Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Most olvasom csak: ''... Viktor0610 pedig tanulságot tett műszaki érzékéről, amikor sikerült a karácsonyfánk világítását a kábelen keresztülzuhanva leamortizálni.''

Tényleg lezúztam? :B
Bocs... :U Én azt hitem, csak meghúztam kicsit...

Samsung Galaxy A54

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Ez az írás ugye még meg sem jelent :F
Az eredeti írás link a LOGOUT főoldalra tesz.
Újabb moderátori baki? :DDD
A karácsonyfa világítás nem volt elég?! ;]
:)

Ennyi smiley-t...

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Polacheck válasza Thrawn (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Pontosan. Nagyon rájár a rúd kedvenc Viktorunkra. :))
Mindegy, publikussá tettem a cikket.

less qq more pewpew!

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akkufresh, phonespinner... tényleg egyre hülyébbek az emberek. :D

***

(#5) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Egyébként ez az Akkufresh nem egy vadiúj dolog ám, én jó bő két és fél éve találkoztam vele először egy remek(tényleg!) szórólap formájában, és már akkor úgy tűnt hogy egy jól bejáratott dolog. Vagy csak a szóróanyagot is olyan jó marketinges készítette, mint a promóst a szomszéd standon :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6) Polacheck válasza BlacKSouL (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igazából a csomagolás annyira jó volt, hogy szerintem a trágyát is el tudták volna adni díszdobozban. Volt egy csomó hoszteszlány, egy igazi szélszes arc, akinek tényleg olyan dumája volt, hogy bármit megveszel tőle, valamint egy termék, ami pont olyan árkategóriába esik, amennyit még gondolkodás nélkül kiadsz a dolgokért. Árulhattak volna papucsot is, abból is siker lett volna.

Mindenesetre a fiókomban lapul egy tesztcucc már csak arra vár, hogy fényt derítsünk az igazságra. :)

less qq more pewpew!

(#7) Drukpa válasza BlacKSouL (#5) üzenetére


Drukpa
csendes tag

Nagyon köszönöm a dicsérő szavakat a Biokarma cég nevében.
Megújult csomagolással:
[kép]
És megújult weboldallal:
[link]
Ez a termék nemzetközi hivatalos oldala is.

Az AkkuFresh alapanyagával egyébként számos világcég indított R&D programokat, lást a cég weboldalán:
[link]
Remélem minél többen használjátok majd a terméket, melyet itthon is 30 napos pénz-visszafizetési garanciával dobot az importőr a piacra.

Do not follow the ideas of others, but leard to listen to the voice within yourself.

(#8) Drukpa válasza Polacheck (#6) üzenetére


Drukpa
csendes tag

Remélem a termék amit tőlem kaptál (igazi szélszes arc) :R -ez azért hízelgő, köszönöm- már rég egy készülék aksija mellett helyezkedik el.
Ha nem, akkor rendkívül sajnálom.
A Hostesseink mindenkit üdvözölnek, akik ellátogattak a standunkhoz. :)
[kép]

Do not follow the ideas of others, but leard to listen to the voice within yourself.

(#9) Drukpa


Drukpa
csendes tag

Mi ezalatt megismerkedtünk a szomszéd Akkufresh ([link]) technológiával. Ez arról szól, hogy egy kartonpapír, és némi csillámpor egyvelegéből álló matricát helyezünk a mobilunk akkumulátorára, és innentől kezdve 4x-es töltöttséget produkál.
Ez azért egy kicsit kemény... ;)
Én mintha nem ezt mondtam volna nektek az AkkuFresh-ről! :)
Emlékezet frissítés céljából ajánlom:
[link]
[kép]
Azért örülnék végre egy objektívebb termékbemutatásnak is...

Do not follow the ideas of others, but leard to listen to the voice within yourself.

(#10) Bog válasza Drukpa (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Addig jó szerintem, amíg nem írunk ''objektív'' termékbemutatót, mert a ''lehúzás'', ''átverés'' szavak sokat szerepelnének benne...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) nemkufar


nemkufar
tag

Hja, a Sziszkák is milyen jól megéltek, több, mint tíz évig az "Akkufresh" nevű világi ÁTVERÉSBŐL! :D
Most is éppen a Faszbukon magyarázkodik, egy másik átverés projektjét próbálja másokra kivetíteni, átkenni? :D :DD :)) :N ;] :K ;) :U :C :Y :R :W

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#12) nemkufar válasza Polacheck (#6) üzenetére


nemkufar
tag

...és?
Sosem írtad meg, te sem az igazságot a "termékről"!?!
Megvettek téged is, hogy hallgass? :D :DD :P

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.