Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vráom a folytatást. Kár, hogy szomorú lesz a vége. :(

***

(#2) Phantom Lord válasza ollie (#1) üzenetére


Phantom Lord
aktív tag

Miért hagyja valaki, hogy ilyen simán kirakják az utcára?

(#3) csapos2 válasza Phantom Lord (#2) üzenetére


csapos2
addikt

''- Ne makogjál már itt nekem. Elegem van már a tesze-toszaságodból. Sosem tudsz a sarkadra állni. Csak mész a többiek után mint a birka.''

Talán ez a kirohanás nem alaptalan.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#4) Tzombi válasza ollie (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Igazad van, nem happy end a vége. Sajnos. a folytatást hamarosan, de túlságosan megrázott a dolog.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#5) Tzombi válasza Phantom Lord (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem egyszerű a történet, de ennyire előre menni, részletezni túlságosan elnyújtotta volna a történetet. Egyszerűen csak érzékeltetni akartam, hogy a történet hősének az első „trauma”, mint derültégből a villámcsapás érte.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#6) Tzombi válasza csapos2 (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Hosszú előzmény van a dolognak, de valahol csak el kell kezdeni.
Általában az emberek nem látják azt, amit a kívülállók már régen.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) TompapaTM válasza Tzombi (#6) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Gáz. A lakásból akkor sem kellett volna kiköltöznie. Inkább rossz hangultban otthon, mint az utcán.

(#8) FPéter


FPéter
aktív tag

Nagyon szerethette azt a nőt, ha így hagyta, hogy kitegye a saját lakásából.

(#9) ollie válasza FPéter (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, ráadásul az a típus lehetett, akinek már ezek után minden mindegy volt...

***

(#10) Kantorpe


Kantorpe
tag


Punyi.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem is tudom...

Márta begőzölt a sörszagtól. Már az sem érdekelte, hogy csak egy korsó/üveg volt, és hogy Sanyi fizette. Kitette Gyula szűrét.

Bizonyára rendszeres volt a sörszag.
''- Már megint a kocsmában költöd a pénzed! Az a kurva kocsma az ne lenne!''
Valljuk be, egy nő sem örül, ha kocsmázik a férje.

Gyulának nem volt tekintélye Márta előtt.
''Elegem van már a tesze-toszaságodból. Sosem tudsz a sarkadra állni. Csak mész a többiek után mint a birka.''
Nézhetem ezt úgy is, hogy Gyula erélytelen, időnként határozottabban kellett volna otthon is fellépnie. Nem arra gondolok, hogy üvöltve megfenyegetni Mártát, csak nem kellett volna lenyelni a macerát.

És ugyan milyen jogon/alapon rúgta ki Márta Gyulát? Talán részeges volt? Nem ez derül ki az írásból. Veszekedős volt? Éppenhogy nem, inkább meghunyászkodó. Feltételezhetően a gyerekeket sem verte.

Sajnos Gyula tényleg nem tudott a sarkára állni. Ha megteszi, nincs az Márta, aki a házból kirúghatja. Nem létezik, hogy ne lett volna megoldható az ottlakása.

Kíváncsian várom a folytatást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Bernard


Bernard
csendes tag

nagyon nagyon szomorú:(


[Szerkesztve]

(#13) Tzombi válasza TompapaTM (#7) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Tompapa!
Valóban az, de hát az én Gyulámat nem olyan fából faragták. De amikor már tőlem kért tanácsot, késő volt. De ez majd kiderül a történetből, amit azt hiszem,egy kicsit bő lére eresztettem.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#14) Tzombi válasza ollie (#9) üzenetére


Tzombi
csendes tag

FPéter és Ollie!
a történtek után, sőt a események sorozata után is szerette azt a nőt. De tényleg, és a ''válsághelzetben'' valóban kiderült a ''tesze-toszasága''.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#15) Tzombi válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Vakegérke!
Megpróbálok a folytatásban a kérdéseidre is válaszolni.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#16) Enemy


Enemy
aktív tag

'' néha emberek egy kicsin része többre értékeli a családot és dolgozik mindent elvállal csak azért hogy jobb legyen és gyakran ezt a ''PÁR másik fele '' észre sem veszi, ez valahogy természetes.. '' Sajnos vagy pénzt keresel vagy a család.. és sajnos lazítani tudni kell.. PErsze nem feltétlen a sör .. de nekem is jól esik néha..

„Ragaszkodni a dühödhöz pont olyan, mintha mérget innál, és azt várnád, hogy a másik haljon meg tőle.” (Buddha)

(#17) Budaházy


Budaházy
aktív tag

bocsi de csak feltételezni tudok
ha van tető akkor van padlás is, ha van padlás akkor meg az még mindíg jobb mint a park...
nem?

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#18) Narancs


Narancs
őstag

ne legyetek Gyulák...
Álljatok ki magatokért. Ha egy köcsög szivat a suliban, szivassátok vissza. Ha beszólnak a buszon, ne hagyjátok szó nélkül. Ezek csekélységeknek tűnhetnek fel, és mondhatod, hogy ''úgy sem számít''... De ha egyszer elkezded feladni magad, szép lassan elfogysz majd, és nem leszel semmi. Senki.


Beauty is pain

(#19) iguana


iguana
őstag

ez szomorú. de nagyon.
kiváncsi vagyok a sztorira (ez de csúnya, tudom, elnézést).

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#20) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szvsz a címben az a vessző kicsit felesleges... :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#21) Omega81 válasza bolondember (#20) üzenetére


Omega81
senior tag

Várom a folytatást.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#22) g@bo válasza Vakegérke (#11) üzenetére


g@bo
nagyúr

a 4. résztől pattantam vissza olvasni. kemény sztori, és nem egyedi.

asszem ebben a világban én pl nem gyula eljárását követtem volna, a teszetosza hozzáállást azonnal megtörtem volna márta pofánvágásával.

sajnos közvetlen környezetemben is láttam pár ilyen sztorit, és nyugi, a férj szakszerű kifosztása ilyenkor alap. aki nem kap észbe, se gyerek, se lakás, semmilye nem marad.

(#23) Budaházy válasza g@bo (#22) üzenetére


Budaházy
aktív tag

nemrég olvastam egy statisztikát a hajléktalanokról
a felméeés azt állapította meg hogy 40%-uk a válás miatt került az utcára...

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#24) g@bo válasza Budaházy (#23) üzenetére


g@bo
nagyúr

bezony, és jellemzően férfi.

nem tanulunk. :DDD na, ezért van terjedőben a búzaság.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.