Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Csimaszom! Meg akarod ríkatni a logoutos gyerekeket?

(#2) Csimasz22 válasza TompapaTM (#1) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Drága Tompapa! Vannak az életnek kevésbé vidám oldalai is. Sajnálom, ha elszomorodtál! Nem a ríkatás volt a célom; a sok nevetés után azonban nem árt egy kicsit ellazítani az arcizmokat! Üdítően hatnak a kis érzékeny lelkedre! (Tudod, mennyire ki tudsz nyílni egy kis M. Menson ;] szövegtől is...; én pedig ezzel a kis írással hol vagyok őhozzá!!!?) :P :DD

(#3) yash válasza TompapaTM (#1) üzenetére


yash
senior tag

Nem tirktotta meg, nekem tetszett... különben is, mert nekem sem eccerű az életem... a minap hallottam egy érdekes mondást: ''A szerencsétleneknek szüksége van önmaguknál nagyobb is szerencsétlenekhez ahhoz, hogy jól tudják érezni magukat!''

(#4) Csimasz22 válasza yash (#3) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Bölcs mondás; egyetértek, és köszönöm! ;)

(#5) Csimasz22 válasza yash (#3) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Akkor te azért olvasod Csimi írását, mert ő még nálad is nagyobb szerencsétlennek tűnik?! :Y Pedig nem is az... ;)

(#6) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

#5-öt én írtam - már megint....

(#7) yash válasza Csimasz22 (#5) üzenetére


yash
senior tag

Nem, én azért olvasom, mert szinte te vagy az egyetlen logout-os csaj, akinek mellesleg normális rásai is vannak :)

(#8) ladybug


ladybug
őstag

Szép történet, és nem utolsó sorban az élet adta szép mese.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#9) tildy


tildy
nagyúr

Hány nőnek kell még elviselnie ezt a megalázást, kiszolgáltatottságot, mire végre valaki tesz is valamit????
Még vajon hány nőt fognak molesztálni, szexuálisan zaklatni?
Komolyan mondom nagyon dühös lettem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#10) Csimasz22 válasza tildy (#9) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Igen, én is dühöt éreztem, amikor anya elmesélte, mi történt vele... Azért mondta el, hogy mi (két lánytestvérem és én) már okosabbak, felvilágosultabbak legyünk, mint ő akkoriban -kislányként!-, és hogy velünk soha ne történhessen meg! Nekem kapóra jött, mert egy rokon bepróbálkozott kb. 10 éves koromban. Azonnal tudtam, hogy ilyet tenni undorító, és elitélendő!

(#11) Csimasz22 válasza yash (#7) üzenetére


Csimasz22
csendes tag

Köszönöm szépen a kedvességedet!
Amúgy a kérdést nem én tettem fel, hanem a párom: TompapaTM, aki folyton az én felhasználói oldalamon kotlik és kotyog...

(#12) yash válasza Csimasz22 (#11) üzenetére


yash
senior tag

Hát ez a tompapa... :D :D :D ejnye! :D :D :D

Aműgy rövid magyarázatnak irtam én is egy blogoutos cikket magmarol, olvasd el ha érdekel, bár nem lett egy nagyon érdekes... szerintem.

[Szerkesztve]

(#13) TompapaTM válasza Csimasz22 (#11) üzenetére


TompapaTM
csendes tag

Csimike!
Vettem egy marék M12-es anyát. Otthon a sarokba szórom, oszt térdepelhetsz... ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.