Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Logitech Z-3

Hozzászólások

(#1) konrad


konrad
aktív tag

Én is ilyen rendszer nyüstölök vagy 2éve, legnagyobb megelégedésemre.

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#2) Cicero


Cicero
őstag

2 éve használom a rendszert teljesen meg vagyok vele elégedve. ''Kapunk még a hangfalakhoz egy-egy szövet előlapot is, porvédőnek ideális, de ha a dizájnra akarunk menni, akkor ne rakjuk fel. Mindenképpen érdemes feltenni, ugyanis elég kényes a membrán és kivezetősapkák tisztítása. Z-3-an kívül volt dolgom Z-4-el, aminek a szatelitjein is van két-két mélynyomó. Hogy őszinte legyen nem tetszett, kivezetősapka nem volt rajta, a hangzása nem közelítette meg a Z-3at.. pedig később készült, és most kerül annyiba mint anno én vettem a Z-3at. Amit a mélynyomóról írtál én nem tapasztaltam, bár nem is hallgatok nigger/rokker zenét, elektróban utazok, ott nem jelentkezik ilyen probléma, pedig ott aztán rendesen meg lehet hajtani.

Kérdésem az lenne, hogy üresben ha tövig felhangosítod a távirányítót nem kezd-e el recsegni (nekem igen és a hangkártyára gyanakszom..)

Üdv.

(#3) Cicero


Cicero
őstag

(#4) konrad válasza Cicero (#2) üzenetére


konrad
aktív tag

Nekem csak sustorog.

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#5) Cicero válasza konrad (#4) üzenetére


Cicero
őstag

Kinek mi. Milyen hangkártyád van?

(#6) anjani182 válasza Cicero (#2) üzenetére


anjani182
őstag

Nekem nem recsegett :R

Milyen mélynyomó van a Z-4 szatellitjeibe? :F

Üdv, Jani

Forever and ever, let's make this last forever.

(#7) bnss


bnss
veterán

Üdv!

Én is iylesmiben gondolkozom, X-230-at hallottam meg a nagytestvérét is, ha hozza azt a minőséget akkor már emgéri. Egy kérdésem lenne, hogy a távirányító vezetéke milyen hosszú? (nem kell mm pontos adat, csak úgy saccperkábé :D)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#8) konrad válasza Cicero (#5) üzenetére


konrad
aktív tag

Realtek alaplapi pc krehács.

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#9) masterbl


masterbl
csendes tag

Most olvastam a tesztet. Úgy gondolom ez a cucc még ma is jó vétel, aki erre a tesztre alapozva döntené el hogy megveszi vagy sem, az inkább hallgassa meg. Nálam a basszus minimumon van és még vennék el belőle, úgyhogy ebben nincsen hiány. Bűn lenne feltekerni, mert akkor tényleg nem azt kapjuk amit várnánk. Egyszerűbb találni neki egy jó helyet ahol jól érvényesülnek a mélyek és egységes lesz a hangkép. Persze ebben a kábelek kicsit korlátoznak, de nekem szerencsésen megoldódott az elhelyezése. A mélynyomó helye nem az ember orra előtt van, akkor hiába is várod a csodát. Akkor aztán tekerheted a potit és azzal jössz hogy sovány.
Valahol azt olvastam hogy valakinek nem volt elég a magasa sem. Neki fülmosást javaslok, mert ez gyönyörűen csilingel.

(#10) Stirbi válasza masterbl (#9) üzenetére


Stirbi
addikt

üdv, sztem is elég jo cucc bár nekem z2300am van, nah az lényeg,hogy tekintsétek meg ez ta videot [link]

(#11) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nem rosssz hangfal, de nekem egy kicsit drága :)

(#12) patex1983


patex1983
őstag

(#13) carr


carr
őstag

hová tűntek a képek? :(

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Logitech Z-3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.