Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gorlin


gorlin
őstag

Szép írás!Nagyon tetszett,a videó is aranyos:)

(#2) brownus


brownus
veterán

ez aranyos:)
és milyen szép az a kakas:)

Szép napot!

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Helló! Nagyon jópofa kis írás. Imént olvastam mutteromnak is, neki is tetszett. :C A teknős meg igencsak akaraterős egy jellem :) Nagyon hasonlít kinézetre ez a kakas a mi paraszt kakasunkra, pedig a videó alapján ez egy törpe kakas ha jól figyelem. A mienk mondjuk hihetetlen agresszív, ha valaki is a tyúkjai közelébe megy már jön is és támad. Amilyen aranyos volt picinek a tarka tollával, most olyan vad. De nekem így is nagyon aranyos ;] Csak kell egy bot hogy tartsa a távolságot az embertől. :DD

(#4) orbano


orbano
félisten

:) emlékeztet a ''régi szép időkre'' amikor még mi is tartottunk ilyen kis jószágokat.

A vér nem válik VAZZE!™

(#5) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Aranyos történet. De lehet, hogy be kellene fektetnetek egy olyan tyúkba, amely jól ülő, magyarul egy kotlósba. :) Vagy venni egy keltetőt. (Amennyiben fias a tojás...)

Vagy sikerült már nekik kiscsibéket produkálni? :)

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#6) Hebry


Hebry
senior tag

Kedves történet.
Jót derületem a terület igaizi urának viselkedésén...

(#7) t_ferenc


t_ferenc
őstag

az írás tényleg nagyon jóra sikerült de csak egy apró adalékot engedjetek meg nekem: ha egy kotlani készülő tyúkot megfürdetnek, akkor arról lemegy a kotlási hajlam. ld.: cikkben slaggal hűtött tyúk a nyári kánikulában.

if you fall seven times, stand up eight

(#8) Viszlát


Viszlát
addikt

Értem, ez egy kiemelt írás. Vagyis nem értem. Namindegy.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#9) talmida


talmida
Közösségépítő

Köszi a hozzászólásaitokat! :) Örülök, hogy nektek is tetszett a kakasunk . Hát mégha azt is tudnátok, hogy mi mindenen ment már keresztül ifjonc korában! Pl egy éjszakai opossum támadás majdnem az életébe került.
[link]

A slagos hû(sí)téssel direkt azt akartuk elérni, hogy leszokjon a Barnuli a kotlásról, de azt nem sejtettük, hogy evvel örökre ''elronthatjuk''.

IN GOD WE TRUST!

(#10) talmida válasza DarkByte (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mátyásföldön anyáméknál is volt egy házôrzônek beillô, kutyát is megszégyenítô vadállat kakasunk. Mi is csak söprûvel tudtunk közlekedni, ha kiszabadult a ketrecébôl. 2-3 év körüli lehetett a kisebbik fiam, amikor egyszer nem vettük észre, hogy közelebbrôl is, meg akarta vizsgálni a kakast, mire az kicsípett egy darabka bôrt az állából. (Ma is viseli a kakas-támadás nyomát) Na, mentem...

[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#11) DarkByte válasza talmida (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Nálunk a lábunknak ront neki, abba csíp bele rendesen. Tesómat egyszer úgy megmarta hogy ő meg lábbal visszakínált neki egy szépet. Azóta tesómmal tartja a távolságot. :D Egyébként ha nagyon nem fogjuk tudni elviselni, akkor megy a lecsóba.. akarom mondani a pörköltbe.. :DD na jó vicc volt, nem hiszem hogy bántanánk, mert amúgy meg nagyon szép, főleg hogy a taraja körül a toll olyan mintha valami punk rocker lenne. ;]

[Szerkesztve]

(#12) D4rkm4n válasza Viszlát (#8) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Hát, ezt én sem értem... :F

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#13) orbano válasza DarkByte (#11) üzenetére


orbano
félisten

Mi is nagyon szerettük őket és nagyon szépek voltak. Apám is szerette a kakasainkat, a vérüket hagymával meg pláne :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) Eddie141


