Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Van a családban egy ilyen. Alig több, mint egy hónapos. Most azt játsza, hogy fogja magát és kikapcsolgat. Hozzá se nyúlsz és egyszercsak azt veszed észre, hogy ki van kapcsolva. Ugye ezt amúgy elég nehéz észrevenni, mert ha picit nem nyúlsz hozzá rögtön olyan állapotot vesz fel mintha ki lenne kapcsolva.
Ha pedig ez nem lenne elég akkor olyat is csinál, hogy a slide becsukására kikapcsol véletlenszerüen. Ez sem vicces.

Szóval a kedves rokon bevitte a Pannonhoz - ott lett véve - sikerült reprodukálni a hibákat, de végül nem maradt ott a telefon mert náluk 2-3 hét lenne a folyamat, így azt javasolták, hogy vigyük a szakszervízbe ott kb. 2-3 nap. Nem mind1.

Ekkor került hozzám a telefon, hogy szedjem le róla azt a párszáz telefonszámot amit most máshol nincs meg. Így kerültem közelebbi kapcsolatba ezzel a PC Sync nevü csodával. Igaz elsőre nekem sem ment, de aztán sikerült levarázsolni róla a telefonszámokat. Azt dolog titka, hogy be kell kapcsolni a modemet a telefonba, csak után hajlandó a szoftver leolvasni a telefonról a számokat, egyébként hibaüzenetet kapunk.
Viszont ha be van kapcsolva akkor simán lehet telefonszámokat kiolvasni, beolvasni, importálni, exportálni csv-be. Ha már itt tartunk erre pl. a Nokia programjai képtelenek...
(remélem ezzel tudtam segíteni)

Szóval miután kiolvastam belőle a telefonszámokat, ma elvágtattam a telefonnal a Pannon által javasolt és a lg.hu oldalon is megtalált szakszervízbe a XIV. kerületbe a Szugló utcába. Itt viszont kiderült, hogy a szervíz Budaörsre költözött.
2007 Magyarország. Gratulálok. Itt tartunk.

Feel Good Inc.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.