Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) muveszur


muveszur
addikt

Hello! Jó az írás! a ház különösen jó. 25cm-es venti, ez az álmomból jött:) egy problémám van a házzal. Hiányzik a plexi az oldallapról. Valaki tudna esetleg egy plexis oldallapú ilyesmi házat?

(#2) edgR válasza muveszur (#1) üzenetére


edgR
őstag

hi
ami neked kell, az az irasomban is emlitett aeroengine II [link]
ez elolrol szinte ugyanaz, az oldallap 25cm-es venti+fem helyett plexi+2db ventihely.. :) ez a tipus kaphato muanyag es fem elso takarolemezekkel is, illetve asszem nem jar hozza ford. szam szabalyzo sem.
udv,

[Szerkesztve]

(#3) muveszur válasza edgR (#2) üzenetére


muveszur
addikt

Pont ilyet kerestem! :R a venti szabályozás meg megoldható egy előlapi panellel. Köszi!

(#4) Füleske


Füleske
addikt

...Megmondja most a Piért ! :)

(#5) Stiky


Stiky
senior tag

Várom a következő írásodat a többi perifériáról. A közeljövőben készülök én is beújítani, aztán vevő vagyok a jó ötletekre és ajánlásokra.
És örömmel venném ha megtennéd, hogy a köv. írás végén összegzed a konfig árát :R

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#6) edgR válasza Stiky (#5) üzenetére


edgR
őstag

ez a celom ezzel az egesszel, remelem tudok majd segiteni ;)

(#7) CallaoW


CallaoW
tag

Grat az íráshoz.A ház tényleg szép és a memók is tényleg nagyon jó árban voltak.
De a táp szerintem nem a legjobb választás.teljesen felesleges volt ekkora,ráadásul mire úgymond szükség lenne(ha egyáltalán ez bekövetkezik)arra a plusz100-200w-ra,addigra elavult lesz a táp és lecseréled.Persze ez csak Szvsz.
De a cikked tetszett. :

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.