Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erdey_a


erdey_a
őstag

Na de kit vittél???

Vérboci

(#2) napos2600


napos2600
tag

komoly látvány lehetett ez az egész! szóval kit vittél? szobrocskát szálítottál-e haza?:)

(#3) Gero válasza erdey_a (#1) üzenetére


Gero
tag

fogalmam nincs, nem ismerem meg a szineszeket. :)
multkor a SAG awardra vittem valakit, es kivancsisagbol megneztem az imdb-n masnap, hogy ki is volt, a diehard 4 ben is jatszik :))

cramstuff.com

(#4) Gero válasza napos2600 (#2) üzenetére


Gero
tag

semmi szobor, ledobtam oket valami buliban, aztan hazajottem :)

cramstuff.com

(#5) Sada88 válasza Gero (#4) üzenetére


Sada88
aktív tag

huh hallod jó melód lehet:) azért én meglestem volna mindet kit viszek:) :C

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Tényleg érdekesebb igy,mint a bulvár szemszögéből megtudni a dolgokat.Amugy meg az oscar díj nagyon rég óta csak a pénzről szól.Haramdarangú filmek visznek haza 5-6 vagy esetleg több díjjat is

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Male válasza Gero (#3) üzenetére


Male
nagyúr

''Parkoloba behalytas elott ujabb regisztracio, telefonszam, cegnev, neved, utasod neve.''
Akkor mégiscsak tudod, nem? :U

(#8) Akheron válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Akheron
senior tag

Épp ezért az igazi filmértők nem is tartják eseményként számon az Oscart. :) Inkább a fókuszhoz, frei tamáshoz meg amerikai pite 34-hez szokottak szokták végigizgulni a tévé előtt, imho.

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#9) Intelligencs válasza Akheron (#8) üzenetére

Lyaly, most miért mondod? Frei ''és ez mennyibe került'' Tamás annyira professzionális! :DDD Műsoraiból megtudhatjuk, hogy mindent a magyarok csináltak, aki pedig véletlenül nem magyar, annak a dédapja volt az.

A cikk írójához: hogyan lettél Te limuzinsofőr az Államokban?

The Amiga, Born a Champion

(#10) tiv83us válasza Intelligencs (#9) üzenetére


tiv83us
veterán

Barki lehet limuzinsofor, akinek van US jogsija es SSRN-je. Nem a legcsodasabb melo, de jobb mint a mosogatas :) /Bar a nyugati oldalon valoszinu nem ilyen tragyaul fizet mint itt es nem is ilyen sok kis pocsjancsit kell fuvarozgatni, mint 16 eves friss hazasok...stb/

En jobban szeretem a kotetlen fuvarozgatasokat, kevesebb a nyomas. Orlando Bloom /azota ex/ baratnojet vittem anno a patikaba, tavaly nyaron Bill Murray ult mellettem az anyos ulesen meg kiertunk a repterig, kibeszeltuk a gasztronomiai tudomanyokat :)

Egybkent tetszetos a cikk, csak ha mar cimlapra irsz, ekezetet hasznalj, ugy jobban befogadhato :) /Vagy kerd meg telapu baratunkat, hogy pocsoljon vele kicsit es korrigalja/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11) Racecam válasza tiv83us (#10) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nana, nem vagyok én konnektor, vagymi... kollektor...., korrektor...na ez a jó! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#12) sanyixXx válasza Racecam (#11) üzenetére


sanyixXx
senior tag

az egy dolog, hogy nem vagy(tok) korrektorok, de a behalytás és kihalytás szavakat kijavíthatnátok :U

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#13) REDeath


REDeath
őstag

Jó kis cikk :) tivus te is kint vagy? mi az SSRN?
ja és limuzint mennyivel nehezebb vezetni? nagyon oda kell figyelni? nem mintha lenne jogsim 17 éves kisgyerekként mert nem is lenne mit vezetnem vele :)

Male #7 Jogos :D
amúgy sejtem: magát vitte, ő a szállító:)


mod: én beletenném az ékezeteket, csak nem férek hozzá :U



[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#14) tiv83us válasza REDeath (#13) üzenetére


tiv83us
veterán

Social Securtiy Number, mint nalatok az ado szam vagy a taj-kartya. Amivel munkat lehet vallalni. A jogsi meg szerintem magatol ertetodik mihez kell :)
Nem annyira nehez vezetni ezeket, attol fugg honnan hova kell menned es hogy milyen hosszu a limod. A kanyarokat kell megtanulni normalisan bevenni, hogy ne tarolj le semmit a jardan, kb ennyi.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#15) Gambit válasza Gero (#4) üzenetére


Gambit
őstag

Amúgy színész volt az emberünk? És egyedül ment?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#16) Gero válasza Sada88 (#5) üzenetére


Gero
tag

csak akkor jo a melo, ha jo borravalot adnak, amugy robot az egesz :)

cramstuff.com

(#17) Gambit válasza Gero (#16) üzenetére


Gambit
őstag

Na, de tényleg, egyedül ment az átadóra? És fogalmad sincs, hogy színész volt-e, vagy segédrendező?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#18) Gero válasza sanyixXx (#12) üzenetére


Gero
tag

Javitva

Male: a nevet tenyleg tudom, de nekem nem mond semmit :DDD

REDeath: a 10 szemelyeset szerintem egy atok vezetni, legalabb is itt vannak olyan varosreszek, ahol a hegyek miatt nagyon szukek az utcak. Utast meg nem vittem a 10-essel, csak gyakoroltam, ha valami lenne a masik soforrel.

a 6 szemelyes a mar eleg kiraly. meg mindig eleg hosszu, hogy mindenki megnezzen, de meg kozlekedni is lehet vele. falat felhuzzak, elvannak hatul, en meg lassan cirkalok Los Angelesben :D

amugy a legtobb fuvart hosszabbitott szedannal nyomom, a limokat csak partykra meg hetvegei bekarmolasokra berlik ki. Egy elonyuk van a limoknak, hogy jobb borravalot adnak, az utasok.

