Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) burgatshow


burgatshow
veterán

Itt Gödöllőn egy grammnyi hó nem esett. Nem is kell most. Szeretnék lemenni barátnőmhöz.

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Első hó, de hol...

Itt Tahiban Bp fölött 90%-ban nem esik a hó, mikor ''országos havazást'' mondd a T. meteorológia. Persze most se volt semmi, kék az ég, süt a nap :D

(#3) VladimirR


VladimirR
nagyúr

en hajnalban kinn altam az utca kozepen es elveztem, hogy esik a ho
reg orultem mar ennyire valami aprosagnak ;)

(#4) DarkByte


DarkByte
addikt

Hmm.. itt Szegeden ma reggel vizsgára menet vettem észre hogy szállingózik picit a hó, de mire a busszal beértem a tett helyszínére már nyoma sem volt. :( Pedig egy kis hónak én is örülnék.. értsd: közlekedni azért lehessen :)

(#5) gLes


gLes
őstag

Eltűnt, az összes, egy gramm nem maradt belőle :O Csak a hideg :(

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

Solymáron napközben nem olvadt el látható mennyiségű hó..

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Igazából nem értem...van ''Esik a hó'' topik. Ez akkor mostan micsoda itten?

Egyébként itt (Fejér megye, Vértes) 2cm esett hajnalban, de délre el is olvadt, szal nem! esett le az első hó. Legalábbis én ezt nem nevezném annak, egy nappal előtte a lefagyott köd fehérebb látvány volt :U

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8) gLes válasza Motion_Blur (#7) üzenetére


gLes
őstag

Itt Budán is volt lefagyott köd, de az csak az autókon maradt meg, minden autó tiszta fehér volt reggelente. De ez rendes hó volt, fehér volt az utca, a háztetők, minden. Volt.

Ez csak úgy jött. Nincs időm olvasgatni a sok topicot ph-n, már rég leszoktam róla, nekem egyszerűen túl sok :U

És olyan megindító volt a hó látványa, hogy ezt ilyen agymenés formájában ki kellett ürítenem, kicsit fáradt voltam, ez gondolom meg is látszik rajta. Utólag is elnézésedet kérem ;)

Köszönöm, egyedül is le tudok ülni :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.