Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szaszati


Szaszati
tag

Ez továbbra is szenzációs! Kérlek, abba ne hagyd, ez közkincs. És annak ellenére, hogy ez most tényleg nem egy vidám mese volt, azért meg lehet találni benne a nevettetőt.

Csak így tovább. Isten áldja magát es.

MobileArsenal - World domination temporarily suspended...

(#2) Vakegérke válasza Szaszati (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm elismerő szavaid.

Ahhoz képest, hogy ''szenzációs'', mindössze 106-an olvasták egy nap alatt. Egyedül Te reagáltál. Sebaj, folytatom. A következő már vidámabb rész lesz.
Bár sorozatról van szó, néha beiktatok más írást is. Szóval ha épp nem az öreg mesél, hanem én koptatom a szám, az nem jelenti azt, hogy vége a sorozatnak. Szólok, vagyis jelezni fogom, ha befejeztem. Heti (5 naponként) egy írás mehet a közösbe. Még van 3 rész, a következő megjelenése keddre várható.
Egyébként már itt van a fejemben néhány rész váza. Sutymorog az öreg, csak éppen akkor, amikor nincs módom feljegyezni. Szerintem karácsonyig elleszünk, beleértve azon írásokat is, amelyek nem a sorozat tagjai.

Isten tartson meg jó egészségben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Sidaries válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Sidaries
őstag

Nópara. Én is olvastam és nekem is tetszett. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) Csimasz22 válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Nagyon tetszett! :)) Ehhez az ''ízvarázshoz'' tehetség kell, és neked zsákszámra van belőle! Gratulálok! :R

(#5) Vakegérke válasza Csimasz22 (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sidaries: köszönöm, no para!

És most, kedves Csimasz22, hadd köszönjem meg kitüntető figyelmed. Úgy tűnik, törzsolvasóim közé tartozol. TompapaTM bizonyára nem féltékeny. :)

És egyáltalán, mindenkinek köszönöm a figyelmet.

Isten tartson meg mindenkit jó egészségben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Csimasz22 válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Mindent elolvasok, amit írsz! ;) :D Te vagy az egyik nagy kedvencem a szerzők közül - ha tetszik Tompapának, ha nem!..

(#7) moonlight115


moonlight115
tag

Hogy mik történnek abban a faluban.....!
Tetszett, grat :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#8) Vakegérke válasza moonlight115 (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

Na, szóval nem mondtál le arról, hogy megismerd a falumat?
Ez a legszomorúbb történet, de hiszem, hogy olyan tanulsága van, amely miatt megérte megírni.

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.