Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zewa


Zewa
senior tag

Uristen! idáig süllyestünk volna? :Y szomorú. A Mekis srác elég lazán vette a dolgokat, de igaza is van. :U

[Szerkesztve]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#2) Aneeta


Aneeta
csendes tag

Te mit szedtél be?
Guargumit?

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

''Egyszer sem fordult hátra.

A lány később bevallotta, hogy ekkor szeretett bele.''


Nők... Nők... Olyanok mint a vindóz: elvileg mind ugyanolyan, gyakorlatilag nincs 2 ugyanolyan és sose tudod mi lesz a következő lépése/cselekdete/reakciója... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) 3psilon


3psilon
aktív tag

:R ! :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#5) Kantorpe


Kantorpe
tag


Kemeny.

Vagyis qvajo :))

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#6) Kisiparos


Kisiparos
csendes tag

Gratulálok, tetszik, sikerült átadni mindegyik történet mondanivalóját anélkül, hogy hosszas körmondatokba gabalyodtál volna. Várunk még sok ilyet! :R

(#7) Vizibirka


Vizibirka
csendes tag

Szinte beleéltem magam, jó ez az írás nagyon.

''Késő este futott be a metro az állomásra.''
Milyen ismerős a helyezet, mintha magamat látnám, amikor a metró beért a keletibe és van 5 percem, hogy elérjem az utolsó vonatot. (Ami persze szinte mindig a 2. vágányról indul, ha mégsem akkor meg a 13.-ról :P )


''17 éves srác sétál a Moszkván....'' ez azért durva, de minden esetre meglepő hogy ilyenek vannak.

(#8) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Tetszettek az egypercesek. Ilyet sem láttam még itt. Mostanában már többször is leírtam ezt - örülök neki, hogy megtehettem.

(#9) doc


doc
nagyúr

teCCett :)
főleg hogy két hete voltam életemben először a Moszkván, hát mit ne mondjak, egy élmény a látvány :DD

(#10) Lortech


Lortech
addikt

Remek! Köszi.

Thank you to god for making me an atheist

(#11) .tnm


.tnm
addikt

jó, és legalább nincs benne az a rohadt csalamádé :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#12) Stiky


Stiky
senior tag

Tetszett.
És csak annyit fűznék hozzá: Még ilyet!! :C

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#13) Meta


Meta
tag

Jó volt!

(#14) gabó


gabó
tag

Nem is tudom,h mi lesz ha átépítik. Elveszti a hangulatát:( Egy igazi találkozó pont volt,generációk nőtek föl alatta(óra, gomba,stb..)

Nekem8

(#15) Bog válasza gabó (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

10 éve akarják átépíteni... szerintem kell még legalább ennyi idő, mire nekikezdenek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

A MOSZKVA volt fiatal korom állandó találkozóhelye. Mivel arrafelé laktunk, ezért el sem tudtam kerülni, ha mentem valahová. A haverokkal mindig itt találkoztunk, illetve itt mindig átutaztunk Jóval a mobiltelefonok kora előtt (még a vezetékes telefonok kora előtt is. :D ) kifejlesztettünk egy kommunikációs formát, amivel tudtuk egymást értesíteni, hogy éppen hol vagyunk, vagy mikor találkozzunk.
Mindenkinek a zsebében volt egy rövid kis grafit ceruza és radír. A tér déli részén ott, ahol most a 18-as villamos megáll a déli felé (akkor még a 4-es és 6-os villamosok fordultak itt, a hurokvágányon) a pavilonok között a nyolcszögletű tetőt tartó oszlopok alumínium burkolatára írtuk fel egymásnak az üzeneteket.
Időpont, üzenet, aláírás.
A dolog tökéletesen működött, mígnem egyszer figyelmetlen voltam és pont a rendőr orra előtt írtam le, hogy itt jártam, melyik kocsmában vagyok és mikor találkozunk. A művelet a zsaruknak nem tetszett és ezt elég nyomatékosan a tudtomra is adták. A ceruzámat ''elkobozták'' és kilátásba helyezték, hogy most az összes oszlopot le fogják mosatni velem. Ez viszont nekem nem tetszett és ennek emeltebb hangon adtam jelét. Nem akarok most belemenni a részletekbe, de szó szót követett, végül egy csinos kis ékszerrel a csuklóimon, indultunk az őrszobára. Az volt a második alkalom, hogy egy rövidebb ideig a Csaba utcai rendőrkapitányság vendégszeretetét élveztem.
Én ugyan akkor sem, de gondolom az akkori köztisztasági hivatal, illetve az azóta már FKFV munkatársai többször lemosták az oszlopokat, mert néhány napja, amikor legutóbb ott jártam, már nem találtam meg az emlékeim eme darabját.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.