Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Veatta


Veatta
aktív tag

Jó írás.

Képet!

Üdv:
Veatta

(#2) lacam válasza Veatta (#1) üzenetére


lacam
aktív tag

Köszi szépen, ez volt az első blog-bejegyzésem. Próbáltam nem elbalf@xoskodni! :)

Képek pótolva! ;)

(#3) Kantorpe


Kantorpe
tag


Hasonlokeppen erzi magat ez ember bekesben, ha nem szarabbul.

Dehat ugye, akinek nemtetszik ellehet menni :))

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#4) lacam válasza Kantorpe (#3) üzenetére


lacam
aktív tag

Ez Magyarország, de én (mi) talán kicsit ..esetleg ...örülhetünk, mert talán megindult valami. Bár, ha jólsejtem, ez tart, kb a következő választásokig. (újváros szoci. vezetésű) :U

Na igen, én is kacérkodom a gondolattal, nyugatra kéne menni szerencsét próbálni, de ideköt minden, család, ismerősök, stb...egyszer talán! :)

(#5) bambano válasza lacam (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Pedig sikerült, mert a logout teljesen politikamentes.
Szerintem töröld ki a teljes cikket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) lacam válasza bambano (#5) üzenetére


lacam
aktív tag

Csak a reményeimet merészeltem kifejezni az ''írkálmányomban''. Esetleg az utolsó bekezdésben lehetne találni problémás gondolatokat...ott sem foglaltam állást senki mellett valamint nem anyáztam senkit, csupán csak a kíváncsiságomnak adtam hangot...tudni szeretném (persze költői a kérdés! :D ) lesz-e folytatása a régiónk fejlődésének, ez olyan nagy probléma? :U

Ha igen, moderátorok kérem jelezzék felém, mielőtt a BAN gomb felé vezetik az egerüket.

Köszönöm Szépen! :B

(#7) lacam


lacam
aktív tag

...nameg pontosan miből is gondoltad, hogy ez az írás kirívó és szabályokba ütköző? Első írásom, lehet hogy nem látom át a szabályok kuszaságát. :U
Most elemezzem ki a gondolatmeneteimet?


Szummázva:

Az írásom arra kíván rámutatni, hogy építhetnek itt mindent, de perpill nem segít, hisz nem készült el a lényeg, (É-D, K-Ny-i pálya) addíg távlatokban gondolkozva, kb semmit sem ért ez a híd (csak a helyieket segíti, de őket nagyon...ámbár különösebb fejlődés nemigen várható addíg, míg nincs meg a tranzitforgalom)

Nade mi lesz 10 év múlva...

Lehet hogy elhangzott egy kósza félmondat amibe talán bele lehetne kötni moderátorügyileg, de konkrétumok nélkül írtam....
...de a blog lényege, hogy a híd már áll, ez jó kezdet és várom a folytatást. (lehetőleg egy emberöltőn belül :D )

[Szerkesztve]

(#8) finest válasza lacam (#7) üzenetére


finest
őstag

Jó írás! Nincs semmi gond, bambano bamba, no. :R

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#9) #64791808 válasza finest (#8) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ez merész megállapítás volt :D

Ettől függetlenül nem látok benne politikai dolgot. Az, hogy a hídépítés összefügg a politikával... hát istenem. Ha ez is baj, akkor a logouton jóformán csak az időjárásról lehet írni.

(#10) lacam


lacam
aktív tag

Köszönöm szépen!

Nah azért én sem írnék semmilyen jelzőt Bambano megjegyzésére, neki volt egy véleménye, leírta....ezért van a fórum.
Az írás egy helyen át lett szerkesztve, így talán Ő sem talál benne kivetni valót. :) :DD

(#12) pilóta válasza lacam (#7) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát igen, micsoda rossz dolog, hogy van híd, de nincs út. Viszont ha lenne út, de nincs híd, akkor meg az lenne a baj, hogy ott a drága út, de nem lehet átmenni a Dunán. Majd lesz út is, amint lezsírozták, hogy ki mennyit kap zsebre. Ha a szocik lesznek még hatalmon, akkor szoci zsebbe, ha fideszesek, akkor fideszes zsebbe. Egy cég... :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) lacam


lacam
aktív tag

Kalandor: Úgyám, új lehetőségek, lehetőségek a fejlődésre de az is igaz, hogy nem máról holnapra lesz változás...ezt írtam is, tíz évekről beszéltem, annyi azért remélem elég lesz, hogy megérezzük a fejlődést! :)

Pilóta: Na ebbe nem akarok belemenni...még a végén tényleg kitiltanak! :) Engem nem(annyira) zavar, ha egyesek pénzzel tömik a zsebeiket (csak ne sokat, mert az már gusztustalan), mindenki úgy próbál megélni, ahogy tud, csak maradjon nekünk is, épüljenek meg azok, amiket megígértek. (jöjjön az ígéret bármelyik oldalról)

(#14) menpee


menpee
aktív tag

A Dunára csak egy híd kéne...hosszában :D

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.