Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Vááá, éhes vagyok. :D

***

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Változnak az idők. Szerencsére :)

ollie: Beszóltak a robotoknak. Szerinted? ;]

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) bolondember válasza ollie (#1) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egy robotnak LÁNGOS?! :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) Tom5


Tom5
addikt

[kép] [kép]

(#5) PazsitZ válasza Thrawn (#2) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én azért postaládába se dobnám :U

Ez tényleg hatalmas lángos, viszont mi az hogy késsel, villával eszik a lángost. Azt csak kézzel szabad ;]

- http://pazsitz.hu -

(#6) bolondember válasza PazsitZ (#5) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ott csak én ettem azzal - nálam volt a fényképezőgép, és még kicsit sem akartam kockáztatni...

És igen, a báránybőrbe bújt farkas beszólt a robotoknak - Nektek em belülről kell a zsírzás/olajozás, kívülről! :DDD ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#7) Bibby válasza bolondember (#6) üzenetére


Bibby
addikt

Gondolom azért a krumpli meg az a kisütött valami nem az 500 forint része. :)

Ελευθερια η θανατος

(#8) yash


yash
senior tag

te hülye vagy :D ne vacsoraidöben tegyél fel iyleneket, sok a diétázós :D na megyek, megkeresem a hűtőt , aztán rárabolok piszok hirtelen ;]

(#9) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Sztem 500 ft elég drága egy lángosért.A balaton parton is lehet 300 ft ért kapni jó lángost. Bár én az ilyen agyon nyújtottat nem szeretem , olyan mintha chipset ennék

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#10) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Eldöntöttem hogy holnap kimegyek a piacra és eszek lángost. :)

(#11) Omega81 válasza yash (#8) üzenetére


Omega81
senior tag

:C :DD :D

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#12) lorcsi


lorcsi
veterán

a strandon nálunk csak ez az ami ehető (sima:200 sajtos\tejfeles:300 2féle feltéttel: 400)
qurva finom :DD

(#13) koob válasza lorcsi (#12) üzenetére


koob
senior tag

meddig tartja meg a minőségét mondjuk egys.tejfölös?

(#14) lorcsi válasza koob (#13) üzenetére


lorcsi
veterán

nem szoktam mérni egyből zabálom :D

vicces amikor a forró sajtosakat egymásrateszik és az alján a papír raragad a sajt :DDD

(#15) Lortech


Lortech
addikt

Na akkor holnap el is megyek egy lángosra a lángososhoz. 350 körül lehet kapni a töltöttet, van vagy 8 centi vastag. Azután pedig még édesanyámat is ráuszítom a lángossütésre. Habár ma lekváros buktát és túrósbatyut sütött, nem biztos, hogy rá tudom szedni. Finom volt. :)
:P

Thank you to god for making me an atheist

(#16) Brae válasza Jégkokó (#9) üzenetére


Brae
őstag

Szerintem is nagyon drága, ha ahhoz viszonyítok h nálunk (XVIII. kerületi piac) 200huf.

(#17) twollah


twollah
nagyúr

Szeretem a langost, de nem birja a gyomrom a zsiros, olajos eteleket.
A langos sajnos tocsog az olajban.

Langos melle hasabburgonya nem semmi, kaloriabomba.

(#18) Lortech válasza twollah (#17) üzenetére


Lortech
addikt

Ehhez még két korsó barnasör is dukál, hogy teljes legyen. Legutóbb alig bírtam vonszolni magam egy ilyen túra után. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#19) kzoltann válasza twollah (#17) üzenetére


kzoltann
aktív tag

és kérsz mellé egy light kolat mert fogyozol :DDD :C

(#20) Viszlát válasza kzoltann (#19) üzenetére


Viszlát
addikt

Lángos foreva!

