Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CWorm


CWorm
aktív tag

Hasonló dolog mintha lett volna már régebben is, csak ott mintha 30 napig élt volna az e-mail cím. Amúgy egy idő után kiszűrhetik az ilyen címmel regisztráló usereket, szal szerintem ez sem lesz megoldás az örök időkig sajnos...

Félig ember, félig medve, félig disznó

(#2) domedee


domedee
senior tag

Ilyen van magyar is. Cím:[link]

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#3) Digital


Digital
addikt

Nekem erre a célra van egy freemail-es címem,ide jöhet minden lom!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az 5let kiváló, de van egy olyan hátulütője, miszerint ha nem azonnal jön a válasz, hanem valóban az adminoknak is engedélyezniük kell egy fórumos hozzáférést pl., akkor mire megjön a visszaigazoló e-mail a megerősítő kóddal, már nem is létezik a cím...

https://www.coreinfinity.tech

(#5) szjoci válasza sh4d0w (#4) üzenetére


szjoci
őstag

nem beszélve arról hogyha véletlenül rákényszerülsz a jelszóemlékeztetőre, akkor az általában (hogyha nincs választási lehetőség) a regelt emilre nyomja az áldást

(#6) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Majd máskor:

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7) cherockee


cherockee
aktív tag

kellemes 5let, de ha el akar valaki érni az adott site-ról, vicces lehet olvasni a lepattanós mailer daemonos levelet...
használjatok gmailt, én kb napi 50 spamet kapok, fentvagyok vagy kismillió külföldi forumon-siteon, és kb napi 1 percben zavar a dolog, mikor ránézek a spamek listájára, hátha valamit kiszanált a gmail...mellesleg évente 5 ilyen eset van talán...

(#8) tkazmer válasza cherockee (#7) üzenetére


tkazmer
addikt

Én is gmailt-t használók, valóban elég jó, nem kapok egy darab ilyen kértelen levelet sem. Azonban az ötlet tetszik, lehet ellopom;]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.