Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polly89


Polly89
csendes tag

Nos talán csak agyára ment a munkanap, vagy nemtudom..mindenesetre gyakran elgondolkozok, vajon a pénztári,pultos és egyéb munkákat miért nem kötik magasabb elvárásokhoz.Végtére ők is emberekkel foglalkoznak, engem speciel nagyon zavar, ha vásárlás után mosolyogva megyek fizetni, és a pénztáros flegmán végigmér, és még a köszönésemet sem képes viszonozni.

(#2) dabadab válasza Polly89 (#1) üzenetére


dabadab
titán

''vajon a pénztári,pultos és egyéb munkákat miért nem kötik magasabb elvárásokhoz''

Mert a magasabb elvarasokert cserebe tobbet is kellene adni, arra meg nem mindig van penz.

Egyebkent pont osztrakoknal feltuno (legalabbis hozzank kepest), hogy a legtobb elado, penztaros, pincer, miegyeb joval kedvesebb, mint mifelenk.


DRM is theft

(#3) God Vazzeg válasza dabadab (#2) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csatlakozom, nekem is ez az észrevételem :R Még egy nyamvadt Aldiban is normálisabb a pénztáros, mint itthon :(

(#4) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Pont ezért akadtam ki én is, mert már nem egyszer voltam Ausztiába, és eddig csak csupa jó tapasztalatom volt :S

(#5) bambano válasza dabadab (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

csak a biztosítékot kellene 10 amperesről lomha kioldású 25 amperesre cserélni :))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) FPéter


FPéter
aktív tag

A budapesti vidámparkban a go-kartnál a ''pénztáros'' srác (19-20 év körüli) nem szól egy szót sem. Se köszönés, se semmi. Már épp arra gondoltam, hogy néma szegény, amikor a bódéból elő nem került a csaja, akivel ''lávollak'' felkiáltással smárolni kezdett.

Hát nem tudom. :O

(#7) VaniliásRönk válasza dabadab (#2) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Akkor te még nem repültél Austrian Airlines-szal, azok a némberek (a stewardessekre gondolok :)) ) akár a ''nyóckerből'' is jöhettek volna olyan taplók voltak. :D

[Szerkesztve]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#8) (Kolombusz) válasza God Vazzeg (#3) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És normális sebességgel dolgozik, halad a sor, nem tetű lassan.

(#9) God Vazzeg válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Látom tapasztalt vagy :D :R

(#10) erdoke válasza VaniliásRönk (#7) üzenetére


erdoke
titán

Bizonyára ott is vannak mindenfélék, de nem lehet elvárás a taplóság abban a munkakörben. :)
Én repültem velük tengerentúlra is, nem vettem észre, hogy kevésbé lettek volna kedvesek, mint más náció repülős leányai.

A legjobb aláírás a héten

(#11) tiv83us válasza dabadab (#2) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak annyi lenne a magasabb elvaras, hogy ne legyen paraszt es tudjun koszonni es normalisan elvegezni a munkajat. Ez meg szerintem nem magas elvaras, hanem ez az alap.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#8) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tetü lassan haladó sor...

Engem pl. nagyon zavar, h. még szinte el sem pakoltam a dolgaimat, már a következő vásárló termékeit szkenneli, mert romlik a vásárló/perc...

Dolgoztam pénztárosként is, nagyon sok esetben nem a kasszában ülőn múlik, h. a sor áll. Hiányzik a kód, rossz a kód, nincs megfelelően feltüntetve, h. az adott termék (jellemzően pékárú), mi is valójában, stb...

Egyébként a nem odaillő, flegma ábrázat sajnos, sok esetben igaz... Sok kolléga/kollegina van (volt korábbi helyeimen), akik csak a változtatástól való félelem miatt nem keresnek (kerestek) új/más m.helyet.

Samsung Galaxy A54

(#13) (Kolombusz) válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem csak azért, mert nem vagy hozzászokva. :)
Az ott élőknek ez láthatóan nem okoz problémát, el tudják pakolni a vásárolt dolgokat időben.

Inkább kelljen picit sietnem elpakoláskor, minthogy 15-20 perceket álljak sorban egy szombati napon.

Nyilván lehet rosszul felrakott vonalkód is egy-egy belassulás oka, de mikor minden terméket csigalassan, másfelé(!) nézelődve húznak le, az marhára idegesítő tud lenni.

(#14) burgatshow válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


burgatshow
veterán

Meg mikor nekiállnak traccsolni a szomszéd kasszással vagy egy ismerős vásárlóval. Na én attól kapok agyvérzést...

(#15) Polly89 válasza burgatshow (#14) üzenetére


Polly89
csendes tag

Én attól kapok hülyét, mikor az adott helyen dolgozó beáll elém a sorba, hogy este hazavihesse a cuccokat..Már megbocsásson, nem tud várni zárásig, hogy akkor húzzák le neki???Első a vásárló mi?Inkább végezné rendesen a munkáját.Nem mintha sok elvárásom lenne, általában nem kérdezősködök, inkább bóklászok míg megtalálom a dolgokat. :DDD

[Szerkesztve]

(#16) Cartman002


Cartman002
aktív tag

Régebben a ''tacskóban'' ha zárás előtt jöttél ki a pénztárnál a pénztáros mindig dobálta a cuccokat, mondván hogy lekési a buszát. Nem tudom, hogy most hogy van, már kb 4 éve nem voltam ott. (bár ha jól tudom már 0-24-órás bolt lett, szóval nincs zárás ;] )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.