A mekkdánöldsben is az volt a legviccesebb rendelés, amikor kértek egy SuperSize BigMac menüt light kólával... :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#21) tkazmer


tkazmer
addikt

szerencsére nálunk itthon szokott lenni lángos néha. a balatonnál tényleg drága, szerintem az az 500huf is sok érte(feltéve, ha annyira vastag, mint az átlag..). Jó lángost hát ő...apám tud csinálni:)

mod: az átverésekhez: azért a németek is rendesen át tudnak ám verni minket, tavaly voltam hamburg mellett egy kisebb faluban, ahol egyik nap 2 euróért adtak 1l fantát valami kis bolt szerű helyen, másik nap pedig már(amikor pénztárcából szedtem elő egy 20 euróst, és azzal fizettem) hirtelen 2.5euró lett uaz:)

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#22) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

viszonyításképpen:
ez a lángos terültre akkora, mint két szabványlángos...

@full ár: ami az asztalon volt (és adott esetben nem látszott): a szuperlángos, egy adag hasáb, egy adag röszti, egy üveges Heineken (feles, nem 0,33as) és egy 0,33as epres keppi.
1900 HUF alatt maradt...

és miden lángos-fannak: ÉS JÓ SOK FOKHAGYMÁVAL, ha lehet! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#23) tkazmer válasza bolondember (#22) üzenetére


tkazmer
addikt

igen, fokhagyma az nem árt, de én nem szeretem nélülözni a tejfölt, és a sajtot sem:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) twollah válasza bolondember (#22) üzenetére


twollah
nagyúr

Na a masik amit nem bir a gyomrom (fokhagym), pedig szeretem.

(#25) bolondember válasza twollah (#24) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a gyomrod, vagy az epéd nem bírja?

tudod mit csinálj, ha nem bírod?

fogd meg a megpucolt gerezdet, vágd ketté, és a benne lévő kis zöld szárkezdeményt vedd ki, majd ezután használd úgy, ahogy szoktad.
ajánlom még a fokhagymaolaj készítésének a lehetőségét (zöld kivág, fokhagymanyomóval összenyom, befőttes üvegbe bele, mérettől függően pár deci olajat ráönt - perfettó!)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mondd, bolondember, kapsz valami járadékot a lángos sütödéktől? Sokakkal egyetemben nekem is lángos ehetnékem támadt.
Anno egyetlen forintocska volt a lángos. Semmi extra, semmi sajt, de lehetett ecsetelni fokhagymás lével. Sok helyen volt sütöde Pesten is. Aztán eljöve a káposztás lángos kettő forintokért. Aztán bezártak a sütödék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) bolondember válasza Vakegérke (#26) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem kapok - de a lángos, mint (tudtom szerint echte) ungárise specialitét...
nyami...

egy jó lángos feldobja a napod... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#28) moma


moma
őstag

a lehel piacon kapni olyan lángost, hogy tulajdonképpen egy félbehajtott csík alakú (olyasmi mint a calzone pizza, csak ez nem félkör, hanem ilyen elnyújtott izé) és közepébe tesznek valamit. Van szalonnás, virslis, meg káposztás asszem. Elég finik és azért is király mert ezt evve(van ilyen szó? :D) nem lesz fülig zsíros a képem ;]

we all deserve a bit of luck.

(#29) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Lellére jársz le?? mi is oda szoktunk..ott van nyaralónk igaz lángos tapasztalatot enmtok mondani.. meg boglárra szotunk átjráni ott a szabadstradon elég jó kaják vannak..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#30) peterszky


peterszky
őstag

:C
Keszthelyen van igazi fógyós-lángos: velő a feltét :D
Dunaújvárosban a piacnál van igen jó sajttal és virslivel töltött lángos, az se rossz.

What else you gonna do on a Saturday?