Gambit: ketten voltak, de nem tudom mi volt, sokszor szoktam producereket, rendezoket vinni.

Osszessegeben tiv83us-nak igaza van abban, hogy nem egy alommelo, de amig nem kapok jobbat, addig sok mindennel ezerszer jobb :)



cramstuff.com

(#19) Gero válasza Gambit (#17) üzenetére


Gero
tag

na megneztem, valami angol TV-s a pali

cramstuff.com

(#20) Gambit válasza Gero (#19) üzenetére


Gambit
őstag

Na, akkor nem csoda, hogy nem kapott semmit. :) És persze köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#21) Gero válasza Intelligencs (#9) üzenetére


Gero
tag

mivel egyelore nem kaptam szakmamban melot, a szamlakat meg fizetni kell, hat igy :D

cramstuff.com

(#22) Male válasza Gero (#18) üzenetére


Male
nagyúr

:)

Modnjuk nem is az a lényege (szerencsére) az írásodnak, hogy kit vittél.

(#23) ALI_G


ALI_G
veterán

nagy király :) És nem is érdekelt, kit viszel?

Mi volt a menü? :DDD :Y

(#24) Gero válasza ALI_G (#23) üzenetére


Gero
tag

nem foglalkozom vele kit viszek

valami olasz csirkes, paradicsomos teszta, salata, sajtos kenyer, es suti, udito, kave

cramstuff.com

(#25) Sada88 válasza Gero (#16) üzenetére


Sada88
aktív tag

Azért mégis jobb mint valami monoton meló bár mondjuk gondolom azt a várost is meglehet unni egy idő után a sok cirkálásba:)

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#26) Gero válasza Sada88 (#25) üzenetére


Gero
tag

azert meg mindig el tudnek kepzelni egy legkondis irodat, heti ot nap naponta 8-9 ora munkaval jobb fizetesert :))

cramstuff.com

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Csak halkan jegyzem meg, ha már valaki kiemeltté tette ( :F) , akkor legalább a helyesírást kellene javítani,pl. oszkar atadas.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) Shodan válasza Gero (#26) üzenetére


Shodan
addikt

kocsiban nincs légkondi?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#29) Gero válasza Shodan (#28) üzenetére


Gero
tag

mikor orankent ki kell szalnod a negyven fokba, akkor hiaba van benne :)

cramstuff.com

(#30) napos2600 válasza Gero (#29) üzenetére


napos2600
tag

a fene a 40 fokodat! ;)
itthon meg hó, már megint nuku fizetés és ilyen apróságok. de engem csak a kibaszott szél idegesít, de az nagyon! :D
szal csak szólj és javítom az ékezeteket és a többi hubát az írásodban!

(#31) Calibos válasza tiv83us (#10) üzenetére


Calibos
addikt

Nem vagyok meleg :D és nagy ívben tojok Hoollywood-ra de Uncle Bill egyik kedvenc színészem.

(#32) Gero válasza napos2600 (#30) üzenetére


Gero
tag

ennyi idod van? :) ha akarod javithatod, szerintem...

szel az most itt is van, meg eso, orulj neki, hogy otthon vagy, itt sokkal tobbet lonek :DDD

cramstuff.com

(#33) napos2600 válasza Gero (#32) üzenetére


napos2600
tag

na az igaz, itt csak a rendőrpalotára lőnek. idő az nincs, de az engedélyed megvan, ''unalmas'' perceimben átnézem;) meg majd az odalad is, de ez már nagyon OFF
[updt] átírtam, nyehh;)

(#34) Gero válasza napos2600 (#33) üzenetére


Gero
tag

koszi! :C

cramstuff.com

(#35) Johnny Cage válasza Jégkokó (#6) üzenetére


Johnny Cage
addikt

Maga a ceremónia a szokásos rongyrázás. Fényűző és évről évre unalmasabb. A díj pedig már presztizsértékkel is alig bír: idén Scorsese is csak kötelezőből kapta meg az Oscar-t, pont egy gyengus remake-ért, aminek eredetije ráadásul mindössze 5 évvel ezelőtt készült. Az öreg Oscar szobrának régesrég nem az számít, ha valaki jó.

(#36) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Filmművészeti szempontból számított volna bármit is, ha eldózerolsz pár kamerának pózoló sztárt?
Mondjuk te mindjárt sztár lettél volna a youtube-on :DD

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) Gero válasza bambano (#36) üzenetére


Gero
tag

vagy a helyi kekfenyben :)

cramstuff.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.