Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

jó írás...a lényeg azt hiszem átjött :R
Hogyhogy nem szolgálnak ki álló vendégeket ? :F

[Szerkesztve]

(#2) divot válasza Blaise (#1) üzenetére


divot
veterán

Ha látnád élőben, értenéd: iszonyú tömeg van így is a sátrakban.

(#3) Blaise válasza divot (#2) üzenetére


Blaise
veterán

az átlag korsó árak 6-7 euro körül vannak ?

(#4) divot válasza Blaise (#3) üzenetére


divot
veterán

Bevallom őszintén, hogy nem emélkszem tisztán :DDD, ami egyrészt az elfogyasztott mennyiségnek, másrészt meg annak köszönhető, hogy nem a saját kontómra kellett vedelni. :)
De valami olyasmi volt, 5-7 euró között, amit a liter, kizárólag a fesztiválra főzött sörért - mert csak olyat csapolnak - igazán nem sok píz.

(#5) Blaise válasza divot (#4) üzenetére


Blaise
veterán

Egyszer tervezem hogy elmegyek....majd sor kerül rá valamikor. :)
Csak ha az ember nem tud már bemenni a sátrakba akkor megette a fene az egészet :(

(#6) divot válasza Blaise (#5) üzenetére


divot
veterán

Azért annyira nem vészes a helyzet, mert odakint is seregnyi sörcsap vár (sőt, egy helyen valami bögyös bajor szőke unszolására bort is ittam :W ), csak persze odabent az igazi a hangulat.
Első nap nem szabad odamenni, mert akkor egész München kimegy vedelni - a polgármester veri csapra az első hordót. A hét vége felé már lanyhul a lelkesedés.

(#7) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

nagyon tetszik az írás :C
idén tervezem a kiutazást ill. egy ottani korsó megszerzését. :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#8) Jofi81


Jofi81
őstag

Az a rengeteg ember hova tud menni pisilini? Gondolom, ha literszámra isszák a sört, elég gyakran kell nekik...

(#9) sanyixXx válasza Jofi81 (#8) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nekem úgy rémlik, hogy régen ott volt a vizelős vájú a pad alatt. a bajor gatya is olyan, hogy ki tudod lógatni a brét belőle. de javítson ki valaki bajor (és nem az imre :) ), ha tévedek.
hogy manapság hogy megy, azt majd ősszel megmondom :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#10) divot válasza Jofi81 (#8) üzenetére


divot
veterán

Minden sátorban van WC: a hímszekció tök hangulatos, mert bemész az egyik oldalon, aztán végig vájú, mint a faluban, és kimész a másik oldalon. Egyirányú forgalom, német precizitás, semmi tumultus, fennakadás. :)

(#11) ALI_G válasza divot (#10) üzenetére


ALI_G
veterán

wihihihi :D

Idén lehet én is kitudok nézni :) nagyon szeretnénk már a haverokkal és idén 2 haver kimegy erasmus ösztöndíjjal a közelbe egy fél évre, mi meg odatanyázunk egy kocsinnyival :)

Az árban ugye a korsó ára is benne van? Minden csapolásnál új kriglit adnak, vagy vinned kell magaddal/oda kell adni a kicsit sem kis mellű pincér csajocskáknak, akik hoznak neked frisset?

kedvenc beszólásom az üres korsóra: ez elromlott!!! :D

(#12) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Nagyon tetszett, jó lett. :R
Gratula. ;)

"Csak úgy mondom"

(#13) divot válasza ALI_G (#11) üzenetére


divot
veterán

A menetrend a következő: Kérsz egy kriglit, kihozza a hölgy, ott helyben kifizeted neki. Aztán ha kiürült a literes korsó, akkor már jön is a hölgy, és kérdezi, hogy hozhatja-e a következőt, mert ha nem, akkor kitessékelnek a sátorból. Szigorúság van, ezért figyelni kell, hogy az első fenékig ürített krigli után tartalékoljon az ember.

(#14) ch4os.prof


ch4os.prof
csendes tag

Aki tervezi a kiutat és mondjuk nem autóval annak javaslom megtekintésre [link]

29euro bécs münchen 4 ora alatt kinn vagy.. sztem nagy üzlet csak persze el kell jutni Bécsbe, de mondjuk aki határ mellet lakik annak ez sem gond.


kieg: van budapest bécs akcio is 19euroért aszem meg lehet nézelödni bal oldalon a többi ország között is...

[Szerkesztve]

(#15) ch4os.prof válasza ch4os.prof (#14) üzenetére


ch4os.prof
csendes tag

Kis kiegészítés:) én is csak ma bukkantam rá sajna, mint kiderült vonatonként 12 ilyen jegyet adnak el szóval annyira mégse nagyszerü.. időbe kell kapcsolni th...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.