(#31) bolondember válasza Kiskokó (#29) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Somogybabodhoz Lelle esik legközelebb, mint balaton-parti település..

a mólóhoz menj le, ott már látni fogod... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#32) Speed® válasza bolondember (#31) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

'sszameg, hol van legközelebb egy lángosos??? Hűdemegkívántam :D

(#33) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Folyik a nyálam. :)
Az Örsön nem lehet ekkora lángost kapni és elég drága is.
Életem legszarabb lángosát a mogyoródi Aquarénában ettem, annak olyan liszt íze volt, hogy majd összehánytam magam, de ha már kifizettem, hősiesen meg is ettem. :W
A legjobbat viszont eddíg a békásmegyeri piacon ettem, csak nagyon messze van. :(
Majd valamelyik nap megkóstolom az új csömöri büfé lángosát is. Beszámolok... :)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#34) ladybug


ladybug
őstag

Tgenap ettünk lángost. Sikerült végre finomra sütnöm. Általában ezzel szokott prbolémám adódni. A fokhagyma sajnos elmaradt, helyette azonban sok sajt és tejföl került rá.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#35) JetiRulez válasza JetiRulez (#33) üzenetére


JetiRulez
őstag

És ahogy megígértem, beszámolok az itteni lángosról.

Kértem egy Sajtos-Tejfölöst:
-220Ft lesz.
-???. Hmmm, ez érdekes. Nem, szokott egy lános ilyen olcsó lenni.
Gondoltam magamban, ez elég furcsán hangzott. Hamar kis is hozták a megterített asztalhoz tányéron.

Az első dolog, amit észrevettem, hogy eléggé vékony és ropogós, amit nem nagyon szeretek és még kicsi is volt (hát nem is laktam vele jól). A másik, hogy nagyon sótlan volt (szerencsére volt az asztalon sószóró) és kevés sajt meg tejföl volt rajta. Nem is csodálkozom, hogy ilyen olcsó volt (140Ft különbség az Örsi lángoshoz képest, inkább annál maradok), hisz elég sokmindent kispóroltak belőle.

Aki nem hiszi, járjon utána. :P

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#36) ngabor2


ngabor2
nagyúr

holnap, ha nem felejtem el, kimegyek a piacra, megnézem a lángos-felhozatalt.

(#37) kicsitomi88 válasza ngabor2 (#36) üzenetére


kicsitomi88
őstag

En ma ettem szegeden a china piacon de nagyon szar volt. Minden szegedi tudja h a legjobb langos szegeden a mars teren a 100 ftos bolttal szemben a bajuszos csavonal van :D

90 87.5 87.8 87.5

(#38) JetiRulez


JetiRulez
őstag

1,5 hónap után újra ettem lángost. Nagyon jól esett a sok hamburger után.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#39) caudatus


caudatus
újonc

Wow, Lángos!

A minap fedeztem fel egy új lángosost, ahol sok egyéb retro fincsiség is található (házipalacsinta, hurka, kolbász, pecsenye, retró óriás hambi!).

Töltött lángosban ilyen gazdag kínálattal és különlegességekkel (mexikói, fűszeres hekkes!, fűszeres csirkemellfilés!) még sehol sem találkoztam!

Az Óbudai Temetőnél, a Burger Kinggel szemben található (így nem nagyon lehet eltéveszeteni). Kerthelyiséggel!!!

Csak egy éve üzemelnek.

Kutyabarátok - mi is bevitük Blökit, aki kapott ajándéklángost is tőlük. Nagyon kedvesek!
Bringával is be lehet állni!

A honlapjuk: langoshaz.hu

Minden nap (hétvége is, ünnepnapokon is) nyitva vannak.
https://www.facebook.com/pages/Kiss-Kerekes-L%C3%A1ngosh%C3%A1z/219868951491462

Ki ne hagyjátok, aztán meséljétek el, hogy jó tippet adtam-e, hogy ízlett!

Cau

(#40) Lauda


Lauda
félisten

Allagra es meretre is nagyon jonak tunk! 500 forint nem penz erte, egy balatoni strandon foleg! :R

(#41) atesz117 válasza Lauda (#40) üzenetére


atesz117
aktív tag

Na jó, de ezt 2007-ben volt, manapság nem hinném, hogy ennyiért adnák. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#42) Lauda válasza atesz117 (#41) üzenetére


Lauda
félisten

Azt nem is figyeltem. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.