Eddie141
senior tag

Uhh ez fárasztóó:D de nagyonagyonagyon teccett!!! Jó kis írás! Grat hozzá, nameg az önzetlen kakashoz!:D
:D :D :D :D

(#15) Eddie141


Eddie141
senior tag

Szép kakas! :))

(#16) Lortech válasza orbano (#13) üzenetére


Lortech
addikt

''Fincsimi?'' :D

Thank you to god for making me an atheist

(#17) Eastman


Eastman
őstag

Jó kis írás! Az előző is tetszett. ...annak meg kifejezetten örülök, hogy most nem mentek neked amiért másképp látod a világot mint mi itt a lángoktól ölelt kis hazánkban (amit megrágott a SZU ... by Boncz).

A sztori:
Az egyik ismerősömnek van egy meleg kandúrja. Tudni kell róla, hogy egy gyönyörű, hófehér macska. Az anyja egy koppra ugyan olyan hófehér (a falu kandurjai által egybehangzóan kívánatos) cica volt, csakhát elpusztult szegény. Namost az udvarlók nem nyugodtak bele a helyzetbe és továbbra is járnak a ''lányos'' házba kora tavasztól csapni a szelet a menyasszonynak, de már csak a fiát találják ott.
Azt az egyet nem tudom, hogy kényszerből - mert nem bírta már a nyomást :) - lett ratyi történetem főszereplője, vagy eleve volt ilyen beállítottsága. De tény ami tény, ő teszi most boldoggá a falu hímmacskáit az anyja helyett. :Y

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) orbano válasza Lortech (#16) üzenetére


orbano
félisten

:DDD nekem is mindig ez jut róla az eszembe. én spec utálom :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) Szabtom válasza Eastman (#17) üzenetére


Szabtom
senior tag

Ez is megéren egy postot. :C :))

(#20) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Jó. :)

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#21) Kantorpe


Kantorpe
tag

Kakas csak akkor kotlik, ha artalmatlanitott.
Ha nincs masik akkor hiaba probalkoznak, mivel az alapanyag /tojas/ nem uzemkepes ;)

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#22) #21346560 válasza Kantorpe (#21) üzenetére


#21346560
törölt tag

Dejóóóóó :))

(#23) ploteus válasza D4rkm4n (#5) üzenetére


ploteus
aktív tag

ÉS itt kezdődik el a kapitalizmus :DDD

Az a teknős tényleghaláli, Ha jössz haza, hozzál egyet! :)

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#24) naraku


naraku
aktív tag

Jó kis irás.Az a teknős nem semmi.. :)

(#25) dwiki válasza Eastman (#17) üzenetére


dwiki
senior tag

Gondolom mindenki hálás, hogy a faluban kicsit csökkent a macska szaporulat :) ...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#26) naraku válasza Eastman (#17) üzenetére


naraku
aktív tag

Ilyen is van?! :DDD

[Szerkesztve]

(#27) Kephamos válasza Eastman (#17) üzenetére


Kephamos
addikt

Elég dúrva! :DDD
-----------------
Jó kis írás lett ez! :C

(#28) vancha2


vancha2
aktív tag

Ez tényleg jól sikerült :))

(#29) munky


munky
őstag

:C ez jó lett !

(#30) talmida válasza munky (#29) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mindenkinek thx a lot! Majd értesítem a kakast a sikeréről. ;) .... mellesleg a lükéék még mindig kotlanak (!) :Y

[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#31) devilinsid3


devilinsid3
addikt

:C
;]
:U :U
:U :U :U
:U :U :U :U
:U :U :U :U :U
:U :U :U :U :U :U
:U :U :U :U :U :U :U
:U :U :U :U :U :U :U :U
:U :U :U :U :U :U :U :U :U
:((( :((( :(((
:((( :((( :(((
:((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#32) devilinsid3 válasza devilinsid3 (#31) üzenetére


devilinsid3
addikt

:C
;]
:o :U
:DDD :U :o
:U :o :U :(
:o :U :P :( :U
:U :U :o :( :U :U
:U :( :( :( :o :U :B
:( :( :U :(( :U :D :o :U
:U :DDD :U :U :B :U :O :U :o
:U :B :B :U :U :DDD :U :B :U ;)
:((( :((( :(((
:((( :((( :(((
:((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.