Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peet


Peet
senior tag

Ez így van, de pár kiegészítés még mellé:
- hétvége reggel a piacra vagy temetőbe induló (Hoffi: Ki hozza vissza a biciklit? ) öregeké
- hétvége napközben a turistáké, kirándulóké, illetve nagybevásárlást intéző családoké
- vasárnap déluán és este, visszaérkező főiskolásoké illetve egyetemistáké (péntek délután szintén az övéké)

Tapasztalatok 1 év gödöllői HÉV-ezés után.

.....persze ezek nem csak a HÉV-re igazak, hanem, busz, vonat.....stb.

[Szerkesztve]

(#2) kgabesz-22 válasza Peet (#1) üzenetére


kgabesz-22
csendes tag

Köszönöm a tapasztalatokat! Mivel csak hétköznap reggelente hévezgetek, még hiányzik ez-az a fejemből. :) A villamos meg... Az nekem már sok. :)

(#3) hb400


hb400
tag

Egyszer bátyám, szokás szerint az utolsó hévvel jött haza. Egy csúnyán beb.szott kigyurt kopasz társaság is a járművön tartózkodott. Jött a kaller, kérte tőlük a jegyet, erre az egyik kirúgta az ablakot :P . Másodjára már nem kérték tőlük :). Azért a végállomáson már várta őket a yard...

[Szerkesztve]

(#4) tkazmer


tkazmer
addikt

Velem nagyon rendes volt egyszer egy hév ellenőr(össz 1x utaztam héven:D), mikoris nem tudtam, hogy kell rá külön jegy, és nem reklamálni kezdett, hanem rögtön nyújtott is valami kiegészítő jegyet. Amúgy akkor épp alig voltak a héven, és akik voltak, azok is viszonylag kultúrált népek voltak(szerencsére, mert mintegy 400-450k értékben volt nálam számítástechnikai cucc:D) Engem csak az zavart, hogy nagyon rázott néha(nem tom hogy hívják, az a hév volt, amelyik Dunaharaszti felől jön)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#5) Frenky87 válasza tkazmer (#4) üzenetére


Frenky87
aktív tag

igen, a HÉV volt :)

///

(#6) kgabesz-22


kgabesz-22
csendes tag

hb400: Az szép! :Y Istenem... :)

tkazmer: Igen, vannak rendes emberek is. De szerencsére nem mindig: akármilyen hülyén is hangzik, unalmas lenne az élet - és a HÉV-ezés :) - a kedves, átlagtól bárhogyan is különböző utastársak nélkül. :)

(#7) mexel


mexel
veterán

Bár régi topik, talán gyorsban tud valaki segíteni: ha hévre ülök és bp határán túl megyek, akkor a kiegészítő jegyet előre kell megvenni valahol, vagy a kalauztól is lehet?

(#8) Alexios válasza mexel (#7) üzenetére


Alexios
veterán

lehet kalauztól is

(#9) mexel válasza Alexios (#8) üzenetére


mexel
veterán

köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.