Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No aggyonIsten.

Erőst reménylem, hogy mán mindenki el tuggya óvasni mesémet.

Isten tarcson meg mindenkit jó egésségbe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) 7 válasza Vakegérke (#1) üzenetére


7
addikt

Latom, kaptunk legyet is! :D

Kerunk meg torteneteket, ne hagyd alunni a paractot ;p

(#3) Vakegérke válasza 7 (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, a légy állandó szereplővé vált, és ebben aktív szereped van. :K

Ne aggódj, ül pöttyös sámliján, és mesél az öreg. Kéthetenként jön az új rész. Közben más jellegű írásokat szándékozom megjelentetni, ahogy most is teszem.
Ha kedd, akkor Vakegérke.
;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) 7


7
addikt

Úgy látom, sikerült pont a legrosszabb időben publikálnod az írást. A megújulás miatt sokan észre se vették :(

(#5) Vakegérke válasza 7 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Való igaz. Viszont aki belép a főoldalra, megtalálja írásom. A kedvencekbe mentett linkeknek pápá. Majd túl leszünk a kezdeti nehézségeken.
Aki szereti az öreg meséit, vagy más írásaimat, úgyis megkeresi őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Szaszati válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Szaszati
tag

No adjon Isten esmen jónapot!

Csak semmi aggodalom az urak részéről, habár nem tűnt fel a történet, azért keresve talál az ember ;) . Már kissé meg is ijedtem, hogy hova lett az öreg, de látom, hogy legyestől, szamarastól, Máristól megvannak jó egészségben.

A Keddet meg ezután pirossal írom.

Adjon Isten további jó egészséget, szép napot és még sok történetet.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#7) Vakegérke válasza Szaszati (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, aggyonIsten jónapot néked is.

A légy csókoltat, mivel Te is megemlítetted, mint jóbarátnak kívánatos... Izé, mit is? Személynek nevezhető egy légy? Legyen inkább szereplő.

Itt muszáj megemlítenem Viszlát barátunkat is, hiszen ő is örömét lelte egy röpke percre abban, hogy mellék szereplőként bemutattam a legyet.

Hárman voltatok, és ez már elég fajsúlyos indok ahhoz, hogy a légy aktív részt kapjon meséimben.
Így van ez jól. Élő embereknek mesélek, és örülök, hogy jelzitek tetszéseteket, netán kritizáltok. Minden megjegyzést, kívánságot figyelembe veszek, ennek most a légy örül leginkább.
A "paract" mesélni fog, ezt megígérhetem. Egy kis ízelítő abból, hogy kik kapnak önálló történetet: a tisztölendő plebános, a bakter, a tűzojtó, a ménösgazda.
De itt van még a rendőr is, aki sajátos módon intézi a falu megélhetését. Mert igazából ő az, akinek köszönhetően a bótos Piri nem győzi számolgatni a falu vagyonát. Jobban nem fejtem ki, az egy külön mese lesz.
Történéseknek is lenniük kell, és ha Isten megtart jó egészségben, hát lesznek is.

A falu él, és élni is fog.
Itt el kell gondolkodnom kicsit. Ahogy már mondtam, az öreg azért kapott életet, hogy elmondja kissé faragatlan, de nem barátságtalan modorában mindazt, amit nekem nem volt szabad. Okafogyottá vált élete, de akkora sikert aratott, hogy nem voltam képes megölni. Mára a fejemre nőtt, már ő parancsolgat. Én pedig szolgai módon körmölgetem mindazt, amit elmesél. Végül a falut az öreg köré meséltem összes lakójával.
Nos, ha nincs pár renitens, akikkel nem lehetett szót érteni, akkor nincs paraszt, nincs falu. Ennek értelmében muszáj vagyok megköszönni némelyeknek a kötözködést, trágárságot, rosszindulatot. Ha ők nincsenek, akkor ma nem köszöngethetném az elismerést, bár nem ez a fontos számomra. Máshogy fogalmazok. Ha ők nincsenek, ma nem tudok kellemes perceket szerezni nektek, mindazoknak, akik értékelik a humor ezen formáját, és kíváncsiak egy nem létező falu piszlicsáré történéseire.

Isten tartson meg mindenkit jó egészségben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Szaszati válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Szaszati
tag

Na ugye, néha a rossz dolgokból lesznek igazán szép mesék, csak jól kell tálalni :) . Várom a következő Keddet (ezután már csakis nagybetűvel :D ), habár most egy darabig lehet ha nem leszek netközelben, de azért hajrá báttyja!

U.I. Én is csókoltatom a legyet :DD

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.