ez a mondat itt áll a cikk 4. bekezdésének elején.

válasz lamadou : Igen, én is erre gondoltam, hogy valószinüleg igy meéri nekik.

[Szerkesztve]

the fun is in knowing...

(#16) lamadou válasza rvR-- (#13) üzenetére


lamadou
senior tag

Ez nem refer friendes. Itt ki kell tölteni egy kvÍz, és utána kapod a pénzt. Persze van referes része is, az úgy működik, hogyha aki alád regisztrál, összegyűjt 15PartyPointot, akkor kapsz 10$-t. Ha 100PP-t, akkor még 15$-t. Ha 5000PP-t, akkor még 75$-t. Ezt a bónuszt 50$-os egységekben fizetik ki, tehát leglább 50$-nak össze kell gyűlnie belőle, ahhoz, hogy lásd a pénzed.

(#17) L|zsidoboz válasza lamadou (#14) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

''Így van. Nem kell feltenned egy centet se, rögtön kivehet, ahogy megkaptad.''
Ezt ki is próbáltad, hogy így van-e? mert sztem ilyennél zárolják a számládat. (más termek más promocióit ismerve.

Az meg hogy az onlinepokerhu.com nem jól néz ki, az azért elég vicces.
Nekem arról az oldalról inkább a sok hasznos cikk az elsődlegesen megemlítendő, nem pedig a kinézete... :)

Good to be good, but better to be lucky.

(#18) L|zsidoboz válasza TompapaTM (#1) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

jaja, szégyenlem is magamat emiatt. ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#19) lamadou válasza L|zsidoboz (#17) üzenetére


lamadou
senior tag

mint Írtem, szerintem is nagyon jó oldal, de attól még csúnya marad :P

(#20) L|zsidoboz válasza lamadou (#19) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

ha regisztrálva vagy, akkor választani tudsz témát az oldalon (igaz a másik sztem csúnyább). nézd meg, hátha jobban tetszik majd ;)

Good to be good, but better to be lucky.

(#21) TompapaTM válasza lamadou (#2) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Bocs, tényleg kicsit bunkó voltam. Aki szereti, nyomja - attól még nem nyomott. Én csak snapszerozni és ultizni szoktam, azt sem tétre. Sem pénz, sem virtuális pénz, csak a játék öröméért élőben a haverokkal, némi sörrel, szivarral, miegymás... Röhögünk, jó buli, na! A tétre kártyázással nem értek egyet. Könnyen elszállhat a ló az emberrel, főleg, ha kezdetben sikerek érik a kis szűz keze miatt, vagy direkt hagyják nyerni. Mellesleg nem vagyok vallásos. Az ''ördög bibliája'' csak beböfögés volt, ahogy írta is valaki. Ígérem, többet nem böfögök be ilyet. :R A mostaniért meg úgyis megkaptam tőletek a magamét :U

(#22) TompapaTM válasza centrum (#9) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Tudok pókerozni, kedves Mást Ismeretlenül Lefaszozó Művelt Úriember! Mástól is megkaptam már a magamét kissé irodalmibb formában, tőlük elnézést is kértem a hülye írásom miatt. De egy ilyentől... aki magától hasad? :(((
Fiatal lehetsz még, ha a vesszőt nem tanultad az iskolában. Kicsit képezd magad, legyen ez a te gondod! A saját gondjaimat próbálom majd én helyre tenni, de azért kösz, hogy aggódsz miattam :DD

(#23) rvR-- válasza Hunterevil (#15) üzenetére


rvR--
csendes tag

Nem látom a cikk szövegének a bekezdéseit =D
nekem így van elmentve a topic: [Re: Írás] Pókerezni jó! Ingyen még jobb!

az #16-os postból esett le, hogy ez partypoker :DDD

(#24) SLYM válasza TompapaTM (#1) üzenetére


SLYM
veterán

[moderálva. NG] elolvastad egyátalán a cikket?

én is a Party Pokeren jáccok. mondjuk eddig igazi pénz nélkül. de ez lassan biztos változni fog. régebben a suliban nyomtuk. az elején pár 10 forinttal a végén volt hogy 3000 is volt a potba

(#25) naná hogy


naná hogy
újonc

Szevasztok!
Csak akkor tudod az 50dollárt kivenni, ha már fizettél be(Mindegyik teremnél ez van)! Az első kifizetés elején igazolni kell magad, telefonon hívnak, majd e-mailben szem.ig vagy útlevél, bankkártya, közüzemi számla másolatot kell nekik küldeni. Ja és általában feltételei vannak az ingyen 50dollárnak, pl.: 6-10x-es rake hand.
Tehát ebből meggazdagodni ebben a formában nem lehet.
Egyébként meg nem a Party Poker jófej, hogy ad neked ingyen pénzt, hanem az az oldal(jelen esetben Pokerstrategy) akinek a linkjén keresztül regisztrálsz egy adott terembe. Nekik azért éri meg(Pokerstrategy), mert a rajtuk keresztül regisztrált player levont rake-jeből jutalékot kapnak.
Ennyire egyszerű!

By

(#26) lamadou válasza naná hogy (#25) üzenetére


lamadou
senior tag

hello
itt a befizetés, az az volt amikor megkaptad az 50$-t. ahhoz kell még befizetned, hogyha bankszámlára/kártyára/paypal accountra akarod utaltatni. de kikérheted csekken is, itt azonban elég rendesen megvágnak(talán 10$, ha jól emlékszem). ja és itt nincs feltétele.
valóban, itt a pokerstrategy a jófej, bár neki ez bőven megtérül.
ennyire egyszerű

(#27) Szabtom válasza SLYM (#24) üzenetére


Szabtom
senior tag

Nem szoktam kioktatni senkit, de kettő ( 2 ) hozzászólással előbbre olvasni nagyon nehéz? :U

(#30) szmiska


szmiska
újonc

:B :U :O :P :P

(#31) FireLord


FireLord
aktív tag

nemcsak hogy ingyenreklám de még pénzt is legombol azok után akik a fenti linken keresztül regisztrálnak :((( :((( :(((

(#32) SLYM válasza Szabtom (#27) üzenetére


SLYM
veterán

tudod egyátalán mit írtam a postba? nézd már meg az hsz-t amire válaszoltam. ájj istenem imádom ha valaki beleokoskodik valamibe :( lécci fejtsd ki bővebben mire reagáltál, meg mit kéne nekem elolvasni 2 postal feljebb

(#33) lamadou válasza FireLord (#31) üzenetére


lamadou
senior tag

bizony-bizony, milyen ördögi dolog, ha azok után, hogy ajánlok egy oldalt, még az ajánló mezőbe is beírom magam. pfuj, most szégyenlem magam. kövezzetek, kérlek, kövezzetek!

nem tudom mitől jobb úgy regisztálni, hogy azzal nem segítesz másnak, ha akár segíthetnél is, és ez nem kerül neked semmibe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.