Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #53246592


#53246592
törölt tag

Nekem egy jo öreg, 95-ös, valtozat van. Meg vagyok vele elegedve, valoszinuleg kesöbb is maradok a japan autoknal, ha nem is a Nissannal.
Kar hogy a Nissan allitolag ki akarja vonni a Renault modelljeivel versenyzö tipusokat.
Itt a Nissan nem nagyon szamit egyedinek, rengeteg van az utakon, az uj auto eladasi listan is harmadik a Toyota meg a VW mögött.

(#2) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Tetszett, de azért a belső egy kicsit szerintem többől áll, mint a középkonzol. Nálunk is volt Primera (míg rommá nem törtem) és meg voltunk elégedve vele. Mikor pedig autóváltásra került sor elsőként ezt néztük meg. Itt is megvan a japán autó szeretet (2 Nissan, 1 Mitsubishi), eleinte nagyon bejött az akkor még új Primera, de utazási ( nálunk „költözési”) szokásaink miatt nem jöhetett szóba a 4 ajtós (szerintem a legkevésbé sikerült a 3 variációból), úgy döntöttünk, hogy várunk az 5-ösre, ami ugye késett vagy fél évet. De ennyi idő elég is volt, hogy a sok próbálgatástól el is ment a kedvünk tőle. Nem elég nagy belül. Az általad felsorolt autók mind sokkal nagyobb belsőteret kínálnak. Így hát a Nissan elvérzett, és jött a Mazda 6 137HP D, ami mostanra tényleg ott van minden sarkon.

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Négy karosszériaváltozat kapható:
-négyajtós: ez a legkonzervatívabb, egyben szerintem a legszebb
-ötajtós: azoknak ajánlható, akik szeretnének kitűnni a tömegből
-kombi: vagány ez is, de én nem kedvelem a kombi autókat
- mondjuk én ezt háromnak számolom, meg amúgy is csak 3 félét láttam eddig... ;]

Amúgy gracc! Teccett...:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) (Kolombusz) válasza Reinhardt (#2) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hmm, hát nemtom, a Toyota Avensist mi nagyon kicsinek éreztük, szűk belül.
Ez viszont nagy és kényelmes, bár hátul csak 3 közepes méretű ember fér el. :(

Hibákat javitom, keritek még a belsőről képet.

(#5) Reinhardt válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


Reinhardt
őstag

Nálunk általában 5 ember száll be a kocsiba és csak egy van 180 alatt, én pl nem fértem el a Primera-ban magam mögött, igaz ritán ülök így :D

(#6) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

Igen igen, tessék csak chippelni a dci motorokat, majd elkezd kormozni, beszívja az agr/egr szelepen keresztül a kormot és szétmegy a szívósor meg az egész motor.

Az is idióta volt, aki kitalálta az eeprom cserét.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) dzsoni


dzsoni
senior tag

-kombi: vagány ez is, de én nem kedvelem a kombi autókat

Csináljunk klubbot :DDD. Te vagy az első ember aki rajtam kívül kijelentette hogy nem szereti a kombikat ;]

(#8) Reinhardt válasza dzsoni (#7) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez csakis a forma miatt lehet, mert azt be kell látni, hogy sokkal praktikusabb egy kombi. Nekem se tetszenek igazából, de van pár amin már én is elgondolkoznék (ha japán lenne :D)
[kép]


[Szerkesztve]

(#9) dzsoni válasza Reinhardt (#8) üzenetére


dzsoni
senior tag

hmm hmm

nem nem nem nem

nem jönnek be, bármennyire is nézegetem őket :D

Egy limuzinnak nincs párja eleganciában, ha cuccot akarok cipelni veszek egy teherautót :)

(#10) Reinhardt válasza dzsoni (#9) üzenetére


Reinhardt
őstag

Igaz, hogy ritkán vesz az ember TV-t, mosógépet meg ilyeneket, de csak nem vehet hozzá teherautót :D

(#11) dzsoni válasza Reinhardt (#10) üzenetére


dzsoni
senior tag

Akkor ha sok minden kell bérlek, vagy hazatolom kullóval :DDD

(#12) duracell89


duracell89
senior tag

Tetszett a teszt! :) Nekünk 'városbaszaladgálásra/édesanyámnak' van egy új Micra. Háááát... :) Kicsit franciás, de azért aranyos. Legközelebb inkább toyota vagy kisskandináv.

(#13) Sefter válasza bambano (#6) üzenetére


Sefter
veterán

Te sem gondolod komolyan , hogy hozzáértő csippes után kormolni fog...

Kolombusz: egyébként jól néz ki, grat a verdához



[Szerkesztve]

Psn ID: sefter_hun

(#14) Retekegér válasza duracell89 (#12) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nekünk Yarisunk van, a kis motkányképű. :)
Megbízható, szép és keveset eszik :))

<< Heimdal >>

(#15) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Azért az önmagában véve dícséret egy márkának, ha újra ott választasz autót. A szüleim pl a harmadik Renault-jukat használják, és nagyon meg vannak elégedve.
Ezt nem is tudtam, hogy a Renault megvette a Nissant. Azért a Nissant jobb márkának tartom bármelyik francia autómárkánál, pedig nekem idáig volt Renault-om is, most Citroenem van, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem a Nissannal minőségi fejlesztést vett azért a Renault.

A középső konzol nekem nagyon tetszett mikor ezt az autót nézegettem annak idején, és csak az ára miatt nem ez lett véve, amúgy hibátlan választásnak tartom. Milyen egyébként a gyakorlatban? Én elég nehezen parkolok hátrafelé, és az én kocsimból össz-vissz két extra maradt ki, a tempomat és a tolatóradar... Mind a kettőt tudnám értékelni.

(#16) (Kolombusz) válasza lugosi (#15) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hali!

Nem rossz, meg kell szokni a konzolt, de utána már jó, tényleg hasznos.
A tolatókamera is jó, de nagyon ritkán(fél évben egyszer) előfordul, hogy 10 centinek látod, ami 2 centire van és 2-nek ami 10-re.

(#17) t1 válasza (Kolombusz) (#16) üzenetére


t1
addikt

Ültem ilyen verdában mikor volt kiáálítás és nagyon tágas és kurva kényelmes.
Elfogadnám:)

Cikkhez grat :R

(#18) lugosi válasza (Kolombusz) (#16) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor az nem olyan nagy gond. Lévén hogy se 10 se 2 centire nem szeretnék rátolatni semmire.
Navigációs csomag mennyire használható hozzá?

(#19) (Kolombusz) válasza lugosi (#18) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kb. 600k-ba kerül és nem éri meg, mivel a magyar lefedettség körülbelül nulla.

(#20) #53246592


#53246592
törölt tag

Az öreg lenyomott megint 4300 kilometert kulönösebb gond nelkul (kiegett egy fenyszoro izzo... :) ).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.