Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Andie


Andie
őstag

Basszus, részvétem! :(
Ott törném el az összes kezét, apróra, szilánkosra! A rohadéknak.
Az ilyeneknek általában nincs autójuk, és fel sem fogják, mit tesznek ezzel. Nemcsak az anyagi oldalára gondolok, hanem az erkölcsire is.
Nekem két esetem volt. Mondjuk a Mondeonál nem direkt volt sztem, inkább egy bicajos kiskölök eshetett el mellett, amint a parkoló autók között csalinkázott a ház _belső_ udvarán. Egy 20 centi hosszú, jó vastag, fémig hatoló karcolás a jobb hátsó kilincsnél. Lestem utánna pár napig, de nem láttam a kölköket - legalábbis munkaidömön kivül.

A másik már a mostani volvómmal történt, de még a korábbi tulajnál. Baloldalt a hátsó sárvédő és a hátsó ajtó egyértelmüen kulccsal van karcolva. Szép hosszú (kb 40-40 centi), vastag karcolás, és recésen kezdődik, ahogy a ferde irányú húzástól pattogott le a festék. Aztán szép bezier görbében végződik. Ezzel 2x60ezer ft kárt okozott, mert újra kell festeni az egész elemet, plusz soha az életben nem minösitik már sérülésmentesnek a kocsit (hiába magyarázkodok, hogy csak festés volt, mivel bizonyitom, hogy lakatolás nem történt?)
Amióta nálam van (2006. május) nem történt ilyen, mondjuk az esetek 95%-ában a garázsomban vagy itt a cég parkolójában áll.

Nem tud szinte semmi sem jobban feldühiteni, mint az ilyen oktalan, barom, irigy(?) károkozás. Ha már nekem nem lehet, jól összebaszom a másikét! Hát bakker, elkapnám, a fejét verném az ajtóba amig a börével be nem tömitem a karcolást.

(most jön dabadab mingyár, és agressziv állatnak fog titulálni, de sebaj)

Láttam egy olyan képet is, asszem funpicen, hogy jó vastagon (kb 5 centi széles betükkel) volt belesatirozva a motorháztetöbe, hogy ''a babakocsis anyukák bosszúja'', vagy ilyesmi. Hát gratulálok. Oké, bunkó az olyan, aki úgy rááll a házfalra, hogy nem lehet már elférni babakocsival. De talán elöször cetlivel figyelmezetem, aztán másodszor is. Harmadjára meg elvitetem, nem pedig kárt okozok neki, ugyebár.
Rohadék tetü banda. :(((

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.